![]() |
Re: Aderare Usergroup
Da! Ai primit si accept! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Eu nu am primit accept.Nu am dat bine Join, sau:D?
|
Re: Aderare Usergroup
Hmm.....mai da odata! Cred ca am dat deny din greseala! :lol:
|
Re: Aderare Usergroup
multumesc mult coman_razvan ;)
|
Re: Aderare Usergroup
ma primiti si pe mine ? :D
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti sa join! :)
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
pot da join?:lol:
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti!
|
Re: Aderare Usergroup
Pot sa dau join?
|
Re: Aderare Usergroup
Da! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Multumesc,am dat,astept accept.
|
Re: Aderare Usergroup
salut la toti...la mine este vorba de un re-join:D
https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102151-machetele-mele-andi_cimpean.html |
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Machetele mele !
Activitate : https://forum.4tuning.ro/showthread.p...77#post2217577 Am dat reqest la grup :) astept raspuns ... multumesc |
Re: Aderare Usergroup
In progress - https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/126567-machetele-mele-extrm.html :-P
Am dat join.. |
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Pot da si eu join?(incepator)
Din pacat 4 machete nu au fost intretinute inainte de a fii ale mele :cry::cry: Sper sa incep sa fac un body kit la Jaguar S-Type( si lui ii lipseste o roata:x:x) Si speram o colaborare buna ;);) Astept raspuns daca pot da join;) |
Re: Aderare Usergroup
Încă nu...
Limita minimă este de 15 machete 1/43.:) |
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Machetele mele..
Pot da join? |
Re: Aderare Usergroup
Da ...
|
Re: Aderare Usergroup
cate machete 1:18 trebuie sa fie? eu am 10 pana acum
|
Re: Aderare Usergroup
Se poate intra in usergroup daca aveti de la 15 machete in sus ...
Dar avand in vedere ca ai numai 1/18, POTI SA DAI! |
Re: Aderare Usergroup
Pentru inactivitate pe această secțiune considerăm că următorii useri nu sunt demni de a mai face parte din grupul [colectionar machete]:
andrey2003 ast3riCS Bengy_BLS CobraArt COL_seby dydy-andrey f0cs HD87DGR ktalyn Logan4ever virusel Pentru că e posibil să fi avut probleme și să nu fi intrat pe forum aveți 48 de ore la dispoziție să ne explicați ce fel de problemă ați avut.;) |
Re: Aderare Usergroup
Toți cei care se află pe lista de mai sus au fost scoși din grup datorită lipsei de activitate pe secțiune.;)
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
machetele mele:
printre acestea sunt cateva machete de hartie (cum ar fi acel Trabant) din poza de grup lipsesc cateva machete care sunt in lucru in diverse etape de tuning: celica, bmw, pt cruiser, pajero. |
Re: Aderare Usergroup
Poti da join!
|
Re: Aderare Usergroup
Nice!
Multumesc. |
Re: Aderare Usergroup
Hmm , incerc si eu ...poate poate ...:)
Am mai citit 1 data , si am observat asta : 5) Sau, in cazuri exceptionale daca sunteti foarte activi pe sectiune cu posturi constructive! Eu imi iau machetele repede ...adica pot spune ca nu trece 1 saptamana de cand mi-am reinceput colectia , sa nu imi iau cel putin 2-3 machete ...momentan astea sunt : Machetele mele O seara buna :) |
Re: Aderare Usergroup
Da, poti sa dai join! :)
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
S-a inchis cumva usergroup-ul de nimeni nu mai posteaza? :-P
Oricum, eram curios sa vad daca voi putea intra si eu (stiu ca 90% nu o sa pot pt. ca poate nu am destule machete, dar am vazut si cazuri speciale) Astept un raspuns :-) (sper ca nu am deranjat cu nimic) |
Re: Aderare Usergroup
Racer, poți da join!;)
|
Re: Aderare Usergroup
Multumesc mult! Dau acuma!:peace::mrgreen:
|
Re: Aderare Usergroup
Nu faceţi o excepţie şi in cazul meu?:oops:Mi-am inceput colecţia destul de recent,dar cu criza asta si datorită faptului ca incă sunt elev....dar o să mai apară şi alte machete in viitorul apropiat.Aaa,şi sunt activ pe forum:lol:.Acum că m-am prezentat,vă las pe voi să decideţi.
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ml#post2738625 |
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Mai aşteptăm ca nu e grabă,dacă aşa spui.Când să mai incerc?Sau nu mai incerc şi când consideri tu intru un usergroup?:lol:
PS: @Eagle nu folosesc niciun ton ironic:oops:...ma refeream doar ca,sa mai postez aici cand am peste 10 machete 1/18 sau xx 1/24 etc. sau se va face o exceptie,mai incolo,cand o sa am mai multe posturi pe sectiune....?La asta ma refeream:D |
Re: Aderare Usergroup
Sper ca nu folosesti un ton ironic :D
Regulamentul este clar, presupun ca ai citit primul post de pe prima pagina. |
Re: Aderare Usergroup
Nu stiu cum sa imi exprim parerea...
Adica nu ar fi mai bine sa se faca un alt user group pentru colectionarii mai... mai cu machete de marca... adica din acelea pe care nu le gasesti la o aruncatura de bat... Sa se faca o diferentiere. In momentul actual Promo este la fel de "colectionar" ca si Racer21. Este doar un exemplu... ;) |
Re: Aderare Usergroup
NU! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Citește bine ce scrie la usergroups „Colecționar machete”, ai fi mai împlinit dacă ți-ar scrie ție „Colecționar machete de marcă”?:lol: Dacă o singură dată mai bați apropouri și nu lași aerele alea de superioritate, îți promit că accesul îți va fi limitat permanent.;) Dă-mi un motiv întemeiat pentru care ar trebui făcute diferențieri. Tu colecționezi machete sau orice altceva, pentru părerea celorlalți, sau pentru a avea un anume rang pe forumuri?;) |
Re: Aderare Usergroup
Ce rang sa am pe forum ?!
Eu m-am gandit la o diferentiere intre colectionari.... intre colectii... Nu m-am gandit la mine... exclusiv |
Re: Aderare Usergroup
Care litera din cuvantul "NU" nu ai inteles? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:16. |
- Copyright 2026 4Tuning