Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

DaViD TL 11-03-07 02:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
inca un (d)racusor,pe 10 iulie cine mai e prin ziua aia ?!?

Cr1Sty_xxl 11-03-07 08:07

Re: Ce zodie sunteti?
 
07 noiembrie---- Scorpion8)

bogdan C.E.T. 11-03-07 09:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by neXus (Post 403203)
Ich bin Libra... nu prea multi aici.
30 sep in fiecare an ;)

si eu tot pe 30 sunt nascut;)

F.R.Sonic 11-03-07 09:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
Zodia Leu, caut Leoaice!!!! :mrhappy:

Cabbano 11-03-07 10:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
26 decembrie........capracorn8)

bodyspeed 11-03-07 12:42

Re: Ce zodie sunteti?
 
un mic.. tauras.. pe cat de nervos....cica ca nu sunt :D .. pe atat de rabdator ;) ... a... si chiar imi place culoarea rosie...
....

JUST-DO-IT 11-03-07 14:08

Re: Ce zodie sunteti?
 
da zodia mea nu apare!!!.yo-s drac.21 iuly....adik un rac mai al dracului.....prietenii stiu de ce.....

MeHiGH 11-03-07 14:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion , 7 Noiembrie !

Adytzu_JerrY 11-03-07 18:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
Numai e nimeni nascut pe 1 aprilie ???:rolleyes2

b0b0 12-03-07 19:51

Re: Ce zodie sunteti?
 
Pesti :D..

MariusM 13-03-07 00:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
8 noiembrie ziua numelui
9 noiembrie ziua de nastere
-> scorpion :twisted: 8)

MeHiGH 13-03-07 08:39

Re: Ce zodie sunteti?
 
Eu pe 7 noi m-am nascut si pe 8 e ziua mea ( tot Mihai ma cheama ! ) :D

Paul 13-03-07 13:18

Re: Ce zodie sunteti?
 
F E C I O A R A ! and i`m damn proud of it ! ;))

MariusM 13-03-07 15:26

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 795308)
Eu pe 7 noi m-am nascut si pe 8 e ziua mea ( tot Mihai ma cheama ! ) :D

si suntem mandrii :D

Magos 14-03-07 00:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
...balanta :">

Nubyan 15-03-07 14:47

Re: Ce zodie sunteti?
 
Capricorn 3 ianuarie.Sunt cam introvertit.Asa sunt capricornii :lol:

Magos 15-03-07 17:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
esti in aceasi zi cu varamiu si un amic de al meu... ce naibii mey, v-ati gasit toti capricornii pe 7..........? :))

zarisk 17-03-07 16:39

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni...multumita de zodia mea...in mare parte:D

vlad_Mafiotu 17-03-07 20:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
pesti :D :)

giubau_v8 22-03-07 17:47

Re: Ce zodie sunteti?
 
pesti.....

-LEXION- 22-03-07 17:48

Re: Ce zodie sunteti?
 
Leu...cam putini pe aici....

N3n3a 25-03-07 21:57

Re: Ce zodie sunteti?
 
9 feb - varsator ...
km putini varsatori pe aici :D

Blast3R 25-03-07 22:34

Re: Ce zodie sunteti?
 
Varsator :D ;)

HoricutzWSR 26-03-07 22:00

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbeac...24 martie :)

Mishu-f 26-03-07 22:58

Re: Ce zodie sunteti?
 
eu sunt sagetator pe 21 dec :D .....

andrey2003 27-03-07 20:31

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 812173)
pesti.....

10 caractere

panaitescud 30-03-07 11:36

Re: Ce zodie sunteti?
 
sagetator..6 dec de sf nicolae..7 dec de nastere. serbez 2 zile la rand;)multumit de zodie :!::!:

FiReBuRn 31-03-07 10:46

Re: Ce zodie sunteti?
 
berbec -> 5 aprilie ..cu 3 zile inainte de Paste :)

PYT 07-04-07 14:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by FiReBuRn (Post 826249)
berbec -> 5 aprilie ..cu 3 zile inainte de Paste :)

anul asta... :-P

liwiu_evo 08-04-07 21:46

Re: Ce zodie sunteti?
 
LEU shi ma mandresc ;););)

TSC-Us 10-04-07 03:11

Re: Ce zodie sunteti?
 
sef de acvariu(pimp)..adik Pesti!

romanov 11-04-07 16:35

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by TSC-U (Post 843446)
sef de acvariu(pimp)..adik Pesti!

....idem :)

VaLeX 11-04-07 18:43

Re: Ce zodie sunteti?
 
balaur :D :D :D

Slim29 14-04-07 02:07

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpion:twisted: :twisted: 29 oct :D

MariusM 14-04-07 13:13

Re: Ce zodie sunteti?
 
la statistici cei mai putini reprezentati sunt fecioarele . chiar nu e nimeni fecioara ? :D

PYT 14-04-07 13:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
las' k suntem putini dar buni :-P

vladimir_VLM 15-04-07 00:05

Re: Ce zodie sunteti?
 
TURNATOR, si sunt mandru de asta :))

HD-90-MTZ 26-07-07 19:00

Re: Ce zodie sunteti?
 
taur - 18 mai

Khalis 26-07-07 21:54

Re: Ce zodie sunteti?
 
:lol: taur.... 17 mai.... :-P

HD-90-MTZ 26-07-07 22:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Khalis (Post 1015974)
:lol: taur.... 17 mai.... :-P

:D Nu puteai sa mai astepti shi u o zi...sa fi pe 18 mai:D :D


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning