![]() |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
:!::!::!:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Ce pot face o vopsea, un kit discret si un set de jante dintr-o masina... Culoarea are vre-un cod?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Este cameleon in trei culori - violet, albastru si portocaliu
on:arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
DECI JUR CE BINE ARATA !!! bestiala , dementiala , e prima pe care o vad .. in poza,live cred ca nu mi-ar veni sa cred :)) ar veni bine cu o prelungire de capota dar merge si asa , super frumoasa
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
Pt NightDevil:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
9 Attachment(s)
Ma baieti de kit-urile astea stiati?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
9 Attachment(s)
.....................
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
9 Attachment(s)
...............
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
loganu pick-up https://www.4tuning.ro/poze/masini-tu...-dku-5609.html
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
8 Attachment(s)
:arrow: car & babe
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
13 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
si nzn-u poate fi admirat:D
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
5 Attachment(s)
van:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
super frumos Van-ul
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
Superba8) |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
Quote:
on:arrow: |
Re: Dacii modificate... doar poze (fără comentarii)
9 Attachment(s)
Un logan frumos .
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:!::rolleyes2:twisted:
|
https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan/page-7.html
7 Attachment(s)
KyD-ul
GNY :!: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
Pick - up !
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
7 Attachment(s)
Nu pot sa cred , ca HAM-u nu este aici.
Asa stiu ca aici o fost...cineva o sters postu??? infine:arrow::arrow::arrow: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
as avea si eu o mica rugaminte
nu mai postati toate loganurile modificate ca am vazut cel putin acelasi kit pe vreo 6-7 modele este indeajuns o singura poza cu un kit ca nu intereseaza pe nimeni sa vada acelasi kit nu credeti??? |
Re: Dacii modificate... doar poze (fără comentarii)
8 Attachment(s)
Prea tare :)))... GTI pe grila, pedale Ferrrrrari, butoane ca la avioanele din 1800.
Ceva nou... cele galbene vor participa la sud-americani la raliuri(nu stiu exact tara) produse de Franta sub sigla lor, si putin modificat motorul |
Re: Dacii modificate... doar poze (fără comentarii)
1 Attachment(s)
Quote:
cine stie mai multe de loganul asta?unde a fost facut kitul?sau de cine,daca are topic masina.este superba,cred ca cel mai frumos kit pus pe logan,dupa parerea mea,simplu si cu gust ;) |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
4 Attachment(s)
:rolleyes2
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
13 Attachment(s)
Daca tot ai pus pozele alea, pun mai multe.
Noutati, mai nimic decat etrierii si tamburii au primit o vopsea albastra Foliatec si noile jucarii Kiker. :lol: |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
nota 10 pt munca depusa ggd , frumoasa masina ,sa o stapanesti sanatos
ce ai de gand sa-i faci in continuare ? ca de oprit sigur nu te poti opri ;)) |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
chitul de la pilot in combinatie cu bara spate, care nu stiu de unde e. dar vreau sa o schimb
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
azi cand ma intorceam de la scoala am vazut in aparatori la semafor loganul cu nr B 72 RBG vopsit si cu niste jante negre
masina era ffffff frumoasa si avea si un sunet fff frumos cn are poze cu el sa le urce aici |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Cu CJ 71 DLD are cineva mai multe poze ?
Daca are, va rog frumos sa le urce aici. |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
Dacia Logan - UFB
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
B 72 R B G in faza finala
cateva poze luate de pe bazar mie unul imi place cum arata |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning