Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Mustang 02-10-08 00:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da, ca sa nu se interpreteze ca sufar de mine:
Am zis asta ca, in momentul cand sunt pe acolo, poate stau la o maslina cu nenea GXZ.

GiGiCarbiT 05-10-08 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Astia de la ploiesti fac "linii" cu spatele...plm :))) Nu am adversar pe 1.4 =)) hii ma la ei :))

DRK*DeSiGn 05-10-08 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))) adevarat

jakal 05-10-08 19:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 1793213)
Astia de la ploiesti fac "linii" cu spatele...plm :))) Nu am adversar pe 1.4 =)) hii ma la ei :))

mars in plm ca te-am ars.......ai dat-o in limitare inaintea mea......zdreanta.:)):)

DRK*DeSiGn 06-10-08 01:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care sunt regulile la accest gen de liniutza =)))???

jakal 06-10-08 02:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam ce poate dieselul meu amarit............:)):))

https://www.220.ro/cercuri_cu_un_diesel-112214.html

GiGiCarbiT 06-10-08 02:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bineeee tigane .... uitasem de filmarea astha... =))

johnny325 14-10-08 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
deplasare tulcea:D:lol:

johnny325 14-10-08 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il avem pe domnu vice presedinte care isi etaleaza noul fundulet:D
si pe domnul DRG(cred putem sal poreclim sosetutza :D)

johnny325 14-10-08 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in curand mai multe poze:D

Lucian_GXZ 15-10-08 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai nu ne mai tzine in suspans, baga tot johnnyca :D

johnny325 15-10-08 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in curand :d


















;d

johnny325 15-10-08 17:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
pozele promise

johnny325 15-10-08 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
9 Attachment(s)
................ ink un set:evil:

johnny325 15-10-08 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vorba aia INFERNO STYLE:D:D:dance::peace::peace:

johnny325 15-10-08 17:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
akum ast comenturile :D

DRK*DeSiGn 15-10-08 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
geniale pozele =)))

DRK*DeSiGn 15-10-08 18:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da cu tine in momentele de glorie nu ai??

johnny325 15-10-08 20:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
din pacate nu :(

Lucian_GXZ 16-10-08 02:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
18 Attachment(s)
Si inca cateva de la mine :D

Lucian_GXZ 16-10-08 02:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) e poza in care andu e in carca la johnny =)) si e la fel de inalt ca cristake :-j

johnny325 16-10-08 02:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
...............=))) no coment =)))

messi[ANR 21-10-08 00:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
"vreau aksa nu mai vreau la mare in viata mea " vorbele lui . nu a iesit din camera kt am stat la mare . da e al nostru }{

Lucian_GXZ 21-10-08 02:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) si de-as mai vrea sa zic ceva.. nu as putea... =))) senzationala poza =))

b.t.l 21-10-08 03:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
messi knd vede papi poza o sa mori:)))

Lucian_GXZ 21-10-08 17:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Messi, mai baga... daca tot mori sa stie lumea cine e defapt baiatu cu honda neagra =))

daffy duck™ 21-10-08 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moaaaa.....avea omu ochelari smecheri, avea....era bronzat "la dunga", era.....avea bratara galbena, avea.....

mai bagati poze:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

5nap 22-10-08 00:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baiatu cu `onda neagra are golf ROSU sa.l placa fetile :)))

DRK*DeSiGn 22-10-08 01:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ooo bine papyy....ce fizic de invidiat ai :X:X:X te adora fetili

Lucian_GXZ 22-10-08 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 1819455)
baiatu cu `onda neagra are golf ROSU sa.l placa fetile :)))

SI-a tras golf? detalii!

DolusD 22-10-08 17:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://concurs.infopro.ro/superstar_.../pagina-4.html un vot si pt mine pls ! ms :D

5nap 22-10-08 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pey e rosu.....:)) e golf 3...si e 1.4 =)) sau 1.6 :))) si neinscris si la schimb pe schimb cu honda :))

Lucian_GXZ 22-10-08 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca s-a cam ars.. un golf 3 neinmatriculat incepe de pe la 1200e.. iar honda aia de mult mai sus.. ca sa nu mai vorbim de potentzialul de tunare...

5nap 22-10-08 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca asta gandeste el...:) este alegerea lui

Lucian_GXZ 22-10-08 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Capul lui este prost :)

gen.nu`i.panik 23-10-08 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
faramasem Honda ... dar nu ma intereseaza comm `urile pt ca deja ma interesez d motor .... app ..... `onda era d mult apusa

5nap 23-10-08 13:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si golfu`kt rezista? :)) intrebare retorica

gen.nu`i.panik 24-10-08 11:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i am luat ieri arcuri si armortizoare spoert marca BOSCH :X:X:X:X:X si momentan imi caut un motor gti.... 1,8 16v sau daca mai avetzi voi idei de ce as mai putea sa ii trantesc ....

Chifla 24-10-08 13:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine o inscrii ca daca ii trantesti altceva s-ar putea sa te usture sfincteru cand dai banii de prima inmatriculare

DRK*DeSiGn 24-10-08 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are dreptate chifla intereseazate kt te costa inscrierea :)


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning