![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
unde anume in valcea si la ce ora?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Domnu' domnu', e alb perla vopsit?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
nu nenea e alb simplu(casablanca mai exact) :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Un update ceva?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
90 % e gata...mai am sa ii pun aranjez botul(farurile ,tragarul,cablaje),un stop nou pe dreapta,o bara spate de trs(pana e gata cea de fibra),rezervorul+furtune de benzina prin interior,evacuarea de la Y-grec incolo,mici aranjamente pe la interior(curatat scaunele,pus mocheta,fete de usi) si e gata de itp...un filmulet cu prima si a doua pornire
https://www.youtube.com/watch?v=gBRh3q9D_Kc https://www.youtube.com/watch?v=vP-N7eE366k |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Lasa furtunul de benzina pe afara,nu te ajuta cu nimic daca e la interior,crede-ma,basca s-ar putea sa ai norocul sa-ti miroasa a benzina prin masina de n-o sa-ti vina sa crezi :lol:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
cauta teava de cupru la magazinele de instalatii sanitare,sigur se gaseste,sau la magazinele cu piese de dacie....eu zic sa pui conducte de cupru,daca nu gasesti pune furtun panzat doar ca o sa fie mai greu putin de fixat pe sub masina...si eu cand am antifonat-o am dat jos conductele si clemele alea de plastic,dar dupa ce am terminat le-am pus la loc...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
da conductele de gpl crezi ca sughit? eu zic ca sunt cea mai buna solutie.daca te intereseaza am vechile triple clare de pe oltcit si eleronul. dai un pm daca te intereseaza.
imi imaginez cum ar fi aratat alb mat....cu plafonul negru |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
conductele de gpl au diametru interior cam mic :rolleyes2
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:57. |
- Copyright 2026 4Tuning