Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

indianu 15-04-04 22:38

Quote:

Originally Posted by \"Kitana\"
indianu mersic :) ai mah ca nu`s nici chiar asa

Din cate am vazut eu iti cam place sa pui baietii pe jar...si ca sa fie si mai rau ii si tii acolo.
: :D :D

Al3xius 15-04-04 23:20

ma oameni buni, eu propun ceva : sa facem un topic special pt. Kitana - fetitza atomica de pe forum :) ... ca vad k e cea mai cautata fata de pe forum ... si acolo sa poata toata lumea sa se dea la ea(dak o agatza vreunu dau de baut :P )...ea sa ii puna pe jar si etc :lol: :lol: :lol:

TNos 16-04-04 09:06

lasati mai fata in pace ca e minora...nu o mai invavati la prostii...mai lasti-o putin sa creasca...si sa le invete singura...

Hondarul 16-04-04 17:50

Mica, mica, dar... ridica !!! :wink: :wink: :wink:

Kitana 22-04-04 17:52

hahaha ai mah ca nu`i tzin pe totzi pe jar ii tzin doar pe aia de nu`mi satisfac capriciile :) hahaha }{ sunt mika pushtoaika cat as putea io sa tzin un baiat pe jar ca pana la urma se arde sji ma da draq de urgentza :) haha :P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P:P:)):):):):):):):)

pimp_lex 23-04-04 01:24

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Mica, mica, dar... ridica !!! :wink: :wink: :wink:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :peace:

Tekno: pai e topic cu forumistii si masinile lor, asa ca sa fie poze cu voi toti si eventual si cu masinile

Kitana: tot asteptam pozele de la mare, nu conteaza ca e costumul de baie pe tine, sau la uscat :lol: :lol:

Kitana 23-04-04 12:46

haha:)) bne mah o sa fac poze special pt voi la vara :)

EvLSant0S 23-04-04 14:32

:) :) speram ca poza o sa fie facuta la mare... :) pe plaja nu?

Hondarul 23-04-04 16:38

Normal ca da... Si la nudisti, nu ???? :lol: :lol: :lol:

tekno 23-04-04 17:10

1 Attachment(s)
hehehe
cea mai recenta poze cu je :P

Kitana 23-04-04 18:29

haha in nici un caz la nushishti!! hondare auzi mah da ce e cu poza aia mah cu tataie ala ... e raliist cumva ... haha era mai mishti poza aia cu fundu` ala :)

HAMMER 02-07-04 13:46

3 Attachment(s)
Asta-a eu cam obosit......
Si ea este a mea masina, daca-i pot spune asa............
Va rog sa nu radetzi de mine, dar mai ales de masina.

tekno 03-07-04 00:49

frate... nu rad... doo sfaturi... sper sa nu le iei in nume de rau... pune sigla de dacia inapoi... shi da jos alea pt vant... :wink:
numa' bine...

HAMMER 03-07-04 11:21

Nici o suparare frate tekno.
Despre sigla de Dacia n-o s-o pun la loc din simplu motiv ca nu-mi place designul, si daca stam bine sa ne gandim masina are ceva stramosi pe la Renault.
Paravanturile alea le-am pus pt ca sunt chiar utile, crede-ma.Stiu ca nu dau bine dar m-a interesat doar aspectul practic.
:twisted:

tekno 03-07-04 12:53

ok man... tu shti mai bine. doar e mashina ta :wink: ... shi yo merg dupa conceptul performantza apoi look...

SpeedeR 19-03-05 19:16

ati ramas fara masini de nu mai bagati aici poze ku voi si cu ele?!

tind sa cred k nu ,asa k aruncati ku pozele pe topic :P :P :P

B12ZMD 21-03-05 08:40

2 Attachment(s)
...

D_M_X 25-03-05 07:54

1 Attachment(s)
Asta sunt eu cu VPR_U

D_M_X 25-03-05 07:57

1 Attachment(s)
Si astea sunt cotetzele noastre de la mr cta

Turbo110 31-03-05 00:38

=))
 
