![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
inca un (d)racusor,pe 10 iulie cine mai e prin ziua aia ?!?
|
Re: Ce zodie sunteti?
07 noiembrie---- Scorpion8)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Zodia Leu, caut Leoaice!!!! :mrhappy:
|
Re: Ce zodie sunteti?
26 decembrie........capracorn8)
|
Re: Ce zodie sunteti?
un mic.. tauras.. pe cat de nervos....cica ca nu sunt :D .. pe atat de rabdator ;) ... a... si chiar imi place culoarea rosie...
.... |
Re: Ce zodie sunteti?
da zodia mea nu apare!!!.yo-s drac.21 iuly....adik un rac mai al dracului.....prietenii stiu de ce.....
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion , 7 Noiembrie !
|
Re: Ce zodie sunteti?
Numai e nimeni nascut pe 1 aprilie ???:rolleyes2
|
Re: Ce zodie sunteti?
Pesti :D..
|
Re: Ce zodie sunteti?
8 noiembrie ziua numelui
9 noiembrie ziua de nastere -> scorpion :twisted: 8) |
Re: Ce zodie sunteti?
Eu pe 7 noi m-am nascut si pe 8 e ziua mea ( tot Mihai ma cheama ! ) :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
F E C I O A R A ! and i`m damn proud of it ! ;))
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
...balanta :">
|
Re: Ce zodie sunteti?
Capricorn 3 ianuarie.Sunt cam introvertit.Asa sunt capricornii :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
esti in aceasi zi cu varamiu si un amic de al meu... ce naibii mey, v-ati gasit toti capricornii pe 7..........? :))
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni...multumita de zodia mea...in mare parte:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
pesti :D :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
pesti.....
|
Re: Ce zodie sunteti?
Leu...cam putini pe aici....
|
Re: Ce zodie sunteti?
9 feb - varsator ...
km putini varsatori pe aici :D |
Re: Ce zodie sunteti?
Varsator :D ;)
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbeac...24 martie :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
eu sunt sagetator pe 21 dec :D .....
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
10 caractere |
Re: Ce zodie sunteti?
sagetator..6 dec de sf nicolae..7 dec de nastere. serbez 2 zile la rand;)multumit de zodie :!::!:
|
Re: Ce zodie sunteti?
berbec -> 5 aprilie ..cu 3 zile inainte de Paste :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
LEU shi ma mandresc ;););)
|
Re: Ce zodie sunteti?
sef de acvariu(pimp)..adik Pesti!
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
balaur :D :D :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
scorpion:twisted: :twisted: 29 oct :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
la statistici cei mai putini reprezentati sunt fecioarele . chiar nu e nimeni fecioara ? :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
las' k suntem putini dar buni :-P
|
Re: Ce zodie sunteti?
TURNATOR, si sunt mandru de asta :))
|
Re: Ce zodie sunteti?
taur - 18 mai
|
Re: Ce zodie sunteti?
:lol: taur.... 17 mai.... :-P
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning