Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

cristea_rotitza 12-03-08 13:08

Re: ce masina crezi ca este?
 
frate de unde ai scos-o,ai construit-o u?am luat tot retromobilu la rand,sute de pagini de google si nik,de 4 ore caut dupa ea si inebunesc,sa o ghiceasca altu

bogdan_wrc 12-03-08 13:10

Re: ce masina crezi ca este?
 
:)
pai astea masini de ghicit...nu aston martin db7..

ia..uite...
http://bringatrailer.com/wp-content/..._Stocker_1.jpg
bagati voi.

Sasha 12-03-08 13:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1419174)
:)
pai astea masini de ghicit...nu aston martin db7..

ia..uite...
http://bringatrailer.com/wp-content/..._Stocker_1.jpg
bagati voi.

si cand am pus lotus`ul ala ai spus ca nu ghicesti "papuci" :bat:

bogdan_wrc 12-03-08 13:22

Re: ce masina crezi ca este?
 
pai era vorba de masini.... data viitoare astept ferrari F50 sau enzo :P sau un audi A4 sau A6 :P
kiddin' girl.

Sasha 12-03-08 13:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1419204)
pai era vorba de masini.... data viitoare astept ferrari F50 sau enzo :P sau un audi A4 sau A6 :P
kiddin' girl.

unde anume il astepti??? :lol:


hai cu ghicitu` lasa kiddin-ul :lol:
:arrow:

bogdan_wrc 12-03-08 13:38

Re: ce masina crezi ca este?
 
asteptam sa ghicesc un A4 sau A6...

al draq "chinezarii" :))) caut

trafy-vr6 12-03-08 13:41

Re: ce masina crezi ca este?
 
Stiu eu stiu eu..da nu zic:D

bogdan_wrc 12-03-08 13:45

Re: ce masina crezi ca este?
 
pot sa ghicesc semnatura?
2 x S3 8L ! Blanc Ibis & Noir Fantôme
2.o TFSi quattro...mai spun ce presiune au in turbina..decat sa ghicesc japoneza aia...

bogdan_wrc 12-03-08 13:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
e mistu lancer?

Sasha 12-03-08 13:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1419266)
pot sa ghicesc semnatura?
2 x S3 8L ! Blanc Ibis & Noir Fantôme
2.o TFSi quattro...mai spun ce presiune au in turbina..decat sa ghicesc japoneza aia...

mdea...deci ramai la asteptari de a4 sau a6 nu???/:rolleyes2

tre 12-03-08 14:00

Re: ce masina crezi ca este?
 
toyota corolla

Sasha 12-03-08 14:02

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e :twisted:

tre 12-03-08 14:03

Re: ce masina crezi ca este?
 
ce plm o fi!?

mitsu galant?

Sasha 12-03-08 14:04

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e nici mitsu:lol:

bogdan_wrc 12-03-08 14:07

Re: ce masina crezi ca este?
 
mi-am trimis agentu specializat in chinezarii.... el raspunde de acum pt mine cand vine vb de asa fiare...

Sasha 12-03-08 14:09

Re: ce masina crezi ca este?
 
=))=)) m`ai dezamagit profund:ashamed:

tre 12-03-08 14:10

Re: ce masina crezi ca este?
 
Nissan?!! Ce E?!

sa vezi ce agent iti dau eu cand o sa-ti iei niste fum de vtec (vorba vine, ca vtec-ul nu scoate fum) peste ochi!

Sasha 12-03-08 14:10

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e nici nissan................:lol::lol:

tre 12-03-08 14:12

Re: ce masina crezi ca este?
 
mazda 626 mark 2 ofof, cat de copac am fost.

Sasha 12-03-08 14:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
:lol::lol::lol: daca tu zici.,....

tre 12-03-08 14:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
pai asta e sau nu?

Sasha 12-03-08 14:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu nu e mazda=)))))


am rasp in postul de mai sus la postul tau anterior

tre 12-03-08 14:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
mda, honda accord mk2... rusine mie...

Sasha 12-03-08 14:19

Re: ce masina crezi ca este?
 
buna dimineata soare:-P
asta e:D

tre 12-03-08 14:20

Re: ce masina crezi ca este?
 
next, hai tot o japoneza sa ma antrenez macar...

Sasha 12-03-08 14:23

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
8)8)8)8)8)

bogdan_wrc 12-03-08 14:28

Re: ce masina crezi ca este?
 
english made. ii las si pe altii.

Sasha 12-03-08 14:32

Re: ce masina crezi ca este?
 
saracu` de tine ce multe ai ghicit :roll:

btw nu e englezeasca:twisted:

confuzzling 12-03-08 16:26

Re: ce masina crezi ca este?
 
ba knd pun si eu ?

Sasha 12-03-08 16:59

Re: ce masina crezi ca este?
 
dupa ce se ghiceste asta.... ca doar asta e interesul jocului nu upload`ul pozelor:D

cristea_rotitza 12-03-08 23:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1419731)
ba knd pun si eu ?

cand ghicesti;).


e cumva alfa?

Sasha 13-03-08 08:05

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e alfa:twisted:

tre 13-03-08 14:09

Re: ce masina crezi ca este?
 
un indiciu?

Sasha 13-03-08 14:12

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 9 7 8 si e europeana:lol:

tre 13-03-08 14:22

Re: ce masina crezi ca este?
 
englezeasca? mg?

Sasha 13-03-08 14:34

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu nu e englezeasca.........

tre 13-03-08 14:40

Re: ce masina crezi ca este?
 
reno este?

Sasha 13-03-08 14:44

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e nici reno:lol:
HPE iti spune ceva??:oops:

tre 13-03-08 14:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
pfffffff, uitasem de lancia beta, m0am gandit la toate italiencele.

Sasha 13-03-08 14:53

Re: ce masina crezi ca este?
 
:lol::lol: aia e...

NEXT:!:


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning