Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

gangsta 25-02-08 16:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1380187)
ai cumva din intamplare niste poze sau filmulete cu ursu cand face "gogosi"?:D:D

Inca nu este nici un film....dar in curand speram va fi unul tare de tot...cu mai multi ursi in action!;)

Ingerasul99 25-02-08 16:48

Re: E30 - 320is///M-Power
 
abea il astept

cristian_seven 25-02-08 18:39

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Cea mai tare culoare pe care am vazut-o si masina arata intr-un mare fel. Respect.
Poti sa-mi spui eventual pe PM daca s-a pus culoarea asta pe vreo masina de serie, ca nu-mi amintesc sa fi vazut asa ceva?

E30_M3_ 26-02-08 17:40

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by cristian_seven (Post 1382602)
Cea mai tare culoare pe care am vazut-o si masina arata intr-un mare fel. Respect.
Poti sa-mi spui eventual pe PM daca s-a pus culoarea asta pe vreo masina de serie, ca nu-mi amintesc sa fi vazut asa ceva?

salut...ms..
E o culoare ffff interesanta,,,, am aleso eu. Dar ursu a fost reconditionat de la A la Z si sa dat culoarea cea mai interesanta pt mine....

dan_m3 28-02-08 18:58

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 1384779)
salut...ms..
E o culoare ffff interesanta,,,, am aleso eu. Dar ursu a fost reconditionat de la A la Z si sa dat culoarea cea mai interesanta pt mine....

gusturile nu se discuta,...
ca doar tu trebuie sa te plimbi cu ea si tie sati placa,...

:rolleyes2

sineta 01-03-08 20:21

Re: E30 - 320is///M-Power
 
6 Attachment(s)
uite pozele de la atelier :lol:

sineta 01-03-08 20:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
8 Attachment(s)
astazi am scimbat uleiul filtre diferential si este pregatita pentru sezon bafta jonut cu m ul si ai grija de el :lol:

iMAGiNE 01-03-08 22:10

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Absolut superba masina dom'le... hai cu bandourile si bara spate! :D Un sfat: Da-i stickerul ala cu Havoline jos, sa fie cat mai clean... Interiorul e terminat? :>

E30_M3_ 02-03-08 12:57

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1394282)
Absolut superba masina dom'le... hai cu bandourile si bara spate! :D Un sfat: Da-i stickerul ala cu Havoline jos, sa fie cat mai clean... Interiorul e terminat? :>

:))))
Salut...
Stikerul cel de pe geamurile din spate asa erau si nu prea am avut vreme sa le dau jos, sincer am si uitat de ele :D dar o sa le dau jos. La interior mai este de lucru iar in legatura cu bandourile urmeaza sa vina de la vopsit. Va mai tin la curent....

Ingerasul99 02-03-08 14:10

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ai cauciucurile tocite pe spate ?in portbagaj in cap 2 tuburi de bass ? ma intereseaza , intrebare banala as putea zice.jentile sunt superbe , daca leai tine mereu curate ar fi bestial

E30_M3_ 02-03-08 18:34

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1394666)
ai cauciucurile tocite pe spate ?in portbagaj in cap 2 tuburi de bass ? ma intereseaza , intrebare banala as putea zice.jentile sunt superbe , daca leai tine mereu curate ar fi bestial

sal...
Cauciucurile is pe lateral frecate ca freca in buza de la aripa dar acuma sunt batut in interior iar pe mine sincer nu prea ma pasioneaza muzica adica nu imi place. Iar jantele sunt murdare ca no....cu vremea asta nu poti sa o sperli in fiecare zi iar eu umblu cand si cand adica aproape deloc....cand vine vara va fi curata mereu....;)...

B-XX-NOX 24-03-08 11:17

Re: E30 - 320is///M-Power
 
inca odata pot spune ca am ramas uimit... ursu arata bestial... in ciuda faptului ca e neterminat... tot suparat pare...:D bafta in continuare si mai tine si tu lumea la curent aici pe forum :P

Ingerasul99 24-03-08 14:04

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ceva noutati la masina , ca totusi a fost si vreme frumoasa , cel putin in zona litoralului .

AK-ZER 25-03-08 15:29

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by gangsta (Post 1382362)
Inca nu este nici un film....dar in curand speram va fi unul tare de tot...cu mai multi ursi in action!;)

nush care-i treaba.. cred ca este vre-un barlog pe aici:D.. prin Cluj ca apar tot mai multi ursi BINE crescuti :D;)
Bafta cu masina! arata excelent!

E30_M3_ 18-05-08 21:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Am sa pun ceva poze recente .....

Ingerasul99 18-05-08 21:40

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ceva nou pe la ea?:>

paul_cj,,,v12 18-05-08 22:19

Re: E30 - 320is///M-Power
 
3 Attachment(s)
.................................,

Ingerasul99 19-05-08 16:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
frumos in draci ursul,m-a innebunit.

veveve 19-05-08 16:36

Re: E30 - 320is///M-Power
 
serbus....saptamana viitoare este tuning show in Satu Mare,ce zici poti veni :)?

E30_M3_ 19-05-08 18:38

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1541561)
serbus....saptamana viitoare este tuning show in Satu Mare,ce zici poti veni :)?

nu stiu sa vad,,,,sper sa pot veni....

claubmw92 24-08-08 00:45

Re: E30 - 320is///M-Power
 
nu am mai urmarit de mult timp evolutia acestui urs si acum cand vad pozele cu el sunt placut surprins
bv ai facut o treaba buna!!!

UnuFain 30-12-08 02:18

Re: E30 - 320is///M-Power
 
si ar face o treaba si mai buna daca ne-ar spune daca mai traieste ursul ;)

browser 30-12-08 07:27

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Pe ce caroserie a venit motorul de M in 4 pistoane si cati cai are ? :)

Gabi_323i 30-12-08 11:57

Re: E30 - 320is///M-Power
 
e30 320is 87-90 192Cp 210Nm
e30 M3 192Cp, 200Cp, 215Cp, 220Cp, 238Cp, 340Cp (Full Race)

sineta 31-12-08 16:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT ;):peace:

E30_M3_ 03-01-09 00:24

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 1951118)
LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT ;):peace:

\

Multumesc de urare, in curand am sa pun ceva poze pe aici cu ursul meu
si noua INIMA :P sa zic asa. La multi ani tuturor si un an nou plin de realizari...

AK-ZER 03-01-09 23:50

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 1953884)
\

Multumesc de urare, in curand am sa pun ceva poze pe aici cu ursul meu
si noua INIMA :P sa zic asa. La multi ani tuturor si un an nou plin de realizari...

noua inima? gata cu s14-le?

paul_cj,,,v12 04-01-09 07:43

Re: E30 - 320is///M-Power
 
in curand iasa wme In forta tre sa pun vreo 2 fimulete ,,,:evil::evil:

Colindatorul 07-01-09 08:13

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Frumos

NickTRT 16-02-09 11:53

Re: E30 - 320is///M-Power
 
3 Attachment(s)
Foarte faina masina... perfecta. Felicitari!
Am ceva poze pt tine. Bafta
Attachment 796466

Attachment 796467

Attachment 796468

leonard 16-02-09 15:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
asteptam detalii noi cu masina si alte poze :)

UnuFain 18-02-09 03:24

Re: E30 - 320is///M-Power
 
chiar asa

alecsutu1 18-02-09 07:56

Re: E30 - 320is///M-Power
 
masina se vinde din ce am vazut:)
scria motor 2,5 24 valve:(

E30_M3_ 21-02-09 23:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
salut....
Detali peste ceva vreme, acuma am sa nu mai umblu cu ea o perioada pentru a schimba una, alta la ea.....
poze nu am...sper sa puna cine are.,...
ms mult...

paul_cj,,,v12 22-02-09 11:17

Re: E30 - 320is///M-Power
 
https://www.youtube.com/watch?v=54AzH...eature=related
ceva de eri mah ui ...:evil:

leonard 22-02-09 15:41

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ce concurs de burn&drift era acolo :)) nu aveti probleme cu aia de la market-uri de acolo:?

Vlad_BMW 22-02-09 21:14

Re: E30 - 320is///M-Power
 
1 Attachment(s)
foarte frumos filmuletul .. :) imi place cel mai mult faza cand zboara scantei de la roata :)

E30_M3_ 22-02-09 21:56

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_BMW (Post 2091060)
foarte frumos filmuletul .. :) imi place cel mai mult faza cand zboara scantei de la roata :)

salutare,,,
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi....

Vlad_BMW 22-02-09 22:10

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 2091200)
salutare,,,
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi....

le dai bine cu driftu .. :P a fost frumos mi`a placut cum te`ai dat cu ursu

gangsta 23-02-09 03:14

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 2091200)
salutare,,,
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi....

In curand se aduna brigada!Sa vina primavaraaaaaaaaaaaa :lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning