Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

R3chin 16-02-10 18:01

Re: NFS UG2 Drifters
 
O sa intru cu nissan 350 z ca sunt obijnuit cu el si trage frumos .Oricum astept grupele si bafta la toti!

demonul 16-02-10 18:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
bafta si tie insane si la toti care joaca mai ales lui ingeras ;) fiti tari in joc stiu ca e doar un joc dar de distractie :))

GT'S 16-02-10 18:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
3 Attachment(s)
Eu ma bag cu vw golf. Puneti si voi masinile voastre;)

Racer_e30 16-02-10 19:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu uitati de mine ... bagati-ma si pe mine 350z
477HP :D

eMH 16-02-10 19:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai ca intru si eu cu EVO. Nu va zic cati cai are, pentru ca nu are importanta. Probabil ca o sa jucam cam 12 persoane, si in cazul asta sunt mai mult ca sigur ca nu voi prinde un loc format dintr-o singura cifra...

IuLyKuTzA 16-02-10 20:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se da acum? :)

demonul 16-02-10 21:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
intru si eu cu eclipsele asta :) sper ca nu va deranjeaza

Ingerasul99 16-02-10 22:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Intrati: rechin , junker, alin, demonul
Iesiti: racer e30 , geani, kenzor, pitiku, world cars
Si o mica mare rugaminte, cand faceti server si va jucati , nu mai da-ti kick la cei care joaca din romania, o mare parte din ei ne sunt cunoscuti.
Restu va astept pe id-ul meu sa imi raspundeti la intrebari, altfel veti fi descalificati.
Succes!

eMH 16-02-10 22:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 3093631)
Intrati: rechin , junker, alin, demonul
Iesiti: racer e30 , geani, kenzor, pitiku, world cars

Nenea, nenea, mie imi dai voie sa joc? Da' sa nu ma dai afara de pe 4tuning :|

Ingerasul99 16-02-10 22:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3093645)
Nenea, nenea, mie imi dai voie sa joc? Da' sa nu ma dai afara de pe 4tuning :|

Sa nu indraznesti sa ma superi ca iti dau kick pentru toata viata !
Hai la una mica!

demonul 16-02-10 23:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu prea mai este multa lume :lol:

JunKer_hP 17-02-10 10:01

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu ma retrag din campionat , nu mai are rost ,suntem prea putini , scz

R3chin 17-02-10 10:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
A fost o pierdere de timp sa ridicam acest topic....ma retrag ca mai sunt 3 jucatori....ce sa mai jucam...
Nu toti suntem perfecti ..... da putem avea o sansa la joc...

GT'S 17-02-10 12:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
dmne poi inseamna k ma retrag si eu dak au plekt toti:))
ceilalti care nu au intrat in campionat* sa ii contacteze pe junker si insane k vau pregatit o supriza:D bft allz;):twisted:

demonul 17-02-10 13:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
daca toata lumea sa retras eu la ce mai are rost sa mai joc:|:|:|:|:|
daca insane si junker dvd gt's george nu joaca eu nu mai joc a fost o pierdere de timp scandaluri aiurite si in + ma retrag din campionat scuze eMH scuze ingerasul99 va bateti singurei deacum :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:02.

- Copyright 2026 4Tuning