![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
super belea sta pe logan :D Mi se pare cel mai tare kit pentru logan 8)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
salut remus fami si mie un desen cu o solenza te rog fata spate ceva mai agresiv te rog ca vreau sa ma apuc de ia
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
eleroanele leai facut tu sau leai cumparat?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
salut ,
te rog sa imi spui cat a costat acest tunning si de unde pot afla mai multe detalii as vrea sa imi fac si eu |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
WOW ......foarte grav kitul:dribble::dribble::dribble:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
intradevar bestial
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Pica f.bine pe golan nu am ce reprosa!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
3 Attachment(s)
foarte frumos noul kit sa ai noroc la ea.si eu am primit un kit ptr.logan (fusta bara fata bara spate si praguri) de la un baiat care mia zis ca tot la pro street baia mare a fost facut orcum se vede ca e facut de profesionisti..
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ceva pentru logan facelift nu aveti?pentru ca am de gand sami cumpar si eu unu cat de curand si as fi interesat de un kit finut, si un pret aproximativ???
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
felicitari baieti!!dar am o intrebare:kit-ul merge si p logan nou???dak da cat ma costa cu tot cu montaj,vopsit si celelalte???multumesc
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
Pt detalii vorbeste cu baietii care-l fac, dar sunt sigur ca pretul este la fel si acuma si pentru mine a meritat pana la ultimul banut. |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
[QUOTE=andrei.acc20;5175915]dar masina ta e masina asta e loganul rosu????[/QUOTE
Da, este masina mea. |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
[QUOTE=FAST&FURIOUS;5175920]
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
[QUOTE=andrei.acc20;5175925]
Quote:
Il gasesti cu cateva pagini mai in spate. |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
[QUOTE=FAST&FURIOUS;5175929]
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Bara fata/spate+praguri+evazari aripi.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sunt impresionat de acuratetea elementelor dpdv al executiei, felictari oricum pentru toata activitatea ! :-)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
Respect maxim pasiunea, priceperea si calitatea executiei la ce realizeaza acesti oameni deosebiti. |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Imi spune si mie cineva cum se numesc jantele primului logan,cel al lui adi28 va rog? Si de cat sunt 15"16"17" ?? :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:22. |
- Copyright 2026 4Tuning