Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

morghen 20-09-07 23:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
parca da un pic a cioara...nu ?

NEo007 21-09-07 10:29

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
parca da un pic a cioara de pe centura ?

tristan 21-09-07 16:24

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
oare merge sa dea declaratzie :lol:

oldschool_boy 22-09-07 14:50

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dupa culoarea tenului,cred ca se pregatea de un examen oral,ceva intelectual,acolo...

tristan 24-09-07 16:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
acum am remarcat frumoasele sosete mondex sibiu :lol:

intel23 24-09-07 19:28

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
mergea la serviciu pasapoarte , nu la moravuri :P

Probabil merge in Italia la "facultate"

RCS. 10-10-07 11:11

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Noul tabel care se foloseste in cabinetele oftalmologice.8)

p.s. Nu vrea sa incarce poza...:sad:

intel23 11-10-07 17:14

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
nevasta-mea...

nu fiti gelosi , mai multe : http://peachesfantasy.com/

RCS. 26-10-07 15:15

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Test: cate mere sunt in frigider?8)

intel23 28-10-07 23:35

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
4 in frigider , si 2 in afara lui.

BULLETTT 29-10-07 00:15

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
Sophia Rossi:pistoles:

TEKIN 29-10-07 00:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
imi pare rau da nu prea ai gusturi.....cei cu tatele alea ??

NEo007 29-10-07 17:43

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
is prea mici?

Cabbano 29-10-07 17:46

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 1174048)
is prea mici?

sigur prea mici..:lol:

TEKIN 30-10-07 13:43

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
is prea aburite......

Adi_play 30-10-07 15:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
in poza2 is cam deplasate :lol:

canny 31-10-07 08:30

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dute ma ca are o fata de...
- don't you wanna kiss me ?
- NO NO, leave the bag on
- don't you wanna see my face ?
- NO NO, leave the bag on

Evoluti0n 31-10-07 13:40

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ma da pretentiosi sunteti la muieri, da acasa ce muieri aveti ?:lol:

tristan 31-10-07 23:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Nah daca voi nu o vreti o iau eu... :-P

intel23 05-11-07 11:29

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
Salonul Honda de la SIAB ...

Oare le zice la intrare "Jos chilotzii?" :D

TEKIN 05-11-07 13:13

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
faina poza

RCS. 05-11-07 14:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 1184543)
faina poza

Care din cele 3 iti plac ?

NEo007 05-11-07 19:15

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
mie imi place oglinda :lol:

morghen 05-11-07 21:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
frate cat'a'langoshu pa aia ! :o

theabsolutesound 05-11-07 22:34

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 1185602)
frate cat'a'langoshu pa aia ! :o

dar de aia ti-ai baga si tu boticul pe acolo ......:dribble: :dribble:

!41! 05-11-07 23:20

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
rcv 211 aia bucata!! sa am una n as da-o pe 100 de gagici

danutSZY 06-11-07 23:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

intel23 07-11-07 14:27

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Airbags...

http://www.ize.hu/click.php?id=4951&...7751d0c2d6aeaa

RCS. 07-11-07 14:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Cat de proaste sunt unele reprezentante ale sexului slab, incredibil.:rolleyes2

danutSZY 07-11-07 21:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
unele dintre ele sunt trucate..........!!!!!!!!!

morghen 08-11-07 20:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
2 Attachment(s)
R35P3|{T the pu$$y ! super tare tipa :)

Evoluti0n 08-11-07 22:18

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dati`o dreq de ciuma retusata.

Daca te uiti mai atent aproape tot corpu ii retusat !

Traiasca photoshop !

morghen 08-11-07 22:49

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
z tu ca n-ai da la obrajorii aia retushatz ! z tu ! :lol:

squid 09-11-07 19:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
bwuhahaha, io i-as da la buci, nu la obrajori :)

Evoluti0n 09-11-07 19:31

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
unde este romantismul din voi ?:rolleyes2

danutSZY 11-11-07 13:47

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by Evoluti0n (Post 1191717)
unde este romantismul din voi ?:rolleyes2

sa dus odata cu revolutia si cu venirea democratiei..........:D :D :D ........la fel aceeasi parere despre buciiiiiiii

BlueDana 15-11-07 20:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 1190109)
R35P3|{T the pu$$y ! super tare tipa :)

trebuie sa admirati si tatuajual ...cika scrie RESPECT :))

NEo007 17-11-07 09:49

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Cred ca din toata gagica, doar tatauju o ramas self respect :lol:

magda_17 11-02-08 16:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dezastru:lol::lol::lol::lol:

tristan 11-02-08 23:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by Evoluti0n (Post 1191717)
unde este romantismul din voi ?:rolleyes2

dupa ce ii dai :lol:


All times are GMT +2. The time now is 02:03.

- Copyright 2026 4Tuning