Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

ZooM-ZooM 18-03-09 23:59

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
tara de provenienta a masinii mele de suflet :)

Evoluzione 19-03-09 12:52

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2149362)
un catel care nu oboseste niciodata :twisted::twisted:

S-a obosit sau dece nu mai fuge de acum? :rolleyes2

Edit. La mine nu mai fuge de azi... Poate s-a obosit de la asa drum lung. 25ookm puna in Paris e mult totusi pentru asemenea catel :)

Brian 19-03-09 12:54

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Eu vad ca fuge in continuare..
Dar nu inteleg cum poate sa fuga atat .. :???:

Sasha 19-03-09 13:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 2163573)
S-a obosit sau dece nu mai fuge de acum? :rolleyes2

Edit. La mine nu mai fuge de azi... Poate s-a obosit de la asa drum lung. 25ookm puna in Paris e mult totusi pentru asemenea catel :)

o fi luat si el o pauza ajutat de browserul tau :lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2163580)
Eu vad ca fuge in continuare..
Dar nu inteleg cum poate sa fuga atat .. :???:

are experienta...e antrenat bine :)))

shantzu 19-03-09 14:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2163651)
are experienta...e antrenat bine :)))

Cred ca fuge doar cand se uita cineva la el :lol:

StreetStyle22 19-03-09 15:45

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Fuge dupa un Audi.

cmdbass 23-03-09 00:46

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
al meu este la caterinca :)

stefanUTzZzu 28-03-09 19:56

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine e scuteru` :D

eMH 02-04-09 22:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pe mine si pe un prieten la o plimbare scurta cu scuterele,poza facuta de persoana care statea in spate pe un motor :D

marian92 21-04-10 00:50

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Numele meu:P:P:P

bobovis 21-04-10 01:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Zana mea...:love:

Nemesh17 23-04-10 17:07

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Ma reprezinta pe mine intr-o Skoda Fabia.

Emy_bike 23-04-10 21:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3296867)
Numele meu:P:P:P

Mai bine iti puneai o copie de la buletin ;) sa nu uiti cum te cheama :))

Emy_bike 23-04-10 21:33

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
bikeu meu de DH ;)

marian92 23-04-10 21:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Emy_bike (Post 3305086)
Mai bine iti puneai o copie de la buletin ;) sa nu uiti cum te cheama :))

E bine si asa:).

andreimp3 24-04-10 17:42

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la momentul cand am facut avatarul
reprezenta masinile tatalui meu dupa 2000...
adica ex dacia 1300 ex logan (dar mai am unul) indreptate cu fata in stanga... si cu fata in dreapta adica cum se invarte si acul ceasului (timpul) octavia care o aveam pana acum o luna si acum nu o mai am
cel mai exact o sa il schimb avatarul curand

DTH 24-04-10 17:57

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
păi my avatar ...reprezintă ....jucaria mea care are nevoie de un redresor momentan :lol:

capa` 24-04-10 19:39

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Visul meu !

nea_gogu_de_la_gaze 25-04-10 14:39

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un stil de viata(cine stie cunoaste)

cmdbass 26-04-10 07:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
al meu n-are nevoie de explicatii :lol: :D

Babutz 26-04-10 08:55

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masina mea:)

eMH 26-04-10 11:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3308902)
Un stil de viata(cine stie cunoaste)

Poţi să fii mai explicit?

DTH 26-04-10 12:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3311504)
Poţi să fii mai explicit?

