![]() |
speram ca pana la inceputul sezonului rece sa mai putem organiza inca o cursa de acest gen!!
|
GABule vcezi ca tu nu ai ecuson si vei primi ame.......ca te-am notat ca tulburi linistea publica :mrgreen: ....iar in legatura cu vtm-ul asteptam
|
Re:
Ce 'asteptam'? Ca noi astia din Bucresti abia 'asteptam' sa mai facem un drum pana la Craiova. :)
bafta |
astempam sa se faca inca un vtm-u ca astept si io tot ca tine ca doar nu il fac io...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:49. |
- Copyright 2026 4Tuning