Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

FiReBuRn 15-04-04 13:27

3 Attachment(s)
HAHAHA .. LOL AICAD .. nu te-ai putut abtine , nu ? Hai sa pun si eu ceva poze funny. .

FiReBuRn 15-04-04 13:30

3 Attachment(s)
...

BogdanSHA 24-04-04 07:15

1 Attachment(s)
:D

mihutz_b 26-04-04 09:16

Marpha rau rotile....pe cat sunt? Ca nu vad prea bine. Si cred ca i-ar sta mult mai bine cu niste cauciucuri mai late, vad ca se mai poate.

X-Ray-Eyes 26-04-04 09:39

Quote:

Originally Posted by \"mihutz_b\"
Marpha rau rotile....pe cat sunt? Ca nu vad prea bine. Si cred ca i-ar sta mult mai bine cu niste cauciucuri mai late, vad ca se mai poate.

Jentile sunt modelul Azev ... si sunt puse pe un Golf 4 ... si modelul asta sunt ori 4 la fel , ori 2 cu 2 .. astea cu pisica sunt alea de spate , si sunt de 9,5' latime .. si iti zic eu ca mai late cauciucuri nu intra .. ating in aripa ... si daca omu a bagat asha ceva inseamna ca a umblat si la suspensie ...
Pe fata in modelul de 2+2 sunt de 7,5' ...
Se vad demential ...
Pacat ca sunt in 5 prezoane si nu in 4 ... ca ma batea gandul la un set de 2+2
Mai sunt si la borbet modelul in 5 spite tot 2+2 de 9,5' cu 7,5' ... cu buza si gen gheara ... spitele curbate...
Anyway ... Misto poza !
:peace:

mihutz_b 26-04-04 10:56

Off topic.........sorry

Pusul unei flanse e sigur ? De la 3 prezoane la 4 sau de la 4 la 5....
Cam cat e un set de flanse, ai idee?
10X!

Hondarul 26-04-04 12:31

Ti le faci la strung, pe 4-5-6 gauri daca vrei... :wink:

th1nk3r 30-04-04 12:54

3 Attachment(s)
http://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gifhttp://www.hanuancutei.com/forum/htm...icons/rofl.gif

X-Ray-Eyes 21-05-04 01:13

3 Attachment(s)
Frateeeeeeeeeeee
Ce de plombe are aia sa moara masa !
I-a de aici o Bunicutza Jmekera rau !

X-Ray-Eyes 21-05-04 01:54

3 Attachment(s)
He He He !!!

X-Ray-Eyes 24-05-04 02:21

1 Attachment(s)
Asta e un aurolac pe care l-am pus sa suga pul@ Statuii Discobolului din fata Salii Sporturilor din Constantza ...
Ha ha ha ha ha ha Ha !!!

Insanity 24-05-04 02:27

Sunteti niste dementi clar !!!!

X-Ray-Eyes 24-05-04 02:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Insanity\"
Sunteti niste dementi clar !!!!

ha ha ha ... a zis cineva ca suntem sanatosi ???
Intra la topiul CE TRAZNAI FACEM CAND ERAM MICI si ai sa citesti acolo ce nu ti-a trecut prin cap pana acum ... ( si nu e glontzul !!!) .
:peace:

Psycho 24-05-04 02:59

ahhahahaha a ajuns Vasile vedeta .,.. e pe internet ... sad`ule sa vb si cu iuli sa le bage si el pe alea .. hahahah si alea cu bataie .. cu boshcetaru` ala si cand s`a manjit pe fatza ... hahahaha am ras de m`am cracanat ... pacat k nu s`a aruncat in cap sa`i facem poza`n aer ... hahahahahaahha :mrhappy: :rockon: si cate si mai cate .. nici nu`mi mai aduk aminte cate a facut shaw cat am stat acolo :))

Psycho 24-05-04 03:01

:drunk: mai e faza cu .. ahhahaah ma doare burta de ras .. cand ati trimis`o pe tov mea in mashina k omu` era pus pe treaba ; era cu carnatu`n mana .. hahahahahah

Hondarul 24-05-04 09:18

Bah fratzilor aveti nevoie de asistenta psihologica... :P :P :P

X-Ray-Eyes 24-05-04 14:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Bah fratzilor aveti nevoie de asistenta psihologica... :P :P :P

HA HA HA !!!
:twisted: :twisted: :twisted:
Sa vezi ce poze o sa mai apara aici !!!
Cum dadea omu' gheara ( facea o mana .. era cu carnatzu' in fapt ) , cum s-a batut cu un boschetar , cum a baut pishat dintr-o sticla , cum si-a bagat sticla de cola in cur , cum s-a manjit cu negreala de la toba pe fata de ziceai ca e Rambo 281 , si multe altele !!!

HA HA HA !!!
Nici nu vreau sa ma gandesc !!!
Asta ca sa nu zici ca am mancat *** cand am zis ce am zis la Ce prostii faceam cnd eram mici !
P.S. : Le facem si acum !!!
:peace:

Psycho 27-05-04 08:26

hahahahah X- ray ... ai luat restu de poze ??? tre sa le vedem ... :)

PYT 02-06-04 01:29

1 Attachment(s)
...

EvLSant0S 02-06-04 01:35

:) :) cum puii mei a ajuns ala acolo ma??:):)

PYT 02-06-04 01:47

lol dak citesti articolul ala minuscul (la propriu) cica in timp ce ofiteru Marmota Aurie facea o inspectie a masinii, aceasta a intrat singura in marsarier si a vrut sa sara.. ce vrei, uneori se mai satura si masinile de soferi, nu numai astia de ele

BogdanSHA 12-06-04 19:24

1 Attachment(s)
De la N0namee: PREA TARE!!!

RoSonic 12-06-04 23:08

daca e intradevar reala....chiar ca e mult prea Tare!!!!

X-Ray-Eyes 12-06-04 23:55

3 Attachment(s)
Ce sa fie prea tare ma ? Poza asta ???
Nu e tare deloc !
E Bheeeeeeeeeeeeeeeeeeeton !!!
Sa mor daca nu am zis :
MoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaMaaaaaaaaaaa !!!
Nu se poate asha ceva ...
E SUPER !!!
Ha ha ha ...
Ala de pe scara era pishat si cacat la cur ... !!
:peace:

Dar de astea ce spunetzi ???

EvLSant0S 21-06-04 16:32

stie careva continuarea pozei alea cu rechinu` si elicopteru`?? l-a luat rechinu` in gura.. sau a scapat ca printre dintii rechinului ? ?:)

EvLSant0S 21-06-04 16:33

1 Attachment(s)
aa asa.. am gasit si eu o poza :) :) autohtona... reala ... check this shit out :)

SpeedeR 21-06-04 21:54

lolz!

astazi am vazut prin herastrau o mazda cred k era ( gen 626 ) , facuta \"belea\" frate....

geamuri spate ionizate, capace vopsite, si pe portbagaj ce era lipit?!

asa ,mare,frumos, ce mai , era sublim:

AM CU CE BA!
asta ar trebui sa vina la curse.... :twisted:

pacat k nu aveam aparatu la mine, dar tocmai dusesem filmu la developat... :(

Psycho 22-06-04 00:33

mortala poza aia cu rechinu `` sa`mi foot una

X-Ray-Eyes 24-06-04 02:31

3 Attachment(s)
He he he ...
Chiar ca super de caca ...
Rekinul; nu are cum sa il haleasca pe ala de pe scara ... decat daca ala statea in pozitie orizontala .. pe verticala nu are cum sa \" il i-a in gura \" ..
Dar vad ca nu atzi observat altceva ...
Se cacase unu pe el ... in apa ... !!! In stanga , in apa .. mai e un scufundac .. un militar scufundac ... cred ca pe ala la halit rekinu !!!

OVI 24-06-04 08:34

ultima e beton :lol: :lol:
oare care e meniul in restaurantul ala :lol:

RoSonic 24-06-04 09:24

1 Attachment(s)
o parcare costisitoare:

Hondarul 24-06-04 10:11

3 Attachment(s)
:arrow:

CataNOS 24-06-04 13:38

http://www.breakthechain.org/exclusives/helishark.html

Asta pt cei care au ramas impresionati de rechinul care ataca ditamai elicopterul :) :P :P

P.S. Rechinii nu suporta zgomotul produs de elicopter - se indeparteaza imediat, nu il ataca - altfel ar ataca toate vasele mari si si-ar lua-o de la elice :twisted: :twisted: :twisted:

Stay on the real side

Psycho 29-06-04 23:44

1 Attachment(s)
o poza cu unu de la mine din cartier

X-Ray-Eyes 30-06-04 23:23

1 Attachment(s)
Ha Ha Ha !!!
BTW ,,, ce dracu e asta :

Dear Friend,

I want you to patiently read this confidential business offer which will be of mutual benefit to both of us.
I am James Odili a Solicitor. I am the Personal Attorney to Engr.Winston Leon Fibel,a Foreigner who used to work with shell development company in Nigeria.On the 21st of May 2002, my client,his wife and their three children were involved in an air crash of an (ADC) plane(local flight traveling from Kano to Abuja in Nigeria. All passengers on boared unfortunately lost their lives.

Since then I have made several enquiries to locate any of my clients extended relatives,this has proved unsuccessful hence I contacted you.I have contacted you to assist in claiming the money left behind by my late client before they get confiscated or declared unserviceable by the bank where this huge deposits were lodged.The bank where my late client deposited US$9.5 million(Nine Million Five Hundred Thousand United States Dollars), has issued me a notice to provide the next of kin or have the money confiscated within the next twenty official working days.

Since I have been unsuccesful in locating his relatives for over two years, I decided to seek your consent to present you as the next of kin of the deceased so that the proceeds of this amount valued at US$9.5 million dollars can be paid to you and then you and me can share the money.

45% to me and 45% to you,while 10% should be for expenses or taxes as your government may require. I have all necessary legal documents that can be used to back up any claim we may make.All I need from you is your honest co-operation to enable us see this transaction through.I guarantee that this will be executed under a legitimate arrangement that will protect you from any breach of the law.If this my humble request is okey by you,please get in touch with me through this my email to enable us discuss further.

Note:This business is personal,so it should be treated same.

Best regards,

Shau' chiar e nebun !!!
:peace:

DnI 01-07-04 06:22

hahahah... nu am cuvinte...
X-Ray-Eyes ca de obicei putin sarit de pe fix. :drunk: :peace:

EvLSant0S 03-07-04 01:50

3 Attachment(s)
crazy SHIT....
http://dickcream.com/
http://dickcream.com/ :) mori de ras :)

EvLSant0S 03-07-04 01:52

1 Attachment(s)
... rockeri dansand :) :) :) :) stewpid assholes.... check the indian`s face :) :D
:D

EvLSant0S 03-07-04 02:31

3 Attachment(s)
om in toata firea baut la poponeatza :) :) :) idioti sunt oameni

EvLSant0S 03-07-04 02:43

1 Attachment(s)
:) hondaru` & friends


All times are GMT +2. The time now is 09:31.

- Copyright 2026 4Tuning