![]() |
Re: ce masina crezi ca este?
frate de unde ai scos-o,ai construit-o u?am luat tot retromobilu la rand,sute de pagini de google si nik,de 4 ore caut dupa ea si inebunesc,sa o ghiceasca altu
|
Re: ce masina crezi ca este?
:)
pai astea masini de ghicit...nu aston martin db7.. ia..uite... http://bringatrailer.com/wp-content/..._Stocker_1.jpg bagati voi. |
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: ce masina crezi ca este?
pai era vorba de masini.... data viitoare astept ferrari F50 sau enzo :P sau un audi A4 sau A6 :P
kiddin' girl. |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Quote:
hai cu ghicitu` lasa kiddin-ul :lol: :arrow: |
Re: ce masina crezi ca este?
asteptam sa ghicesc un A4 sau A6...
al draq "chinezarii" :))) caut |
Re: ce masina crezi ca este?
Stiu eu stiu eu..da nu zic:D
|
Re: ce masina crezi ca este?
pot sa ghicesc semnatura?
2 x S3 8L ! Blanc Ibis & Noir Fantôme 2.o TFSi quattro...mai spun ce presiune au in turbina..decat sa ghicesc japoneza aia... |
Re: ce masina crezi ca este?
e mistu lancer?
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: ce masina crezi ca este?
toyota corolla
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu e :twisted:
|
Re: ce masina crezi ca este?
ce plm o fi!?
mitsu galant? |
Re: ce masina crezi ca este?
nu e nici mitsu:lol:
|
Re: ce masina crezi ca este?
mi-am trimis agentu specializat in chinezarii.... el raspunde de acum pt mine cand vine vb de asa fiare...
|
Re: ce masina crezi ca este?
=))=)) m`ai dezamagit profund:ashamed:
|
Re: ce masina crezi ca este?
Nissan?!! Ce E?!
sa vezi ce agent iti dau eu cand o sa-ti iei niste fum de vtec (vorba vine, ca vtec-ul nu scoate fum) peste ochi! |
Re: ce masina crezi ca este?
nu e nici nissan................:lol::lol:
|
Re: ce masina crezi ca este?
mazda 626 mark 2 ofof, cat de copac am fost.
|
Re: ce masina crezi ca este?
:lol::lol::lol: daca tu zici.,....
|
Re: ce masina crezi ca este?
pai asta e sau nu?
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu nu e mazda=)))))
am rasp in postul de mai sus la postul tau anterior |
Re: ce masina crezi ca este?
mda, honda accord mk2... rusine mie...
|
Re: ce masina crezi ca este?
buna dimineata soare:-P
asta e:D |
Re: ce masina crezi ca este?
next, hai tot o japoneza sa ma antrenez macar...
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
8)8)8)8)8)
|
Re: ce masina crezi ca este?
english made. ii las si pe altii.
|
Re: ce masina crezi ca este?
saracu` de tine ce multe ai ghicit :roll:
btw nu e englezeasca:twisted: |
Re: ce masina crezi ca este?
ba knd pun si eu ?
|
Re: ce masina crezi ca este?
dupa ce se ghiceste asta.... ca doar asta e interesul jocului nu upload`ul pozelor:D
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
e cumva alfa? |
Re: ce masina crezi ca este?
nu e alfa:twisted:
|
Re: ce masina crezi ca este?
un indiciu?
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 9 7 8 si e europeana:lol:
|
Re: ce masina crezi ca este?
englezeasca? mg?
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu nu e englezeasca.........
|
Re: ce masina crezi ca este?
reno este?
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu e nici reno:lol:
HPE iti spune ceva??:oops: |
Re: ce masina crezi ca este?
pfffffff, uitasem de lancia beta, m0am gandit la toate italiencele.
|
Re: ce masina crezi ca este?
:lol::lol: aia e...
NEXT:!: |
| All times are GMT +2. The time now is 03:10. |
- Copyright 2026 4Tuning