![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
tara de provenienta a masinii mele de suflet :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Edit. La mine nu mai fuge de azi... Poate s-a obosit de la asa drum lung. 25ookm puna in Paris e mult totusi pentru asemenea catel :) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Eu vad ca fuge in continuare..
Dar nu inteleg cum poate sa fuga atat .. :???: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Fuge dupa un Audi.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
al meu este la caterinca :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine e scuteru` :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pe mine si pe un prieten la o plimbare scurta cu scuterele,poza facuta de persoana care statea in spate pe un motor :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Numele meu:P:P:P
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Zana mea...:love:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Ma reprezinta pe mine intr-o Skoda Fabia.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
bikeu meu de DH ;)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la momentul cand am facut avatarul
reprezenta masinile tatalui meu dupa 2000... adica ex dacia 1300 ex logan (dar mai am unul) indreptate cu fata in stanga... si cu fata in dreapta adica cum se invarte si acul ceasului (timpul) octavia care o aveam pana acum o luna si acum nu o mai am cel mai exact o sa il schimb avatarul curand |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
păi my avatar ...reprezintă ....jucaria mea care are nevoie de un redresor momentan :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Visul meu !
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un stil de viata(cine stie cunoaste)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
al meu n-are nevoie de explicatii :lol: :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masina mea:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
<---- arrogant face :twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Fii bună, spune-mi de unde să încep. Ar trebui să caut pe Google "Un A cu nişte semicercuri in jurul lui" ?? Hai, ajută-mă! |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
http://animalpak.com/journey/index.cfm http://animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=27 E ceva in genu:"what keeps me going",mai suntem cativa pe forum cu aceeiasi pasiune pentru lucrul asta:D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Mulţumesc!
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina mea-W.I.P
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
avatarul meu... ei bine simbolistica lui are la baza o poveste foarte lunga...
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Spatele machetei mele Mercedes Benz w123:D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
trebuie să fii un iniţiat să-i înţelegi adevărata poveste, şi când ajungi la iluminare, ţi se va arăta... |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
<-- Sigla "Hades Record" :twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Simplu.
Farurile de la masina mea:) Sonar Dectane. |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
adevărat :lol: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
Voi doi tocmai aţi devenit idolii mei numarul unu... Ce? Aaaaa... Avatarul meu? Păi reprezintă funcţia de bază a Windowsului:lol:. Dacă ai vreodată probleme cu PC'ul şi ai SO Windows poţi apăsa ALT+F4 şi probleme se închid. Odată cu calculatorul, desigur.:D Lăsând gluma la deoparte, e un mod distractiv de a induce în eroare copii care de-abia au deschis un PC in toată viaţa lor şi nu ştiu ce face comanda ALT+F4. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:10. |
- Copyright 2026 4Tuning