Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

2 fast 4 U 29-05-07 10:57

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mda ..stiu..................pfoai in fiecare zi il vad:D:D:Dnuma turb cand il vad pe ala ca iese din masina :)))

bandith00 01-06-07 01:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
poza asta o fost facuta mai demult.....de atunci nici nu am mai vazut masinuta asta frumoasa....eu zic k merita pus aici....e un URSULET frumos:)

2 fast 4 U 01-06-07 17:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
e ft fain ursuletul............cam de 2 luni nu l-am mai vazut nici eu.....pacat k nu ne mai onoreaza drumurile cu prezenta ei:(

danny19_sm 01-06-07 18:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Dap...........in vremurile bune il admiram pe stradutza din centru unde era des parcata...

Under VT 01-06-07 19:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu l-am vazut de vreo 2 ori saptamana asta in centru parcata.

raul_rebelul2005 02-06-07 16:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da arata bine bmw-ul,respect pt.proprietar......numa sub capota cu 1.6 nu prea face nimik....

danny19_sm 03-06-07 12:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Asta cam asa e dar macar compenseaza prin imagine:)

valineamtsm 05-06-07 21:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 930396)
da arata bine bmw-ul,respect pt.proprietar......numa sub capota cu 1.6 nu prea face nimik....

Sincer? Eu daca ash avea ursuletul ala ... nu ash modifica nimik in afara de motorul care sa fie cu un compresor destul de mare cat sa iasa prin capota :)
Macar sa mai pun si doua turbouri pe el.... un Nos... aaaa... am uitat cumva? motorul sa fie un V8 de preferinta american ... si de vreo 5 litri minim :D:D:D

wasted 05-06-07 23:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Tot in fata magazinului am prins. Nu-i asa de tare masina . dar nu prea se vede in satu mare. Sau eu nu o vad sa fie :P

raul_rebelul2005 06-06-07 17:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai Lotusul ala negru nu l-a vazut nimeni?????

gergo 06-06-07 18:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ba da, Lotus Elise negru, foarte frumoasa era!
Altfel, săptămâna trecută am testat in Satu Mare noul Opel GT, motor 2 litri biturbo (turbo+compresor), 260 de cai, caroserie + forma adevarata de GranTurismo, tractiune spate, intr-adevar simti ca traiesti :))

Spark 06-06-07 18:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
elisu` nu l-am vazut ..
daor un smart roadster :) si era fainutz

mrjoe 06-06-07 19:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 936134)
mai Lotusul ala negru nu l-a vazut nimeni?????

Si eu am vazut lotusul simbata am vazut in viile satu mare a fost oprit in fata casa de cultura :D

E masina super faina

wasted 06-06-07 20:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
Misto masina :) Si din fericire o venit si proprietaru si o lasat sa ma uit si in interior , numai din pacate la lucru n-am la mine decat telefonu...

wasted 06-06-07 20:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
Iar asta in 17 am prins pana ce asteptam prietena.
M-as multumi si io sa am un motor ca din imagine :)
Numai din pacate ii cu cutie automata.


All times are GMT +2. The time now is 15:21.

- Copyright 2026 4Tuning