![]() |
Re: Dacia Logan
5650 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5600 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5550 Euro!!!!!
|
Re: Dacia Logan
5500 Euro!!!!
|
Re: Dacia Logan
uppppppppppppppppppp!!!!
|
Re: Dacia Logan
sus cu golanuuuuu!!!
|
Re: Dacia Logan
anunt valabil in continuare!!!
|
Re: Dacia Logan
up up up
|
Re: Dacia Logan
free up, frumoasa masina, sper sa o vinzi la cat vrei tu...
|
Re: Dacia Logan
ms ms sa vedem dak se gaseste cineva interesat cu adevarat
|
Re: Dacia Logan
cand ai avut oferta la 7000 n-ai dat-o.....acu ai ajuns la 5000......daca ai casco, poc :)
|
Re: Dacia Logan
nu dai nimic separat de pe ea??
|
Re: Dacia Logan
pai erau alte vremuri cand primeam 7000 Euro ... acum am lasat-o la pret de criza ...
@mvp : nu ... in principiu nu dau nimik separat de pe ea ... poate la oferte bune ma mai gandesc depinde de ce ai fi tu interesat |
Re: Dacia Logan
anunt valabil ! pret negociabil! rime :))
|
Re: Dacia Logan
5 Attachment(s)
poze noi
|
Re: Dacia Logan
5400 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5350 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
5300 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
accept schimburi cu bmw e46 diesel ... ofer diferenta!
|
Re: Dacia Logan
dau golfu
baby_27serby |
Re: Dacia Logan
nu ms! bafta la vanzare
|
Re: Dacia Logan
5250 Euro!!!!!!
|
Re: Dacia Logan
5000 euro urgent!!!!!!
|
Re: Dacia Logan
uppp accept si schimburi !!!
|
Re: Dacia Logan
4990 Euro!!!!!!
|
Re: Dacia Logan
valabil!!!! pretul nu este batut in cuie
|
Re: Dacia Logan
4985 Euro!!!! 2 randuri de jante , unul de tabla pe 15" cu 4 cauciucuri de iarna, farurile originale , 2 randuri de telescoape !!! super oferta
|
Re: Dacia Logan
4980 Euro!!!!
|
Re: Dacia Logan
4970 Euro!!!!
|
Re: Dacia Logan
4960 Euro!!!!
|
Re: Dacia Logan
accept schimburi +/- diferenta!
|
Re: Dacia Logan
4950 Euro!!!!
|
Re: Dacia Logan
4900 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
4000 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
uppp negociabil!
|
Re: Dacia Logan
Peugeotul meu + o diferenta buna :))
|
Re: Dacia Logan
2 Attachment(s)
uppppp pret negociabil!!!!
|
Re: Dacia Logan
3500 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
dc ai lasat 5000 euro din pret? asta e intrebarea mea:D! Asta demonstreaza valoarea reala a masinii:P si in plus loganuri sunt pe toate strazile
|
Re: Dacia Logan
am lasat fiindca sunt la curent cu pretul pietei ... si nu pot fi iresponsabil sa cer pentru masina o suma cu mult mai mare decat se cere pe piata.... corect? si daca acesta este pretul masinii la ora actuala ... ma adaptez la situatie :) nu sunt genul acela de persoana care cere o suma si ramane la pretul respectiv indiferent ce s-ar intampla ... te salut!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:44. |
- Copyright 2026 4Tuning