Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

coman razvan 18-02-09 18:58

Re: Aderare Usergroup
 
Da! Ai primit si accept! :)

alynex 18-02-09 19:21

Re: Aderare Usergroup
 
Eu nu am primit accept.Nu am dat bine Join, sau:D?

coman razvan 18-02-09 19:22

Re: Aderare Usergroup
 
Hmm.....mai da odata! Cred ca am dat deny din greseala! :lol:

ancalex 19-02-09 13:03

Re: Aderare Usergroup
 
multumesc mult coman_razvan ;)

lopez23 14-03-09 19:28

Re: Aderare Usergroup
 
ma primiti si pe mine ? :D

coman razvan 14-03-09 19:31

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti sa join! :)

dnt_95 24-03-09 11:24

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
pot da join?:lol:

coman razvan 24-03-09 11:26

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti!

COL_seby 26-03-09 15:59

Re: Aderare Usergroup
 
Pot sa dau join?

coman razvan 26-03-09 16:06

Re: Aderare Usergroup
 
Da! :)

COL_seby 26-03-09 16:09

Re: Aderare Usergroup
 
Multumesc,am dat,astept accept.

andi_cimpean 05-04-09 20:35

Re: Aderare Usergroup
 
salut la toti...la mine este vorba de un re-join:D
https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102151-machetele-mele-andi_cimpean.html

vn-08-nen 07-04-09 21:16

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Machetele mele !
Activitate : https://forum.4tuning.ro/showthread.p...77#post2217577
Am dat reqest la grup :) astept raspuns ... multumesc

extrm 01-06-09 18:17

Re: Aderare Usergroup
 
In progress - https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/126567-machetele-mele-extrm.html :-P
Am dat join..

marius_bmw_gtm 17-06-09 10:54

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Pot da si eu join?(incepator)

Din pacat 4 machete nu au fost intretinute inainte de a fii ale mele :cry::cry:

Sper sa incep sa fac un body kit la Jaguar S-Type( si lui ii lipseste o roata:x:x)

Si speram o colaborare buna ;);)

Astept raspuns daca pot da join;)

manu_96xls 17-06-09 11:07

Re: Aderare Usergroup
 
Încă nu...
Limita minimă este de 15 machete 1/43.:)

D.Y ¬ 30-06-09 15:51

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Machetele mele..

Pot da join?

coman razvan 30-06-09 18:48

Re: Aderare Usergroup
 
Da ...

Gigxy76 01-07-09 22:33

Re: Aderare Usergroup
 
cate machete 1:18 trebuie sa fie? eu am 10 pana acum

coman razvan 01-07-09 22:36

Re: Aderare Usergroup
 
Se poate intra in usergroup daca aveti de la 15 machete in sus ...
Dar avand in vedere ca ai numai 1/18, POTI SA DAI!

manu_96xls 06-07-09 18:52

Re: Aderare Usergroup
 
Pentru inactivitate pe această secțiune considerăm că următorii useri nu sunt demni de a mai face parte din grupul [colectionar machete]:
andrey2003
ast3riCS
Bengy_BLS
CobraArt
COL_seby
dydy-andrey
f0cs
HD87DGR
ktalyn
Logan4ever
virusel

Pentru că e posibil să fi avut probleme și să nu fi intrat pe forum aveți 48 de ore la dispoziție să ne explicați ce fel de problemă ați avut.;)

manu_96xls 09-07-09 09:46

Re: Aderare Usergroup
 
Toți cei care se află pe lista de mai sus au fost scoși din grup datorită lipsei de activitate pe secțiune.;)

arctix 16-07-09 18:09

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
machetele mele:
printre acestea sunt cateva machete de hartie (cum ar fi acel Trabant)

din poza de grup lipsesc cateva machete care sunt in lucru in diverse etape de tuning: celica, bmw, pt cruiser, pajero.

coman razvan 16-07-09 18:17

Re: Aderare Usergroup
 
Poti da join!

arctix 16-07-09 18:27

Re: Aderare Usergroup
 
Nice!
Multumesc.

DTH 20-07-09 21:38

Re: Aderare Usergroup
 
Hmm , incerc si eu ...poate poate ...:)

Am mai citit 1 data , si am observat asta : 5) Sau, in cazuri exceptionale daca sunteti foarte activi pe sectiune cu posturi constructive!

