Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Nissan 350z automat vs. 250-350 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/96119-nissan-350z-automat-vs-250-350-cp.html)

TOBA^ 02-12-08 11:49

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
vreau si eu cu un corvette!!!!!poate in ziua cand mergeti voi... vin si eu ...
eu am un SUBARU IMPREZA WRX...

Pinky 02-12-08 20:14

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
me 3!! tot wrx :)

Puya123123 03-12-08 01:12

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
pai poate e frumos afara sambata:)..in principiu ziua ca sa nu se faca ceatza,si sa fie drumurile uscate.doamne ajuta sa fie ok vremea.astept pm de la voi vineri ca sa tinem legatura

Puya123123 06-12-08 11:53

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 1897769)
vreau si eu cu un corvette!!!!!poate in ziua cand mergeti voi... vin si eu ...
eu am un SUBARU IMPREZA WRX...

m-am dat aseara cu un subaru sti ,de aprox 300 cai,din mers cam castiga corvette,de pe la 60 incolo ,dar de pe loc nici nu se punea problema cine castiga.pana prindeam aderenta subaru era deja la avans de 2-3 masini

Achim 06-12-08 16:12

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
felicitari ambilor participanti ;) dar d c nu faceti un topic separat?

Puya123123 07-12-08 00:41

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
nu cred ca are rost:) ideea e ca se stie clar diferenta intre tractiune spate si 4*4 ..si cine castiga de pe loc si cine din mers

Bogdan_mb 07-12-08 00:56

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
daca incerci primava/vara diferenta nu mai e asa mare ;)

AlecsM 07-12-08 12:42

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
Quote:

Originally Posted by p0mpi (Post 1883989)
ma trag cu oricine, numai cu azot de acum inainte, nu mai vreau discutii, cu fara nos etc etc

buna decizia :D:D ...ati mai iesit ?

p0mpi 08-12-08 00:22

Re: nissan 350z automat vs .. 250-350hp
 
Quote:

Originally Posted by AlecsM (Post 1907367)
buna decizia :D:D ...ati mai iesit ?

eu nu am mai iesit deloc k nu a fost vreme, a fost frumos sambata dar am vut o aniversare k as fii iesit pt uga k a fost in buc


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning