Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7349-poze-masini-concediu.html)

dan500se 24-06-10 18:41

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
....

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02459.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02460.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02461.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02465.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02466.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02469.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02471.jpg



https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC01038.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC01039.jpg

Cannes, Nice, San Remo:

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02472.jpg



https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC01046.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02491.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02492.jpg


https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02518.jpg

dan500se 24-06-10 18:45

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Genova:

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02539.jpg

Paralela 45:

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02541.jpg

Venetia:

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02544.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02545.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02552.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02553.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02554.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02555.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02556.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02557.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02558.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02560.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02561.jpg

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC02562.jpg


Rialto :

https://i226.photobucket.com/albums/d...i/DSC01048.jpg

ar88rol 25-06-10 01:55

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Tot respectul daca ai reusit sa ajungi prin locurile astea, superbe poze!

Calin_CGM 25-06-10 03:38

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
da ai umblat unpik prin lume nu gluma..tari pozele de la Monte Carlo...am avut si eu ocazia sa vad cateva exemplare frumoase akolo..

dan500se 25-06-10 06:09

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by ar88rol (Post 3468365)
Tot respectul daca ai reusit sa ajungi prin locurile astea, superbe poze!

Majoritatea pozelor prezentate sunt facute cu ocazia circuitului facut anul trecut in August...Am facut 4750 de km in 10 zile si circa 650 de poze :D .

Quote:

Originally Posted by Calin_CGM (Post 3468415)
da ai umblat unpik prin lume nu gluma..tari pozele de la Monte Carlo...am avut si eu ocazia sa vad cateva exemplare frumoase akolo..

Nu pot sa zic ca am umblat foarte mult dar am fost in multe locuri foarte frumoase...Din pacate la Monte Carlo am facut foarte putine poze pentru ca am ramas fara baterie! :sad: Dar stiu sigur ca atunci cand ma reintorc acolo (sper ca anul acesta) am sa pot sa recuperez! Acolo ai mereu foarte multe lucruri de vazut! Recomand tuturor! De asemenea recomand si Coasta de Azur!

criss 27-06-10 07:13

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Pozele din masina imi plac cel mai mult :-) ,imi aduce aminte de w116-le care l-am avut ;)

NEo007 27-06-10 11:10

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Imi plac pozele cu masinile americane din Austria :) Superbe, pacat de starea in care se afla :)

Black Pearl 27-06-10 17:48

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Sunt superbe pozele

dan500se 28-06-10 09:08

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by criss (Post 3473148)
Pozele din masina imi plac cel mai mult :-) ,imi aduce aminte de w116-le care l-am avut ;)

Nu am apucat sa oprim peste tot...Am facut poze din mers!

Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3473609)
Imi plac pozele cu masinile americane din Austria :) Superbe, pacat de starea in care se afla :)

Inclusiv acel restaurant (pensiune) era abandonat. Insa, masinile americane erau legate la o sursa de curent care le facea ca odata cu pornirea iluminatului public sa se aprinda farurile si stopurile tuturor masinilor.
Probabil ca aratau intr-un mare fel. Nu stiu daca mai functiona acest iluminat - era ziua cand am ajuns eu la ele, dar se vedeau firele trase de la o masina la alta!

dan500se 23-09-10 07:47

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
A trecut vara dar vad ca nu au mai aparut alte poze!

Nu-i bai! Am eu destule! :D

2010 August CROATIA - ITALIA (circuit) - AUSTRIA - UNGARIA


CROATIA:


https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04078.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04079.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04081.jpg

Zeleni Vir:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04089.jpg

Cascada de 70 m:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04090.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04106.jpg

Panta de 18% :

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04110.jpg

ECONOMY:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04114.jpg

dan500se 23-09-10 07:49

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
San Marino:


https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04156.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04167.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04178.jpg

Rimini

Museu Ferrari & Abarth :

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04191.jpg

Parc Aeronautic :

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04212.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04220.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04234.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04241.jpg

dan500se 23-09-10 07:51

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Assisi:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04314.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04309.jpg

Amalfi Paradise Coast:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04369.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04372.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04388.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04390.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04392.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04414.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04416.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04431.jpg


https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04433.jpg

Vezuviul:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04463.jpg

NEo007 23-09-10 11:38

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Frumoase locuri :)

dan500se 24-09-10 06:25

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3677813)
Frumoase locuri :)


Da...si excursia a fost frumoasa. Am vizitat nenumarate locuri interesante!


Roma:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04475.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04492.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04495.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04500.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04502.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04506.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04518.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04519.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04529.jpg


https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04539.jpg

Vatican:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04554.jpg

Ziua 2...Roma:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04564.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04565.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04567.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04568.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04573.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04582.jpg

capricosti 25-09-10 21:34

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Impresionante fotografii, si cele din orase si peisajele...O cu totul alta lume, parca n-ar fi doar la cativa km distanta de Romania :D ...
Asa concediu mai zic si eu !

dan500se 26-09-10 18:53

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by capricosti (Post 3683031)
Impresionante fotografii, si cele din orase si peisajele...O cu totul alta lume, parca n-ar fi doar la cativa km distanta de Romania :D ...
Asa concediu mai zic si eu !

E exact cum spui tu...Suntem la doar cativa km de o alta lume...Spre norocul nostru!

Giulianova Lido:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04600.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04605.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04610.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04617.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04618.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04616.jpg

Rasarit:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04619.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04629.jpg




Austria, Viena:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04013.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04010.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04015.jpg


Ungaria, Budapesta noaptea:

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04030.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04032.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04033.jpg

https://i771.photobucket.com/albums/x...a/DSC04036.jpg

dan500se 11-11-10 08:41

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Cateva poze si din Grecia:



Akropolis Atena:

https://i974.photobucket.com/albums/a...S-PARTENON.jpg

https://i974.photobucket.com/albums/a...KROPOLIS-1.jpg

https://i974.photobucket.com/albums/a...OKUSZPALMA.jpg

Canalul Corint

https://i974.photobucket.com/albums/a...ANALCORINT.jpg

Apus de Soare la Capul Sounion:

https://i974.photobucket.com/albums/a...PSOUNION-1.jpg


Meteora:




https://i974.photobucket.com/albums/a...e/METEORA3.jpg

Muntele Olimp:

https://i974.photobucket.com/albums/a...NI-OLYMPOS.jpg


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning