![]() |
cum pot fi unii oameni :x
|
:) saracu` l-ati speriat gata.. nu mai posteaza in veci
|
Re:
Quote:
|
Nu inteleg de ce va chinuiti sa'i explicati unui copchil ce inseamna un tuning performant ,cu gust ,ca nu are rost !
El o s-o tina pe-a lui .Charlie decat sa bagi mana in chilotei mai bine pui mana pe un volan . |
ma charlie sincer... tu ce masina ai ca sa potzi critica un om care si-a facut masina cum vrea el! sa te vad cu un bmw ultimu tip tunat, sau vreun mertzan, daca bmw nu iti plac! inca odata te intreb ce masina ai tata??
|
asta e invidie 100%, ii e ciuda ca el nu poate si altu poate!! nu mi se pare bmw lu ovidiu nashpa! nush cine a zis ca multzi viseaza sa aiba asa o masina!
p.s vad ca in ultimu timp cam multzi care probabil nu au masina si le este ciuda fac comentarii!! |
RE
1 Attachment(s)
Mai Charlie ,pararea mea e ca tu trebuie sa mai dai la sapa sa strangi si tu vreo 15000 de euro(asta daca ai sa reusesti vreodata)apoi iti ei un bmw sau oricare alta masina si sa ti-o tunezi cum vrea muschiul tau.de astia ca tine e plina lumea ,sa critici e foarte usor ,fa si tu ceva sa vada lumea daca tot esti asa destept.jantele alea(rotile asa cum le spui tu au fost vreo 600euro)costa mai mult decat trabantul la care poti sa visezi tu.fi mai atent pe vitor si tine minte o vorba de la mine. DACA VULPEA NU AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRI.
|
Re: RE
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Wa tot nu intelegi ...... ejti picat din luna ... nu ne intereseaza banii tai ... shi nici pe departe mashina ta .... nu te inteleg ce naiba ai cu mashina omului ... k tu ai un golf II ..poate GTI ...shi ai ushi tip Lamborghini cine te crezi ... :evil: .... a shi asa ca sunt nervos am sati mai zic ceva dulce ... mashina ta seamana cu multe alte golfuri shi jetta ... altceva mai creativ nai gasit :lol:
|
dakum charlie si eu am lambo diablo sv :)) u de unde esti ca as vrea sa iti vad golfu cu fatza de jetta! :)) la trompeta aia (care pretinzi ca e a ta) imi plac numa jantele, si usile tip lambo.... am vazut destule!! asa ca sincer daca as alege intre jetta-golf2 si bmw lu C&Q, masina lui ovidiu castiga si iti da si iti da si ceatza tie si trompetei tale!
P.S iti place cand cineva iti critica masina, pardon trompeta?? ia spune! iar ce a zis ovidiu cu vulpea, vulpea ejti tu, iar bmw sunt strugurii :)) |
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=10403 intrati si votatzi aici
|
Charlie si noi de unde stim ca aia e masina ta? Asa pot sa iau poze la greu de pe net si sa le pun pe forum si zic ca este masina mea. Mai bine tineti trompeta aia ca ai vazut ca se iau toti de tine.
|
re
ma lasati-l in pace ca n-ai ce sta de vorba cu unul ca el (bine imi spunea cineva ,ca poate fi un om cu trabant sa fie mai fudul decat unul care are un mertzan)si vorba aia aveam si eu bani de vreo 3 carrera dar.....mi-am luat bmw ca sa te oftici tu ma :lol: :lol: vino si tu cu alte perle cand aveam eu golf 2 erai mic copil,. apoi te lauzi cu ceva care e facut de alti ,colegule eu am facut masini care le stie tara,nu vin cu foto luate de pe nu stiu unde.sapa mai incola ca aici dai de beton
|
nu`l mai bagati in seama. nu are rost sa va faceti nervi cu oameni ca el.
c&o_tuning sa nu te enervezi pe aici ca poate nu imi vopsesti bine Ferari`ul :twisted: |
Re: re
4 Attachment(s)
Quote:
|
re
stefan cred ca ar fi mai bineam sa inchidem topicul,ca vad ca nici pe departe nu e cea ce am vrut sa fie,in loc sa fie puse foto cu masini e topic de barfa.iar ptr tine colegule ,tu ala cu golful tau,sa stii ca pe mine nu ma intereseaza ce faci ,ce ai,cum o duce ,le am pe a mele si e deajuns ok?
|
VOM FACE ALTFEL.
TOPICUL NU IL INCHID. IN SCHIMB AICI VETI POSTA NUMAI POZE. PENTRU DISCUTII, DACA ESTE NECESAR, VOI CREA UN TOPIC SEPARAT. SI DE ACUM HAIDETI SA INCERCAM SA CRITICAM MAI PUTIN. FIECARE ISI FACE MASINA DUPA CE POSIBILITATI FINANCIARE ARE SI DUPA CE GUSTURI ARE. NICIODATA O MASINA NU VA PLACEA LA TOTI. PUTETI POSTA LOCATIILE UNDE POT FI VAZUTE ANUMITE MASINI ETC. DAR FARA DISCUTII DESPRE CAT GUST ARE SAU NU. PENTRU ASTA, DACA ESTE NEVOIE FACEM TOPIC SEPARAT. dACA NU SE INCADREAZA POSTURILE IN CE AM SPUS PANA ACUMA AM SA LE STERG. |
re
ok.e numa bine asa ,sa fie asta topicul nunai ptr foto,discutiile si comentariile se pot face pe o alta sectiune sau pe pm.asa ca stefan chiar fa cumva sa ramana aici doar foto.asta a fost si intentia mea cand am facut topicul.
|
OK
Este bine. Sa imi spuneti cum vreti sa fac. Sa sterg toate posturile de acuma sau le las si de acum incolo raman numai poze? |
re
sterge tot si sa fie un topic numai ptr foto.
|
Asha e mai bine sterge tot .. sa ramana doar pozele si comentariile facute doar de cel care posteaza pozele.
|
NU. Cred ca va ramane asa. Ca sa vada cei care mai intra de ce s-a ajuns la asta. Sa nu mai avem problema asta.
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Uau .. :? .. 100 shi oleac de cai .... nu ne incalzeste cu nik..
|
Gata. Hai sa incheiem discutia. Ma-am saturat de genul asta de discutii. Fiecare cu masina lui. Si fiecare cu gusturile lui.
|
Gata. Am sters postul ofensator. Il sterg si pe al tau si vreau sa consideram discutia incheiata.
|
Re:
Quote:
|
Te asteptam pe 18 la cursa. Pe forum multi sunt tari.. sa te vedem in realitate, maiestre! :blahblah: :blahblah:
|
foto
4 Attachment(s)
MADE BY C&O
|
a
ca toate masinile facute de tine, FRUMOS si opleul asta
|
da... frumoasa masina! ovidiu cam cati bani a bagat in ea sau nu se zice??
|
Frumos.... e super ....Felicitari ai facut o treaba exceptionala .
|
Super faina. E a ta sau e facuta pt cineva?
|
masina a fost facuta pentru un baitas din valcea.pacat!!!!ca nu a ramas in suceava.cat l-a ajuns?sincer?600euro cu montat si vopsit.(spoiler fata-spate,praguri pleoape si eleron)
|
4 Attachment(s)
MADE BY C&O.... SI ASTA A PLECAT LA DOROHOI.IN SUCEAVA NU PREA SE INGHESUIE BAIETII.
|
as
si asta arata bine, pacat ca nu ramane in suceava
|
dar ar putea intra in club ;)
|
Dar e in Club .... :wink: :roll: :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:24. |
- Copyright 2026 4Tuning