![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da, ca sa nu se interpreteze ca sufar de mine:
Am zis asta ca, in momentul cand sunt pe acolo, poate stau la o maslina cu nenea GXZ. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Astia de la ploiesti fac "linii" cu spatele...plm :))) Nu am adversar pe 1.4 =)) hii ma la ei :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))) adevarat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care sunt regulile la accest gen de liniutza =)))???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam ce poate dieselul meu amarit............:)):))
https://www.220.ro/cercuri_cu_un_diesel-112214.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bineeee tigane .... uitasem de filmarea astha... =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
deplasare tulcea:D:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
il avem pe domnu vice presedinte care isi etaleaza noul fundulet:D
si pe domnul DRG(cred putem sal poreclim sosetutza :D) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
in curand mai multe poze:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai nu ne mai tzine in suspans, baga tot johnnyca :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
in curand :d
;d |
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 Attachment(s)
pozele promise
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
9 Attachment(s)
................ ink un set:evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vorba aia INFERNO STYLE:D:D:dance::peace::peace:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
akum ast comenturile :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
geniale pozele =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da cu tine in momentele de glorie nu ai??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
din pacate nu :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
18 Attachment(s)
Si inca cateva de la mine :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) e poza in care andu e in carca la johnny =)) si e la fel de inalt ca cristake :-j
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
...............=))) no coment =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
"vreau aksa nu mai vreau la mare in viata mea " vorbele lui . nu a iesit din camera kt am stat la mare . da e al nostru }{
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) si de-as mai vrea sa zic ceva.. nu as putea... =))) senzationala poza =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
messi knd vede papi poza o sa mori:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Messi, mai baga... daca tot mori sa stie lumea cine e defapt baiatu cu honda neagra =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
moaaaa.....avea omu ochelari smecheri, avea....era bronzat "la dunga", era.....avea bratara galbena, avea.....
mai bagati poze:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
baiatu cu `onda neagra are golf ROSU sa.l placa fetile :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ooo bine papyy....ce fizic de invidiat ai :X:X:X te adora fetili
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://concurs.infopro.ro/superstar_.../pagina-4.html un vot si pt mine pls ! ms :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pey e rosu.....:)) e golf 3...si e 1.4 =)) sau 1.6 :))) si neinscris si la schimb pe schimb cu honda :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cred ca s-a cam ars.. un golf 3 neinmatriculat incepe de pe la 1200e.. iar honda aia de mult mai sus.. ca sa nu mai vorbim de potentzialul de tunare...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca asta gandeste el...:) este alegerea lui
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Capul lui este prost :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
faramasem Honda ... dar nu ma intereseaza comm `urile pt ca deja ma interesez d motor .... app ..... `onda era d mult apusa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si golfu`kt rezista? :)) intrebare retorica
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
i am luat ieri arcuri si armortizoare spoert marca BOSCH :X:X:X:X:X si momentan imi caut un motor gti.... 1,8 16v sau daca mai avetzi voi idei de ce as mai putea sa ii trantesc ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bine o inscrii ca daca ii trantesti altceva s-ar putea sa te usture sfincteru cand dai banii de prima inmatriculare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are dreptate chifla intereseazate kt te costa inscrierea :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning