Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

Alin92 02-05-09 13:57

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
super belea sta pe logan :D Mi se pare cel mai tare kit pentru logan 8)

mokanu 05-06-09 15:08

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
salut remus fami si mie un desen cu o solenza te rog fata spate ceva mai agresiv te rog ca vreau sa ma apuc de ia

a!3x 07-06-09 17:13

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
eleroanele leai facut tu sau leai cumparat?

wepaul 08-06-09 14:51

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
salut ,
te rog sa imi spui cat a costat acest tunning si de unde pot afla mai multe detalii
as vrea sa imi fac si eu

Victor_WRC 08-06-09 14:58

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
WOW ......foarte grav kitul:dribble::dribble::dribble:

chelloo83 09-06-09 08:50

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
intradevar bestial

pwr_bz 17-06-09 19:43

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Pica f.bine pe golan nu am ce reprosa!

dj dodo 07-05-10 16:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
3 Attachment(s)
foarte frumos noul kit sa ai noroc la ea.si eu am primit un kit ptr.logan (fusta bara fata bara spate si praguri) de la un baiat care mia zis ca tot la pro street baia mare a fost facut orcum se vede ca e facut de profesionisti..

badea_laurentiu88 27-11-10 21:30

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
ceva pentru logan facelift nu aveti?pentru ca am de gand sami cumpar si eu unu cat de curand si as fi interesat de un kit finut, si un pret aproximativ???

andrei.acc20 12-09-12 22:59

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
felicitari baieti!!dar am o intrebare:kit-ul merge si p logan nou???dak da cat ma costa cu tot cu montaj,vopsit si celelalte???multumesc

pro street remus 16-09-12 17:53

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5171979)
felicitari baieti!!dar am o intrebare:kit-ul merge si p logan nou???dak da cat ma costa cu tot cu montaj,vopsit si celelalte???multumesc

Nu merge pe logan mk.2 decat capacul de luneta.

andrei.acc20 16-09-12 18:11

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by pro street remus (Post 5175792)
Nu merge pe logan mk.2 decat capacul de luneta.

din ce an a inceput sa se fabrice mk2???ca mi-as cumpara logan model vechi ca sa il fac asa.dar as dori sa stiu si cat costa totul complet.ms mult

FAST&FURIOUS 16-09-12 18:51

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175813)
din ce an a inceput sa se fabrice mk2???ca mi-as cumpara logan model vechi ca sa il fac asa.dar as dori sa stiu si cat costa totul complet.ms mult

Cred ca din 2008.

valy1233 16-09-12 18:54

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175856)
Cred ca din 2008.

da,de la jumatea anului 2008..1 iulie

andrei.acc20 16-09-12 19:30

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175856)
Cred ca din 2008.

te rog poti sa-mi zici un pret informativ plus minus maxim 500euro????ms mult

FAST&FURIOUS 16-09-12 19:35

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175893)
te rog poti sa-mi zici un pret informativ plus minus maxim 500euro????ms mult

Eu nu stiu sa-ti zic preturi, eu stiu ca pt ce am eu pe masina in aprilie 2008 am platit 3400 Ron(aproximativ 1000 Euro)si vopsitul inca 1200 Ron.

Pt detalii vorbeste cu baietii care-l fac, dar sunt sigur ca pretul este la fel si acuma si pentru mine a meritat pana la ultimul banut.

andrei.acc20 16-09-12 19:40

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175907)
Eu nu stiu sa-ti zic preturi, eu stiu ca pt ce am eu pe masina in aprilie 2008 am platit 3400 Ron(aproximativ 1000 Euro)si vopsitul inca 1200 Ron.

Pt detalii vorbeste cu baietii care-l fac, dar sunt sigur ca pretul este la fel si acuma si pentru mine a meritat pana la ultimul banut.

dar masina ta e masina asta e loganul rosu????

FAST&FURIOUS 16-09-12 19:43

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=andrei.acc20;5175915]dar masina ta e masina asta e loganul rosu????[/QUOTE

Da, este masina mea.

andrei.acc20 16-09-12 19:46

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=FAST&FURIOUS;5175920]
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175915)
dar masina ta e masina asta e loganul rosu????[/QUOTE

Da, este masina mea.

felecitari!un nr de tel a baietilor????

FAST&FURIOUS 16-09-12 19:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=andrei.acc20;5175925]
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175920)

felecitari!un nr de tel a baietilor????

Multumesc.
Il gasesti cu cateva pagini mai in spate.

andrei.acc20 16-09-12 19:53

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
[QUOTE=FAST&FURIOUS;5175929]
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5175925)
Multumesc.
Il gasesti cu cateva pagini mai in spate.

ms mult!!!dar my am o intrebare si q asta inchei.imi poti spune c ai adaugat la loganul tau????ms mult!

FAST&FURIOUS 16-09-12 20:17

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Bara fata/spate+praguri+evazari aripi.

andrei.acc20 16-09-12 20:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by FAST&FURIOUS (Post 5175962)
Bara fata/spate+praguri+evazari aripi.

dar eleronul si aia de la luneta nu sunt incluse?????

FAST&FURIOUS 16-09-12 20:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andrei.acc20 (Post 5176002)
dar eleronul si aia de la luneta nu sunt incluse?????

Ba da, dar eu am ales alt eleron pe spate(ca sa fiu diferit si ca mi-a placut mai mult) si nu am vrut eleronul de luneta.

gabriel_cars 18-09-12 15:16

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Sunt impresionat de acuratetea elementelor dpdv al executiei, felictari oricum pentru toata activitatea ! :-)

FAST&FURIOUS 18-09-12 15:23

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by gabriel_cars (Post 5178353)
Sunt impresionat de acuratetea elementelor dpdv al executiei, felictari oricum pentru toata activitatea ! :-)

Asta face diferenta intre realizarile lor si restu lumii si nu vorbesc in ne cunostiinta de cauza ci ca si unul care de 4 ani si 5 luni am pe masina Kitul exterior facut de ie.
Respect maxim pasiunea, priceperea si calitatea executiei la ce realizeaza acesti oameni deosebiti.

Sacred 27-01-13 21:12

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Imi spune si mie cineva cum se numesc jantele primului logan,cel al lui adi28 va rog? Si de cat sunt 15"16"17" ?? :-)


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

- Copyright 2026 4Tuning