Dacă vroia să fie mai explicit ...nu cred că îi era greu , dar cine cunoaşte avatarul lui ştie despre ce este vorba :D Mai bine te documentezi şi vezi la ce se referea ;)

Sasha 26-04-10 12:46

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
<---- arrogant face :twisted:

eMH 26-04-10 12:48

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3311644)
Dacă vroia să fie mai explicit ...nu cred că îi era greu , dar cine cunoaşte avatarul lui ştie despre ce este vorba :D Mai bine te documentezi şi vezi la ce se referea ;)

Şi ai tu impresia că nu m-aş fi domcumentat, dacă aş fi putut?
Fii bună, spune-mi de unde să încep. Ar trebui să caut pe Google "Un A cu nişte semicercuri in jurul lui" ??
Hai, ajută-mă!

nea_gogu_de_la_gaze 26-04-10 13:29

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3311697)
Şi ai tu impresia că nu m-aş fi domcumentat, dacă aş fi putut?
Fii bună, spune-mi de unde să încep. Ar trebui să caut pe Google "Un A cu nişte semicercuri in jurul lui" ??
Hai, ajută-mă!

Uite ca te ajut eu,incearca asta:
http://animalpak.com/journey/index.cfm
http://animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=27
E ceva in genu:"what keeps me going",mai suntem cativa pe forum cu aceeiasi pasiune pentru lucrul asta:D

eMH 26-04-10 13:33

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Mulţumesc!

promiseland 08-01-11 16:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina mea-W.I.P

THUNDER77 09-01-11 18:24

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:

eMH 09-01-11 18:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by THUNDER77 (Post 3969195)
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:

Sa imi amintesti sa nu te supar :)))

ZaNe94 09-01-11 19:16

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
avatarul meu... ei bine simbolistica lui are la baza o poveste foarte lunga...

DTH 09-01-11 19:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3969432)
avatarul meu... ei bine simbolistica lui are la baza o poveste foarte lunga...

Care avatar ? :) Că nu ai avatar ..:)

cruizer11 09-01-11 19:23

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Spatele machetei mele Mercedes Benz w123:D

eMH 09-01-11 19:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3969454)
Care avatar ? :) Că nu ai avatar ..:)

Pai probabil tocmai de aia :))

ZaNe94 09-01-11 20:12

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3969502)
Pai probabil tocmai de aia :))

te-ai prins :D

aleks 09-01-11 21:29

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3969454)
Care avatar ? :) Că nu ai avatar ..:)

:rolleyes2
trebuie să fii un iniţiat să-i înţelegi adevărata poveste, şi când ajungi la iluminare, ţi se va arăta...

Andreynyo 11-01-11 00:07

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
<-- Sigla "Hades Record" :twisted:

cangri 11-01-11 00:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Simplu.
Farurile de la masina mea:)
Sonar Dectane.

DTH 11-01-11 00:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3969905)
:rolleyes2
trebuie să fii un iniţiat să-i înţelegi adevărata poveste, şi când ajungi la iluminare, ţi se va arăta...


adevărat :lol:

Grasu'XxL 11-01-11 08:35

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3311809)
Uite ca te ajut eu,incearca asta:
http://animalpak.com/journey/index.cfm
http://animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=27
E ceva in genu:"what keeps me going",mai suntem cativa pe forum cu aceeiasi pasiune pentru lucrul asta:D

Ăsta e motto'ul meu de acum înainte "Every single day requires sacrifice. This is our world brothers... This is hardcore livin'. Welcome."

Quote:

Originally Posted by THUNDER77 (Post 3969195)
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:

Cumva deţii arme de foc letale acasă?? Cum e să trăieşti cu aşa ceva în casă? Feels kinda good, nu-i aşa?

Voi doi tocmai aţi devenit idolii mei numarul unu...

Ce? Aaaaa... Avatarul meu? Păi reprezintă funcţia de bază a Windowsului:lol:. Dacă ai vreodată probleme cu PC'ul şi ai SO Windows poţi apăsa ALT+F4 şi probleme se închid. Odată cu calculatorul, desigur.:D Lăsând gluma la deoparte, e un mod distractiv de a induce în eroare copii care de-abia au deschis un PC in toată viaţa lor şi nu ştiu ce face comanda ALT+F4.


All times are GMT +2. The time now is 21:10.

- Copyright 2026 4Tuning