![]() |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
abea il astept
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Cea mai tare culoare pe care am vazut-o si masina arata intr-un mare fel. Respect.
Poti sa-mi spui eventual pe PM daca s-a pus culoarea asta pe vreo masina de serie, ca nu-mi amintesc sa fi vazut asa ceva? |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
E o culoare ffff interesanta,,,, am aleso eu. Dar ursu a fost reconditionat de la A la Z si sa dat culoarea cea mai interesanta pt mine.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
ca doar tu trebuie sa te plimbi cu ea si tie sati placa,... :rolleyes2 |
Re: E30 - 320is///M-Power
6 Attachment(s)
uite pozele de la atelier :lol:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
8 Attachment(s)
astazi am scimbat uleiul filtre diferential si este pregatita pentru sezon bafta jonut cu m ul si ai grija de el :lol:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Absolut superba masina dom'le... hai cu bandourile si bara spate! :D Un sfat: Da-i stickerul ala cu Havoline jos, sa fie cat mai clean... Interiorul e terminat? :>
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Salut... Stikerul cel de pe geamurile din spate asa erau si nu prea am avut vreme sa le dau jos, sincer am si uitat de ele :D dar o sa le dau jos. La interior mai este de lucru iar in legatura cu bandourile urmeaza sa vina de la vopsit. Va mai tin la curent.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
ai cauciucurile tocite pe spate ?in portbagaj in cap 2 tuburi de bass ? ma intereseaza , intrebare banala as putea zice.jentile sunt superbe , daca leai tine mereu curate ar fi bestial
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Cauciucurile is pe lateral frecate ca freca in buza de la aripa dar acuma sunt batut in interior iar pe mine sincer nu prea ma pasioneaza muzica adica nu imi place. Iar jantele sunt murdare ca no....cu vremea asta nu poti sa o sperli in fiecare zi iar eu umblu cand si cand adica aproape deloc....cand vine vara va fi curata mereu....;)... |
Re: E30 - 320is///M-Power
inca odata pot spune ca am ramas uimit... ursu arata bestial... in ciuda faptului ca e neterminat... tot suparat pare...:D bafta in continuare si mai tine si tu lumea la curent aici pe forum :P
|
Re: E30 - 320is///M-Power
ceva noutati la masina , ca totusi a fost si vreme frumoasa , cel putin in zona litoralului .
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Bafta cu masina! arata excelent! |
Re: E30 - 320is///M-Power
Am sa pun ceva poze recente .....
|
Re: E30 - 320is///M-Power
ceva nou pe la ea?:>
|
Re: E30 - 320is///M-Power
3 Attachment(s)
.................................,
|
Re: E30 - 320is///M-Power
frumos in draci ursul,m-a innebunit.
|
Re: E30 - 320is///M-Power
serbus....saptamana viitoare este tuning show in Satu Mare,ce zici poti veni :)?
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
nu am mai urmarit de mult timp evolutia acestui urs si acum cand vad pozele cu el sunt placut surprins
bv ai facut o treaba buna!!! |
Re: E30 - 320is///M-Power
si ar face o treaba si mai buna daca ne-ar spune daca mai traieste ursul ;)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Pe ce caroserie a venit motorul de M in 4 pistoane si cati cai are ? :)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
e30 320is 87-90 192Cp 210Nm
e30 M3 192Cp, 200Cp, 215Cp, 220Cp, 238Cp, 340Cp (Full Race) |
Re: E30 - 320is///M-Power
LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT ;):peace:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Multumesc de urare, in curand am sa pun ceva poze pe aici cu ursul meu si noua INIMA :P sa zic asa. La multi ani tuturor si un an nou plin de realizari... |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
in curand iasa wme In forta tre sa pun vreo 2 fimulete ,,,:evil::evil:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Frumos
|
Re: E30 - 320is///M-Power
3 Attachment(s)
Foarte faina masina... perfecta. Felicitari!
Am ceva poze pt tine. Bafta Attachment 796466 Attachment 796467 Attachment 796468 |
Re: E30 - 320is///M-Power
asteptam detalii noi cu masina si alte poze :)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
chiar asa
|
Re: E30 - 320is///M-Power
masina se vinde din ce am vazut:)
scria motor 2,5 24 valve:( |
Re: E30 - 320is///M-Power
salut....
Detali peste ceva vreme, acuma am sa nu mai umblu cu ea o perioada pentru a schimba una, alta la ea..... poze nu am...sper sa puna cine are.,... ms mult... |
Re: E30 - 320is///M-Power
https://www.youtube.com/watch?v=54AzH...eature=related
ceva de eri mah ui ...:evil: |
Re: E30 - 320is///M-Power
ce concurs de burn&drift era acolo :)) nu aveti probleme cu aia de la market-uri de acolo:?
|
Re: E30 - 320is///M-Power
1 Attachment(s)
foarte frumos filmuletul .. :) imi place cel mai mult faza cand zboara scantei de la roata :)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning