![]() |
Re:
Quote:
si daca singurele comentarii la care te pretezi sunt bla bla bla, nu mai posta si daca te mananca tastatura sa dai vre-un raspuns aiurea, mai bine da-ti ban singur |
Re:
Quote:
Aoleeeu, mor.. ce sticker ma? Pai daca baga d-alea, putea sa puna si un sticker cu Fanatik, Duster, Renault, comete, d-ala de taxi s.a.m.d. :lol: :lol: :lol: Cat despre Fabia, nu am cuvinte :lol: :lol: :lol: In alta ordine de idei: Ce imi place la masina: -jantele, spoilerul fata (desi ar putea fi vopsite si bandourile, oricum, plasa pare de calitate), masca, interiorul, pleoapele. Ce nu-mi place :D : -spoilerul spate, roof scoop-ul (nu se inscrie in linia masinii, sau daca tot l-a montat, trebuia adaugat un eleron de dimensiuni mai mari), sigurantele de pe capota (daca sunt false), pseudo-fantele de M, si farurile de Octavia in general pt k ma omoara xenoanele alea :D . oricum modificarile sunt destul de comune.. |
e draguta mashina ...
spoilerul fata seamana cu cel de la octavia RS ... iar ala din spate e dragut! ce nu imi place este discordanta pe care o au insertiile de crom shi atitudinea SPORT dorita prin stikerele de pe ushi cu produsele folosite pe mashina. iar aparatorile de noroi de la rotZi ... ?! :? :? :? come on!!! that's a big NO! ... interiorul este reushit ... seamana ZDROBITOR cu cel de pe octavia RS :D ... shi l-a facut undeva ... sau chiar este RS??? |
E frumusica Skoda,dar pune i frate si tu niste triple clare si niste guri de toba!! :idea: :idea:
|
Re:
PUNE I FRATE NISTE GURI DE TOBE...SI SCHIMBA I ANTENA AIA CA I STRICA TOT ASPECTUL!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
|
mie imi place cat de cat \"tuning-ul\" acestei masini dar sunt foarte multe skoda octavia mult mai reusite de exemplu sunt 3 in constanta 8)
|
Re:
Quote:
|
O masina modificata pt a fi unica in felul ei fara a fi insa un show car, o masina modificata in anumite limite.De apreciat folosirea accesoriilor produse de firme renumite :wink:
Ar fi multe de facut in continuare, poate si destule de schimbat dar in ansamblu masina arata bine si chiar merge destul de bine din cate am vazut la o proba de vtm la Craiova organizata de Extreme Racing (vedeti baieti ca va fac si reclama??? :P ) Schimbarea sau imbunatatirea, puteti sa o numiti cum vreti ar putea incepe mai ieftin asa, adik vreo 200E, niste triple lexus (eu i-as pune cu tenta de negru) si schimbarea plasei cu una neagra pe o masina cu o culoare asa deschisa asa deschisa :wink: |
arata bine ... dar jenti oglinzi vopsea ... ia mai gandeste-te :wink:
|
interiorul e un plus al masinii
exteriorul nu prea , dar putea sa-i puna un eleron ar fi schimbat mult ........ |
SE PUTEA SI MAI BINE
1 Attachment(s)
CRED CA FATA ESTE CAM NELUCRATA SA NU ZIC TARANEASCA IN REST SE PUTEA SI MAI BINE MAI ALES LA INTERIOR.
|
Re: Skoda octavia B74642
este dragutza tzinand cont ca mie nu prea imi plac skodele ...i`a mai skimbat asha din aspect !
|
Re: Skoda octavia B74642
E frumoasa..avand in vedere ca sunt posesor de Octavia (RS), dar...exista un DAR...se apropie de kitch
|
Re: Skoda octavia B74642
Masina arata bine, dar pare neterminata fara folii sau geamuri ionizate...
|
Re: SE PUTEA SI MAI BINE
Quote:
am vazut si eu o octavia 2 cu jante la fel dar erau pe 15 cred .. dadeau foarte bine(daca erau putin mai mari ) si ma bate gandul sa-mi iau si eu pana in toamna un set pentru a mea |
Re:
Quote:
|
Re: Skoda octavia B74642
masina arata destul de bine dar ptr o masina "tunata" este prea ridicata mai coboara garda la sol, niste jenti "adevarate" nu cele din fabrica ar fi binevenite! lipsa eleronului pe spate se fate simtita iar spatele este dragut dar trebuie mult coborat !!! pragurile si bara de pe spate se potrivesc dar cu bara de pe fata nu are nici o treaba daca te uiti mai atent ai sa vezi diferenta si in locul tau as face rost si de o prelungire pe fata cu acelas model de pe spate si pragurile,,,in rest ai putea sa-i pui niste litere chinezesti pe ea pe laterale si in spate pune-i niste stopuri clare costa in jur de 750 ron nu le face fumurii ca ii sta groaznic. in rest totul ok ... imi place interiorul , si ai mai putea face ceva pe capota un desen deosebit dupa noua tehnologie nu acctipild ! bafta in continuare !
|
Re: Skoda octavia B74642
dragutza sta pe langa mine :D
|
Re: Skoda octavia B74642
in interior sunt huse sau e pirle adevarata?
|
Re: Skoda octavia B74642
Frumoasa :lol:
|
Re: Skoda octavia B74642
Octavia asta a fost a lui soava din cate stiu eu....dar el acum si-a luat rs care e de 100 de ori mai frumoasa ca asta..Numa' bine
|
Re: Skoda octavia B74642
masina e frumoasa...da totusi mai trebe lucrata la detalii;)
|
Re: Skoda octavia B74642
super tare frate :)) ce sa zic.
|
Re: Skoda octavia B74642
imi place grila+bara fata+jantele de gti .
prelungirea spate chiar nu are ce cauta acolo . parca e luata de pe o alta masina |
Re: Skoda octavia B74642
...hai ca omu poate nu stia prea multe cand a tunato... :)) (nu-s fan skoda)
|
Re: Skoda octavia B74642
am votat :"e reusita" pt canu-mi plac pleoapele astea de nici o culoare.e facuta frumos,masina e un model frumos dar parerea mea ca oricand e loc de mai bine.spor la modificari.
|
Re: Skoda octavia B74642
Imi place f mult.E facuta cu gust si nu absolut nici un element de kitch
|
Re: Skoda octavia B74642
actzipild tuning. Imi pare rau dar exteriorul este " asa nu " Pacat de bani.
|
Re: Skoda octavia B74642
fata total taraneasca gen piatra lucitoare si merge cu aparatorile de noroi spate in acelasi trend ce sa mai glamour nene:D:D,in rest este ok un 7 per total:lol::lol::lol:
|
Re: Skoda octavia B74642
aparatorile de noroi trebie date jos de urgentza k sunt foarte urate ... iar pentru priza de aer de pe cupola .. ar fi trebui un eleron cu vreo 5-7 cm mai mare .. sa vina la contur ... ori data jos priza de aer de pe cupola si lasat eleronul asha :) geamuri fumurii si triple fumurii ... ar fi fost mai dragutz :)
|
Re: Skoda octavia B74642
aparatorile de noroi trebie date jos de urgentza k sunt foarte urate ... iar pentru priza de aer de pe cupola .. ar fi trebui un eleron cu vreo 5-7 cm mai mare .. sa vina la contur ... ori data jos priza de aer de pe cupola si lasat eleronul asha :) geamuri fumurii si triple fumurii ... ar fi fost mai dragutz :)
|
Re: Skoda octavia B74642
masina ta e o tiapaaaaaaaaaa cat aia de la dublin vreo 200metri
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:03. |
- Copyright 2026 4Tuning