Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

sv-84-ADR 25-08-05 14:19

cum pot fi unii oameni :x

Nitr0 25-08-05 14:42

:) saracu` l-ati speriat gata.. nu mai posteaza in veci

charlie 25-08-05 16:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Low_Ridah\"
Mai Charlie intelege nijte lucruri :
1. nu te baga in seama dak nu jtii despre ce se vb ... mai ales cand vine vorba de critici .
2. critici un BMW
3. critici o mashina destul de faina .... poate omul vrea sa mai puna ceva pe mashina aia poate nu o lasa asha .. dar asta nu inseamna k e najpa ... e o mashina la care viseaza multi :twisted:
4. dak ai ceva de criticat inseamna k tu poti mai bine ... deci arata cu ce esti mai bun (nu spun asta cu rautate dar asta e adevarul)

da ce unde scrie k nu am voie sa imi dau cu parerea???..si mai ales la un jaf de bmw care sunt f naspa...si dak aia e masina faina ....eo in locul lui ii dadeam foc...:p

slater 25-08-05 18:53

Nu inteleg de ce va chinuiti sa'i explicati unui copchil ce inseamna un tuning performant ,cu gust ,ca nu are rost !
El o s-o tina pe-a lui .Charlie decat sa bagi mana in chilotei mai bine pui mana pe un volan .

KAmikazee2005 25-08-05 20:42

ma charlie sincer... tu ce masina ai ca sa potzi critica un om care si-a facut masina cum vrea el! sa te vad cu un bmw ultimu tip tunat, sau vreun mertzan, daca bmw nu iti plac! inca odata te intreb ce masina ai tata??

KAmikazee2005 25-08-05 20:44

asta e invidie 100%, ii e ciuda ca el nu poate si altu poate!! nu mi se pare bmw lu ovidiu nashpa! nush cine a zis ca multzi viseaza sa aiba asa o masina!



p.s vad ca in ultimu timp cam multzi care probabil nu au masina si le este ciuda fac comentarii!!

c&o_tuning 25-08-05 21:20

RE
 
1 Attachment(s)
Mai Charlie ,pararea mea e ca tu trebuie sa mai dai la sapa sa strangi si tu vreo 15000 de euro(asta daca ai sa reusesti vreodata)apoi iti ei un bmw sau oricare alta masina si sa ti-o tunezi cum vrea muschiul tau.de astia ca tine e plina lumea ,sa critici e foarte usor ,fa si tu ceva sa vada lumea daca tot esti asa destept.jantele alea(rotile asa cum le spui tu au fost vreo 600euro)costa mai mult decat trabantul la care poti sa visezi tu.fi mai atent pe vitor si tine minte o vorba de la mine. DACA VULPEA NU AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRI.

charlie 25-08-05 21:56

Re: RE
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"c&o_tuning\"
Mai Charlie ,pararea mea e ca tu trebuie sa mai dai la sapa sa strangi si tu vreo 15000 de euro(asta daca ai sa reusesti vreodata)apoi iti ei un bmw sau oricare alta masina si sa ti-o tunezi cum vrea muschiul tau.de astia ca tine e plina lumea ,sa critici e foarte usor ,fa si tu ceva sa vada lumea daca tot esti asa destept.jantele alea(rotile asa cum le spui tu au fost vreo 600euro)costa mai mult decat trabantul la care poti sa visezi tu.fi mai atent pe vitor si tine minte o vorba de la mine. DACA VULPEA NU AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRI.

Mai c&o tuning dupa cate jtiu eo pe masina mai mult de 6000 nu ai dat pe ea...fata a fost varza si spatele si jantele alea sunt 110 euro si k sa iti arat si eo ce masina am k sa nu vb atat...pacat k nu o poti sa o vezi...dar poate o sa vin cu ea acasa....si nu tre sa trag la sapa sa imi cumpar un bmw...am bani de 3 k ale tale dak chiar te intereseaza...sorry

charlie 25-08-05 21:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"slater\"
Nu inteleg de ce va chinuiti sa'i explicati unui copchil ce inseamna un tuning performant ,cu gust ,ca nu are rost !
El o s-o tina pe-a lui .Charlie decat sa bagi mana in chilotei mai bine pui mana pe un volan .

haha ce glumet!!..copchil you are stupid??...am pus mane pe volan de la 4 ani:D

Low_Ridah 25-08-05 22:29

Wa tot nu intelegi ...... ejti picat din luna ... nu ne intereseaza banii tai ... shi nici pe departe mashina ta .... nu te inteleg ce naiba ai cu mashina omului ... k tu ai un golf II ..poate GTI ...shi ai ushi tip Lamborghini cine te crezi ... :evil: .... a shi asa ca sunt nervos am sati mai zic ceva dulce ... mashina ta seamana cu multe alte golfuri shi jetta ... altceva mai creativ nai gasit :lol:

KAmikazee2005 26-08-05 10:24

dakum charlie si eu am lambo diablo sv :)) u de unde esti ca as vrea sa iti vad golfu cu fatza de jetta! :)) la trompeta aia (care pretinzi ca e a ta) imi plac numa jantele, si usile tip lambo.... am vazut destule!! asa ca sincer daca as alege intre jetta-golf2 si bmw lu C&Q, masina lui ovidiu castiga si iti da si iti da si ceatza tie si trompetei tale!


P.S iti place cand cineva iti critica masina, pardon trompeta?? ia spune! iar ce a zis ovidiu cu vulpea, vulpea ejti tu, iar bmw sunt strugurii :))

KAmikazee2005 26-08-05 10:39

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=10403 intrati si votatzi aici

Yonut21 26-08-05 11:15

Charlie si noi de unde stim ca aia e masina ta? Asa pot sa iau poze la greu de pe net si sa le pun pe forum si zic ca este masina mea. Mai bine tineti trompeta aia ca ai vazut ca se iau toti de tine.

c&o_tuning 26-08-05 18:59

re
 
ma lasati-l in pace ca n-ai ce sta de vorba cu unul ca el (bine imi spunea cineva ,ca poate fi un om cu trabant sa fie mai fudul decat unul care are un mertzan)si vorba aia aveam si eu bani de vreo 3 carrera dar.....mi-am luat bmw ca sa te oftici tu ma :lol: :lol: vino si tu cu alte perle cand aveam eu golf 2 erai mic copil,. apoi te lauzi cu ceva care e facut de alti ,colegule eu am facut masini care le stie tara,nu vin cu foto luate de pe nu stiu unde.sapa mai incola ca aici dai de beton

sv-84-ADR 26-08-05 19:06

nu`l mai bagati in seama. nu are rost sa va faceti nervi cu oameni ca el.
c&o_tuning sa nu te enervezi pe aici ca poate nu imi vopsesti bine Ferari`ul :twisted:

charlie 27-08-05 19:18

Re: re
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"c&o_tuning\"
ma lasati-l in pace ca n-ai ce sta de vorba cu unul ca el (bine imi spunea cineva ,ca poate fi un om cu trabant sa fie mai fudul decat unul care are un mertzan)si vorba aia aveam si eu bani de vreo 3 carrera dar.....mi-am luat bmw ca sa te oftici tu ma :lol: :lol: vino si tu cu alte perle cand aveam eu golf 2 erai mic copil,. apoi te lauzi cu ceva care e facut de alti ,colegule eu am facut masini care le stie tara,nu vin cu foto luate de pe nu stiu unde.sapa mai incola ca aici dai de beton

da ...da gand aveai u golf 2 nici nu stiai sa conduci:))....le stie toti....ai si tu niste spoilere facute la turici si le vinzi dublu si acu esti mare si tare hai gata....sa iti pun niste poze sa vezi k nu sunt asa de prost cum zici u cum mi`am facut masina..

c&o_tuning 27-08-05 22:18

re
 
stefan cred ca ar fi mai bineam sa inchidem topicul,ca vad ca nici pe departe nu e cea ce am vrut sa fie,in loc sa fie puse foto cu masini e topic de barfa.iar ptr tine colegule ,tu ala cu golful tau,sa stii ca pe mine nu ma intereseaza ce faci ,ce ai,cum o duce ,le am pe a mele si e deajuns ok?

SV-05-YBG 29-08-05 07:04

VOM FACE ALTFEL.
TOPICUL NU IL INCHID.
IN SCHIMB AICI VETI POSTA NUMAI POZE. PENTRU DISCUTII, DACA ESTE NECESAR, VOI CREA UN TOPIC SEPARAT.

SI DE ACUM HAIDETI SA INCERCAM SA CRITICAM MAI PUTIN. FIECARE ISI FACE MASINA DUPA CE POSIBILITATI FINANCIARE ARE SI DUPA CE GUSTURI ARE. NICIODATA O MASINA NU VA PLACEA LA TOTI.

PUTETI POSTA LOCATIILE UNDE POT FI VAZUTE ANUMITE MASINI ETC. DAR FARA DISCUTII DESPRE CAT GUST ARE SAU NU. PENTRU ASTA, DACA ESTE NEVOIE FACEM TOPIC SEPARAT.

dACA NU SE INCADREAZA POSTURILE IN CE AM SPUS PANA ACUMA AM SA LE STERG.

c&o_tuning 29-08-05 14:14

re
 
ok.e numa bine asa ,sa fie asta topicul nunai ptr foto,discutiile si comentariile se pot face pe o alta sectiune sau pe pm.asa ca stefan chiar fa cumva sa ramana aici doar foto.asta a fost si intentia mea cand am facut topicul.

SV-05-YBG 29-08-05 15:32

OK

Este bine. Sa imi spuneti cum vreti sa fac. Sa sterg toate posturile de acuma sau le las si de acum incolo raman numai poze?

c&o_tuning 29-08-05 21:28

re
 
sterge tot si sa fie un topic numai ptr foto.

Low_Ridah 30-08-05 07:24

Asha e mai bine sterge tot .. sa ramana doar pozele si comentariile facute doar de cel care posteaza pozele.

SV-05-YBG 30-08-05 08:10

NU. Cred ca va ramane asa. Ca sa vada cei care mai intra de ce s-a ajuns la asta. Sa nu mai avem problema asta.

charlie 02-09-05 22:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"KAmikazee2005\"
dakum charlie si eu am lambo diablo sv :)) u de unde esti ca as vrea sa iti vad golfu cu fatza de jetta! :)) la trompeta aia (care pretinzi ca e a ta) imi plac numa jantele, si usile tip lambo.... am vazut destule!! asa ca sincer daca as alege intre jetta-golf2 si bmw lu C&Q, masina lui ovidiu castiga si iti da si iti da si ceatza tie si trompetei tale!


P.S iti place cand cineva iti critica masina, pardon trompeta?? ia spune! iar ce a zis ovidiu cu vulpea, vulpea ejti tu, iar bmw sunt strugurii :))

pana sa imi dea ceata wet la golfu asta mai are de mancat mult...ff mult :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

charlie 02-09-05 22:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Low_Ridah\"
Wa tot nu intelegi ...... ejti picat din luna ... nu ne intereseaza banii tai ... shi nici pe departe mashina ta .... nu te inteleg ce naiba ai cu mashina omului ... k tu ai un golf II ..poate GTI ...shi ai ushi tip Lamborghini cine te crezi ... :evil: .... a shi asa ca sunt nervos am sati mai zic ceva dulce ... mashina ta seamana cu multe alte golfuri shi jetta ... altceva mai creativ nai gasit :lol:

nu e GTI din pacate e vr6 :) :)

Low_Ridah 02-09-05 22:57

Uau .. :? .. 100 shi oleac de cai .... nu ne incalzeste cu nik..

SV-05-YBG 03-09-05 07:53

Gata. Hai sa incheiem discutia. Ma-am saturat de genul asta de discutii. Fiecare cu masina lui. Si fiecare cu gusturile lui.

SV-05-YBG 03-09-05 11:11

Gata. Am sters postul ofensator. Il sterg si pe al tau si vreau sa consideram discutia incheiata.

charlie 04-09-05 12:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Low_Ridah\"
Uau .. :? .. 100 shi oleac de cai .... nu ne incalzeste cu nik..

uau...:)200 si oleac de cai...cam asta e...

LaMishto 04-09-05 12:39

Te asteptam pe 18 la cursa. Pe forum multi sunt tari.. sa te vedem in realitate, maiestre! :blahblah: :blahblah:

c&o_tuning 11-09-05 21:27

foto
 
4 Attachment(s)
MADE BY C&O

Vladutzzz_sv 11-09-05 21:32

a
 
ca toate masinile facute de tine, FRUMOS si opleul asta

KAmikazee2005 11-09-05 21:35

da... frumoasa masina! ovidiu cam cati bani a bagat in ea sau nu se zice??

Low_Ridah 11-09-05 21:45

Frumos.... e super ....Felicitari ai facut o treaba exceptionala .

LaMishto 12-09-05 06:57

Super faina. E a ta sau e facuta pt cineva?

c&o_tuning 12-09-05 19:18

masina a fost facuta pentru un baitas din valcea.pacat!!!!ca nu a ramas in suceava.cat l-a ajuns?sincer?600euro cu montat si vopsit.(spoiler fata-spate,praguri pleoape si eleron)

c&o_tuning 12-09-05 19:22

4 Attachment(s)
MADE BY C&O.... SI ASTA A PLECAT LA DOROHOI.IN SUCEAVA NU PREA SE INGHESUIE BAIETII.

Vladutzzz_sv 12-09-05 19:59

as
 
si asta arata bine, pacat ca nu ramane in suceava

LaMishto 12-09-05 21:55

dar ar putea intra in club ;)

Low_Ridah 12-09-05 21:58

Dar e in Club .... :wink: :roll: :D


All times are GMT +2. The time now is 20:24.

- Copyright 2026 4Tuning