![]() |
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
ii concureaza bine pe astia de la subaru...eleronu ala face oata treaba laspate k dak nu era km extravagant...bn k doar e "prototip":D
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
e superba daca o vezi doar din fata
|
Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
Offff dwamne.... L-au stricat si pe asta ... !!!! L-au faqt si pe asta hatchback ca si pe impreza.... [-( ...!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning