![]() |
Re: dubmaniacks
ce se mai aude de parasolaru` ala .........
|
Re: dubmaniacks
:D welcome speedball....asteptam cv parasolare:D...zaiberu :d ...CV NOU?
|
Re: dubmaniacks
speedball atunci ce cauti pe topicul asta daca ai deja un club? vrei sa te lauzi cu golful tau? ... frate ziber ... executa un delete post
|
Re: dubmaniacks
Salut speedbhaall.Ma abtin sa zic ceva despre masina ta.Nu vei fi in dubmaniacks.Deoarece este un club de prieteni/cunoscuti , etc. Iar treaba ca te dai mare , e clar.Dar nu inteleg de ce sa o faci chiar aici.Iar referitor la jante , vezi ca bordurile sunt "julite urat". (Am si io jante , ce nu-ti vine a crede? Dar le tin in pod...sa nu zica lumea ca ma dau cu ele...) . ;)
Have a nice day. Pt baietii din club : Am vb deja cu un tip care ne face parasolarul.Ideea e , ca e prieten de al meu.Si o sa primesc o "reducere" semnificativa , si de asta tre sa astept.Cand o sa aiba ceva timp , o sa ma ajute garantat. As vrea sa vad idei , poze etc pt parasolar. Razak , zib3r , sco si sunt inca cativa baieti. Care avem masinile demontate , etc.Deci se lucreaza , dar mai greu.Eu momentan nu am ce sa arat.Strang pe piese si cam atat. Oricum , eu stiu ca masina lui Razak o sa fie bomba , iar a lui Andrei va fi un cult style cu bari inguste si ceva super nervos sub capota. Iar cat despre mine...ma abtin.O sa fie ceva frumos.:oops: sunt si modest :rolleyes2 |
Re: dubmaniacks
fratiilor nu am pus poze sa ma laud, ca momentan nu prea am cu ce, dar vroiam sa stiu daca ma aflu si eu aproape de stilul cult si sa aflu o parere de la altii .......Imi cer scuze daca ati inteles gresit postu meu
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
Modele pentru parasolar????
|
Re: dubmaniacks
ai facut? :lol:
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
zib3r...ma ofer sa te ajut cu orice pot in materie de Photoshop...idei nu prea am,da` daca imi dai tu,sunt mai mult decat fericit sa le transpun intr`un document...buna treaba baieti,foarte frumoase masinile voastre,maxim respect de la un pusti de 17 ani innebunit dupa CULT Styling si crucea celtica :)
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
masinutele sunt super misto, maniacilor :D..bafta multa
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
:D abia astept :D
|
Re: dubmaniacks
scuzati-mi absenta indelungata !! am avut niste probleme , dar am revenit!!:D:D:D intre timp am vandut GSA-ul dar va promit cat de curand vor venii poze cu mk1 !!!
|
Re: dubmaniacks
felicitari pt initiativa
|
Re: dubmaniacks
9 Attachment(s)
Eu am scapat azi de 1.8 8v GTi.L-am vandut unui prieten din Suceava.La mine urmeaza altceva ... nu prea practicat in RO.
Momentan este foarte frig.Caldura din garaj nu face fata.Asa ca astept caldura.. Cateva poze de la Andrei : |
Re: dubmaniacks
:lol:
boule!!! :lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
Baietii, imi place foarte mult initiativa voastra, si masinile...sunt belea.. Faza e ca nu stiu de ce aveti atatea impresii, razak a sarit imediat cand si-a prezentat speedball masina.Nu mi se pare corect!Chiar daca are un club...poate fi acceptat in clubul acesta, Ruller e in clubul lui speedball, eu de asemenea,dar vad ca pe ruller l-ati acceptat in club... Mi se pare un gest urat din partea lui razak si dubmaniaks pentru speedball...Cunoasteti oamenii prima data, nu judecati fara sa stiti...Eu il cunosc pe speedball si pot spune ca e un baiat de nota 10, fara besini pe cap si alte alea...
Numai bine si respect si nu in ultimul rand La Multi Ani!!! |
Re: dubmaniacks
Quote:
EDIT : New avatar. "dubmaniacks" . |
Re: dubmaniacks
2 Attachment(s)
noi adaugiri...o sa creada lumea ca e topicul meu?
:lol: si sa stiti ca in realitate sunt timid... |
Re: dubmaniacks
Maine revin si eu cu un set de poze: bbs-urile & pragurile de GTi. Urmeaza suspensia :)
|
Re: dubmaniacks
ms sebi dar nu are rost sa vb cu oameni de genu, asta e fiecare a inteles ce a vrut:D take care all si poate ne vdm la vreun show
|
Re: dubmaniacks
Quote:
Cu alte cuvinte "chill down".Nu trebuie sa ne certam. Peace.8) |
Re: dubmaniacks
man eu am scris de la inceput ca nu vreau club ci ca vreau sa vad daca masina mea se incadreaza in stilul CULT dupa pareriile voastre.....dar na
|
Re: dubmaniacks
Speedball_tm - gata cu offtopic.
Sa va arat ce model de "roti" mi-am cumparat. https://img253.imageshack.us/img253/8...2266st0iq0.jpg https://img253.imageshack.us/img253/d...jpg/1/w800.png https://img253.imageshack.us/img253/8...3389hz0gj3.jpg https://img253.imageshack.us/img253/d...jpg/1/w800.png Urmeaza sa le "polishez" ca sa arate ca si in poze. |
Re: dubmaniacks
frumoase, sa ai parte de ele, numa schimba semnu;)
|
Re: dubmaniacks
--------------------------------------------------------------------------------
salut si numai bine ! pt inceput va salutam si noi............... https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion/106178-cafeneaua-the-wanted-cars.html |
Re: dubmaniacks
o poza nereusita .
Mai am inca 2 sapt de "stresiune" . Cum termin cu faculta ma bag tare pe golf. poza: http://img3.imagebanana.com/img/tbx5...b/DSC01744.JPG |
Re: dubmaniacks
Jucarii pt "blacky" : http://img3.imagebanana.com/img/fjbk...b/DSC01755.JPG http://img3.imagebanana.com/img/y8ae...b/DSC01756.JPG http://img3.imagebanana.com/img/ztnz...b/DSC01757.JPG https://img4.imageshack.us/img4/64/dsc01758kt7.th.jpg
faruri cu lupa = devil eyes. :D |
Re: dubmaniacks
ce culoare o faci man?
|
Re: dubmaniacks
cum si noi avem un golf 2 in club si stim ce inseamna munca la o masina mai veche pentru a o intretine si mai ales sa o reconditionezi ... tot respectul OverSpeed Tuning
Club.. va saluta |
Re: dubmaniacks
Quote:
Am ales sa o fac neagra deoarece de mult imi doresc un golf negru.Si prefer sa am cat mai curand culoarea in talon/carte.Deoarece inainte de vopsire in cuptor aduc mici modificari la caroserie.Si domnii de la rar nu m-ar lasa cu toata tampeniile pe ea. Quote:
Dubmaniacks va ureaza la multi bani /pt masini si multa multa sanatate . |
Re: dubmaniacks
dap .. e adevarat majoritatea trecem printr-o perioada dificila... direct sau indirect
|
Re: dubmaniacks
NEW MEMBER! Ovidiu from Alba. Golf2 GTi look (original.) Absolut super clean/original masinuta.
|
Re: dubmaniacks
8 Attachment(s)
Salutari, sunt nou prin zona, nu prea am eu cu ce sama prezint pe aici da sper ca in timp sa evoluez. Masinile voastre sunt frumoase si va admir.
Acuma sa prezint si eu putin mijlocu meu de transport: un diesel lenes aspirat din 87, interior bej, jante vw originale, mici ornamente schimbate .... urmeaza in viitor (sper) o vopsea noua si ce mio mai trece prin cap in viitoru apropiat :) |
Re: dubmaniacks
bine ai venit in club.
frumoasa masina, dar merge mai jos... brgds, edi |
Re: dubmaniacks
sal, mersi, ar merge mai jos da deocamdata am alte prioritati, si sincer daca o las low nu stiu ceo sa fac pt ca deja frec cu fusta de gti , si in parcare in cartier desi au pavat si au pus niste borduri f usor de abordat, in unele locuri tot ajung sa frec :(
|
Re: dubmaniacks
Nie ma la el, ce so facut pe bolfan ;) belea Capone asta :) las ca daca mai dai pe la mine iti bag pe gat cu fortza arcurile sport :)
ai tacut precum pestele zaibere. Pai e fain asha ma? :) :) :) :) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning