Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 21-07-11 14:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP................

aditzu123 21-07-11 15:38

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Un Golf IV in patru usi, scara 1:18 gasim? Daca da, pret cu tot cu transport?

Racer21 21-07-11 16:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
hmm .. sunt unpic cam scumpe, avand in vedere faptul ca nu au cutie. Mi se pare cam aiurea ca unii pun mai mult de jumate din pretul initial al transportului cand e sa combini 2 machete. Normal ar fi sa coste tot atat transportul, doar de aia spun ei "save money" :-P multumesc oricum pentru ajutor, si in caz ca mai gasesc ceva :-)

Decodat 21-07-11 17:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by aditzu123 (Post 4478919)
Un Golf IV in patru usi, scara 1:18 gasim? Daca da, pret cu tot cu transport?

90E cu totul.

Decodat 26-07-11 17:05

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP............

johny BOY 27-07-11 08:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut. Poti sa imi spui si mie la cat mi-ai putea aduce asta: http://cgi.ebay.com/Motor-Max-1955-C...-/110505969121

Decodat 27-07-11 10:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
160 LEI. Este scump transportul

Racer21 27-07-11 11:30

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/Franklin-Mint-St...item5d2f9362ca

?

Decodat 27-07-11 11:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Frumoasa rau asta, dar si scumpa. 370 lei.

Decodat 29-07-11 13:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.............

TheOvy27 29-07-11 21:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Un reventon de la autoart.La ce pret ai putea aduce??:D

Decodat 30-07-11 08:00

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Pina in 500 lei.

Decodat 01-08-11 08:10

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...........

spgbuc 01-08-11 08:48

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut o macheta 1:18 pentru un mercedes S-class modelul fabricat in 1994 se gaseste?si la ce bani?

Decodat 01-08-11 09:24

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Da-mi o poza cu modelul dorit.


All times are GMT +2. The time now is 15:58.

- Copyright 2026 4Tuning