![]() |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Salut Bogdane, am fost in tara la inceputul lui Iunie dar nu am stat numai o saptamana prin Alba si am fost prins rau. Scuze ca nu te-am anuntat :oops:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:59. |
- Copyright 2026 4Tuning