Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci -project-///intruder/// (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/65930-e46-320ci-project-intruder.html)

csprrr 03-05-08 16:34

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
sa dai si tu mai multe detalii daca iti pui compresor :D ca si eu tot un bemmer cu motor 2.2 an 2002 si ma cam bate gandu :)

f.intruder 03-05-08 16:41

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
voi scrie despre tot ce se va face la masina
primul pas pt performante s-a facut
a fost evacuarea high flow custom integral
(care a fost gandita pt ce va urma)

AMBRA 05-05-08 11:50

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Ce parere aveti? cand participa un BMW la concurs , in comparatie cu restul masinilor ,se aude diferenta ? :-)

va asteptam la vot aici:
:arrow:https://forum.4tuning.ro/85-arad/76610-vot-best-exhaust-underground-arad-2008-a.html

f.intruder 05-05-08 21:55

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
multumesc celor care au votat

AMBRA 08-07-08 10:59

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
ceva nou pe frontul de vest? ;)
mai pune si tu o poza ... un update ceva :-)
pe cand or fi gata numerele?
ca abia astept sa te aud din nou noaptea pe strazi .....:wave::chick::yes:

f.intruder 09-09-08 01:22

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
1 Attachment(s)
Are numere din iulie
Din pacate nu am rezervat 77 ZIP si s-a dat altcuiva.
Numarul ala a fost ales sa fie cu 77 ....in fine acum e 99 ZIP:-)

Uite si o poza(inainte sa o "alint" cu o spalare manuala:lol:)

squid 09-09-08 11:11

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
nu pui folie? :)

criss 09-09-08 11:26

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1740981)
Uite si o poza(inainte sa o "alint" cu o spalare manuala:lol:)

Dau bine stopurile pe albastru :D

f.intruder 09-09-08 23:24

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Nu prea imi place mie folia,dar trebuie sa pun pentru ca geamurile sant prea clare:sad:

@criss : Da ,imi place cum arata cu stopurile noi( alea vechi ,clare,ma calcau pe nervi:lol:)

Caius TM 09-09-08 23:48

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
singura chestie care nu prea imi place e "crissdesign" .. chit ca e mic si subtil acolo jos...

in rest faina masinuta, sa ai parte de ea si bafta mai departe..

WhiteRaven 21-09-08 13:52

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Un pic cam intarziat reply-ul meu.. dar a iesit super bine toata lucrara :D felicitari pt schimbarile aduse masinii si la mai multe :D

f.intruder 23-09-08 07:21

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Multumesc
Da,a iesit foarte bine,nu avea cum sa iasa altfel ;)
Schimbari vor fi..mai mari sau mai mici:D

criss 02-11-08 09:50

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Si un film ,inainte de hibernare :-)

https://www.youtube.com/watch?v=LfAV8uLQfTk

leonard 02-11-08 12:09

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
pe ce circuit te-ai dat? e in romania?

criss 02-11-08 12:54

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 1839201)
pe ce circuit te-ai dat? e in romania?

Da, in ARAD
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...2&postcount=17

f.intruder 15-06-09 13:04

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
2 Attachment(s)
La Chevrolet DragRacing Satu Mare

f.intruder 15-06-09 13:13

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
1 Attachment(s)
Tot la Satu Mare

squid 16-06-09 22:38

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
frumos, pacat ca nu am apucat sa o vad montata sambata ...

f.intruder 20-06-09 22:00

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
La TimTuningShow;).....cu mici probleme,ce-i drept
:Dhttps://img190.imageshack.us/img190/5702/foto065.th.jpg

road_runner 02-07-09 12:33

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 2424127)
La TimTuningShow;).....cu mici probleme,ce-i drept
:Dhttps://img190.imageshack.us/img190/5702/foto065.th.jpg


Are sound demential !

f.intruder 02-07-09 21:26

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
TNX road runner


De elementele de carbon ce ziceti?Cum ii vin?

f.intruder 21-10-09 13:14

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Masina este de vanzare.Detalii pe P.M.

69WRX 21-10-09 18:10

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
ce bani ?

tyger_lelee123 22-10-09 20:10

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
zi un pretz aici...

f.intruder 29-11-10 17:05

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Masina este de vanzare .Pret 7900 Eur.
Detalii pe PM

f.intruder 04-11-11 18:25

Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
 
Se poate inchide.Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning