![]() |
Re: Machete in lucru: andrew 46
daca nu pun carbon pe ea
o sa arate a masina normala mie imi place cu carbon imbunatateste aspectul racing |
Re: Machete in lucru: andrew 46
dar nu ai vopsit tot spoilerul adica se mai vede pe acolo ramas niste spritchit neacoperit :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc de aprecieri
mai am putin si o termin intr-o saptamana maxim va fi gata... |
Re: Machete in lucru: andrew 46
ii mai dai o mana de vopsea ?
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
insa mai am cateva mici detalii.....:twisted: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
eu zic sa-i dai macar la bara de pe spate acolo unde nu a acoperit spritchit-u :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
am dat
am constatat imperfectiunile si am terminat cu caroseria... mai am puti... |
Re: Machete in lucru: andrew 46
asteptam poze cand e gata :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
1 Attachment(s)
motorul la ferrari 456 gt:D
stiu ca poza e cam nasoala... nu aveam lumina buna....:x |
Re: Machete in lucru: andrew 46
foarte frumos a iesit!
felicitari! un tuning pe masura! |
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc mult edy
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
frumos ! felicitari :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
10 Attachment(s)
gata:!:
ferrari 456 gt__bburago__1/18 e terminat dupa multa munca:???: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
super frate....chiar ti a iesit....felicitarile mele....continua tot asa....;)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
suuperrrr ;):D:D
felicitari felicitari felicitari |
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
a iesit bine pana la urma,felicitarile mele;)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
a iesit bine ;) felicitari ce urmeaza la garaj ? :)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc mult de aprecieri
la garaj urmeaza acel porsche 911 carrera gt3 de la bburago 1/18 care era prezentat mai sus l-am dezmembrat si am gasit pe net niste poze cu unul misto voi incerca sa iau niste idei de la el |
Re: Machete in lucru: andrew 46
3 Attachment(s)
am pus la ferrari folie fumurie pe geamuri:-)sper sa va placa
p.s.--in curand voi taia barile la porsche si ma voi apuca in forta de el.....8) |
Re: Machete in lucru: andrew 46
1 Attachment(s)
o poza mai misterioasa :lol: cu ferrari 456 gt8)
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
6 Attachment(s)
am mai facut niste modificari la chevrolet
am sters petele de vopsea de pe bara fata care era un defect de fabricatie am mochetat porbagajul pentru ca era prea simplu si am vopsit partea exterioara a motorului pentru ai imbunatati aspectul primele 3 poze sunt cum era inainte iar celelalte cum arata acum |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Bravo, a iesit foarte bine!
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
multumesc
nu am facut mari modificari pentu ca el era foarte misto de la el de acasa.. insa niste mici imbunatatiri nu strica niciodata |
Re: Machete in lucru: andrew 46
m-am gandit sa-mi fac o remorca 1/18
o sa iasa misto poze in curand sa mai avansez la ea |
Re: Machete in lucru: andrew 46
7 Attachment(s)
jaguar xk coupe
modificari-l-am cumparat mazgalit de marker si avea si pe jante -revopirea jantelor curatarea de marker lipirea unor abtipilde pe parbriz si luneta modificari viitoare-stopurile vopsite in interior si la interior cateva modificari sper sa va placa:D |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Urate jantele,nu-mi plac.
Tocmai rosii trebuia sa le faci? |
Re: Machete in lucru: andrew 46
pai n-aveam alt spray:lol:
si mie imi plac oricum:shock: |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
eu zic ca ar fi bine sa faci si interiorul rosu...astfel s-ar mai uniformiza aspectul general! succes in continuare aaa, si la motor...capacul de chiulasa tot rosu ;) iese senzatie! |
Re: Machete in lucru: andrew 46
da edy
scaunele la el le voi face rosii si voi mocheta cu piele rosie motorul ,deasemenea bucati din el rosu mai am ceva de munca... multumesc |
Re: Machete in lucru: andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
ok
voi tine cont |
Re: Machete in lucru: andrew 46
ce se mai aude p-aici?
ca la tine e mai greu...tre' sa bat drumul intre sectiuni ca sa aflu cum sta treaba :lol: ...ooof oof... |
Re: Machete in lucru: andrew 46
pai acum lucrez la un proiect surpriza..
[va pot spune doar ca este foarte avariat si ca il reconditionez,si ii bag si wide body..] in curand poze.. |
Re: Machete in lucru: andrew 46
oo suna bine....bine rau:>....asteptam pozee ...
|
Re: Machete in lucru: andrew 46
7 Attachment(s)
ei bine
daca tot ati spus ca asteptati... va pun niste poze cu un ferrari gto 1/18 bburago avariat rau de tot... cum am spus mai sus il 'repar' si ii bag body kit si jante ... veti vedea insa e un proiect greu...va dati si voi seama:rolleyes2 deja am inceput de o saptamana sa lucrez la el...capata forma din ce in ce mai mult...:-) |
Re: Machete in lucru: andrew 46
spor la treaba asteptam produsul final :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:35. |
- Copyright 2026 4Tuning