Eu imi iau machetele repede ...adica pot spune ca nu trece 1 saptamana de cand mi-am reinceput colectia , sa nu imi iau cel putin 2-3 machete ...momentan astea sunt : Machetele mele

O seara buna :)

coman razvan 20-07-09 21:39

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti sa dai join! :)

DTH 20-07-09 21:42

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2500262)
Da, poti sa dai join! :)

Multumesc frumos :dance:

Racer21 16-09-09 15:23

Re: Aderare Usergroup
 
S-a inchis cumva usergroup-ul de nimeni nu mai posteaza? :-P

Oricum, eram curios sa vad daca voi putea intra si eu (stiu ca 90% nu o sa pot pt. ca poate nu am destule machete, dar am vazut si cazuri speciale)
Astept un raspuns :-) (sper ca nu am deranjat cu nimic)

manu_96xls 16-09-09 15:42

Re: Aderare Usergroup
 
Racer, poți da join!;)

Racer21 16-09-09 15:49

Re: Aderare Usergroup
 
Multumesc mult! Dau acuma!:peace::mrgreen:

Winnetou.K. 21-10-09 15:00

Re: Aderare Usergroup
 
Nu faceţi o excepţie şi in cazul meu?:oops:Mi-am inceput colecţia destul de recent,dar cu criza asta si datorită faptului ca incă sunt elev....dar o să mai apară şi alte machete in viitorul apropiat.Aaa,şi sunt activ pe forum:lol:.Acum că m-am prezentat,vă las pe voi să decideţi.
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ml#post2738625

manu_96xls 21-10-09 15:46

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Winnetou.K. (Post 2738638)
Nu faceţi o excepţie şi in cazul meu?:oops:Mi-am inceput colecţia destul de recent,dar cu criza asta si datorită faptului ca incă sunt elev....dar o să mai apară şi alte machete in viitorul apropiat.Aaa,şi sunt activ pe forum:lol:.Acum că m-am prezentat,vă las pe voi să decideţi.
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ml#post2738625

Mai așteptăm puțin, 2 cuvinte sub avatar nu reprezintă nimic special.;)

Winnetou.K. 21-10-09 18:04

Re: Aderare Usergroup
 
Mai aşteptăm ca nu e grabă,dacă aşa spui.Când să mai incerc?Sau nu mai incerc şi când consideri tu intru un usergroup?:lol:

PS: @Eagle nu folosesc niciun ton ironic:oops:...ma refeream doar ca,sa mai postez aici cand am peste 10 machete 1/18 sau xx 1/24 etc. sau se va face o exceptie,mai incolo,cand o sa am mai multe posturi pe sectiune....?La asta ma refeream:D

EaGle 21-10-09 18:14

Re: Aderare Usergroup
 
Sper ca nu folosesti un ton ironic :D
Regulamentul este clar, presupun ca ai citit primul post de pe prima pagina.

Dark Side 23-10-09 22:31

Re: Aderare Usergroup
 
Nu stiu cum sa imi exprim parerea...
Adica nu ar fi mai bine sa se faca un alt user group pentru colectionarii mai... mai cu machete de marca... adica din acelea pe care nu le gasesti la o aruncatura de bat...
Sa se faca o diferentiere. In momentul actual Promo este la fel de "colectionar" ca si Racer21.
Este doar un exemplu... ;)

coman razvan 23-10-09 22:32

Re: Aderare Usergroup
 
NU! ;)

manu_96xls 23-10-09 22:52

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 2745581)
Nu stiu cum sa imi exprim parerea...
Adica nu ar fi mai bine sa se faca un alt user group pentru colectionarii mai... mai cu machete de marca... adica din acelea pe care nu le gasesti la o aruncatura de bat...
Sa se faca o diferentiere. In momentul actual Promo este la fel de "colectionar" ca si Racer21.
Este doar un exemplu... ;)

Nu crezi că deja bați câmpii?
Citește bine ce scrie la usergroups „Colecționar machete”, ai fi mai împlinit dacă ți-ar scrie ție „Colecționar machete de marcă”?:lol:
Dacă o singură dată mai bați apropouri și nu lași aerele alea de superioritate, îți promit că accesul îți va fi limitat permanent.;)
Dă-mi un motiv întemeiat pentru care ar trebui făcute diferențieri.
Tu colecționezi machete sau orice altceva, pentru părerea celorlalți, sau pentru a avea un anume rang pe forumuri?;)

Dark Side 24-10-09 13:30

Re: Aderare Usergroup
 
Ce rang sa am pe forum ?!
Eu m-am gandit la o diferentiere intre colectionari.... intre colectii...
Nu m-am gandit la mine... exclusiv

coman razvan 24-10-09 21:13

Re: Aderare Usergroup
 
Care litera din cuvantul "NU" nu ai inteles? :)


All times are GMT +2. The time now is 02:16.

- Copyright 2026 4Tuning