1 Attachment(s)
e tarziu in noapte deci o sa pun o poza tot noaptea !

Flow 12-09-05 08:20

4 Attachment(s)
eu cu masinile mele

quick_5hifter 06-10-05 06:52

3 Attachment(s)
d'acia mea...

quick_5hifter 06-10-05 06:58

1 Attachment(s)
...eu si hyundai-ul lu sor'mea...

quick_5hifter 06-10-05 07:05

4 Attachment(s)
...si ticolosu' :D

mikilol 06-10-05 07:20

2 Attachment(s)
io si \"jucaria\".... :)

maryo 15-11-05 09:46

Eu cu masina noua
 
1 Attachment(s)
Noua masina- a 11-ea.

Hondarul 15-11-05 09:49

2 Attachment(s)
si a mea... integrala manca'ti-ash !!!!! :lol:

maryo 15-11-05 10:02

Felicitari Hondarule

WhiteRaven 10-03-06 13:53

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
4 Attachment(s)
eu si .. acum pot zice fosta masina.. :|

sandrei 11-03-06 00:40

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
1 Attachment(s)
je cu mititica :))))

EvLSant0S 12-03-06 19:10

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
cu toate ca-s offtopic ,spre ... foarte offtopic asa , zi-ne si noua plz cine a facut pozele astea? e un set de poze misto rau de tot, facute prin zona aia , luminile alea, foarte tari pozele

sandrei 13-03-06 18:12

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
pai..cine altcineva decat PIRY :D :P are mana....

sandrei 13-03-06 18:19

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
1 Attachment(s)
si ca sa ii mai fac putintica reclama...hai ca bag o poza cu alta cromatica ;)

juana_man 16-03-06 10:06

me & my polo
 
1 Attachment(s)
baiatu ala dragut,gras si nebarbierit cu cu polo-u ala micut kre isi primeste acuma fece-liftingu nou ,sunt eu.sper k ne-om antalni si la legale.

DAFTEK 03-05-06 17:48

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
Me :rolleyes2 Un urit putin mai frumos ca draku.... :twisted:

Attachment 97088Attachment 97089Attachment 97090Attachment 97091Attachment 97092

Eugen_TL 03-05-06 18:50

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
dane! toate sunt alte tale? chiar si blonda? :D scuze de off

DAFTEK 03-05-06 20:23

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
8 Attachment(s)
Blonda e una care pusese ochiu pe mine la Hot Import Nights in Chicago... :D Si eu pusesem ochiu pe altceva dar nu intru in detali.... :shock: Restu sint cateva din masinile mai recente, am avut multe si nu are rost sa stau sa postez 20 de poze... Acum am Navigator si Expedition si mai am un 2006 Subaru Outback XT 2.5L Turbo cu niste modificari minore...

Attachment 97204Attachment 97205


mazduca sa dus in sudu americi :( dar caut sa vad daca pun mina pe un Z06 din 2005 la mina-doua de pe la vreun mosneag ca tare duc lipsa la viteza spontana si ceva care pot sa conduc zilnic :) Mazduca scotea 9.9s la 1/4 mila Dar a fost o mare durere de cap, era mai mult de curse decat daily driver si nu puteam sa ma bazez 24/7 pe ea zilnic.... Motoru a fost schimbat cu 3-rotoare... in fine, inca cateva poze cu ea...

Aici era mai mult stock... cu exceptia mechanica, up-down pipe, catback, turbo si motoru si tuner.

Attachment 97206Attachment 97207Attachment 97208Attachment 97209

Porma a urmat niste jenti, capota, spoilere si alte modificari, e o lista lunga...
Attachment 97235Attachment 97236Attachment 97237

DAFTEK 07-05-06 03:31

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Mi se pare mie sau se cam sterg din post-uri? Ca primesc mail si cand dau click nu mai exista post-u? Si nu numai aici dar si in alte parti al forumului? Sau e o greseala?

Quote:

Dear DAFTEK,

SHOGUN-A8 has just replied to a thread you have subscribed to entitled - Poze cu membri si masinile lor - in the Comunitatea globala 4tuning forum of forum.4tuning.ro.

This thread is located at:
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...2&goto=newpost

Here is the message that has just been posted:
***************
Tari masinile...tari....:|
You know how to pick'em....;)
***************

There may be other replies also, but you will not receive any more notifications until you visit the forum again.

Gabi 08-05-06 23:03

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Se sterg doar mesajele care n-au legatura cu topicurile.

ESPinoza 09-05-06 11:31

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
1 Attachment(s)
eu si jumate de mashina


All times are GMT +2. The time now is 04:32.

- Copyright 2026 4Tuning