Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

PTC 19-08-05 07:55

needBrain cred ca ai dreptate am pierdut amindoi aici ceva :lol:

EvLSant0S 20-08-05 20:15

n-ati ratat nimic ma stati linistiti . .

de fapt ..
atzi fi ratat ... ceva ..
daca ar fi continuat ...
ar fi fost .. o chestie gen .. scandalul cu eryka =)) .. si cu poza si bla bla bla =)) dar .. nu-i frumos nu .. ?
tre sa fim domni .. :roll:
joder.. who am i kidding =))

needBrain 21-08-05 21:40

intr-un fel ma bucur ca nu am vazut discutzia.
presupun ca acele \"replici\" priveau lucrurile petrecute in rel voastra.
asa ca nu era treaba mea sa le stiu.nu-i bine sa-ti speli rufele-n public

PTC 22-08-05 15:17

needBrain\"nu-i bine sa-ti speli rufele-n public\" foarte corect :wink:

needBrain 22-08-05 15:29

pai presupiun ca ei asta au facut

aleks 22-08-05 16:13

asa a fost, si nu a fost ok, hai sa revenim la subiect... :evil:

aleks 22-08-05 16:14

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Cum definiti femeia ?

eu gandesc asa:
cea mai frumoasa creatura ....
totodata cea mai a dracu creatura (daca vrea)

si btw:
e vreunu pe aici care poate sa inteleaga creaturile astea ? :P

p.s: cand zic creatura ma gandesc la ceva divin .. la ceva frumos
nicidecum la monstruletzi urati or stuff like that
asa ca nu-mi sariti in cap.
ia sa vedem ce aveti de zis :)

asta era subiectul...

needBrain 22-08-05 19:49

mdeah,pt tata,cand e matol,femeia este un simlu participant la perpetuarea speciei :lol:

RA_2fast4u 22-08-05 20:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
mdeah,pt tata,cand e matol,femeia este un simlu participant la perpetuarea speciei :lol:

=))))))))))))
dah din pacate dc se ajunge chiar asa nu e prea bine :roll:

EvlSantoS 22-08-05 20:50

de ce ? uneori e foarte bine ..
cat despre ... treaba cu spalatul rufelor ..
daca nu stiti ce s-a intamplat ... de fapt ..
nu va mai bagati ..
nu va mai datzi cu parerea aiurea ..
ok?
aveti dreptate. .. cu spalatul .. in public. . NU e frumos .. insa .. mai sunt si exceptii .. iar situatia ... asta ..
a fost o exceptie ..
gata ..
needbrain .. aplauze ptr tatal tau :P

needBrain 22-08-05 22:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvlSantoS\"
needbrain .. aplauze ptr tatal tau :P

ms ms :lol:

PTC 23-08-05 07:58

[b]1 la mana am sustinut o parere care sunt de acord cu ea,NU AN CERUT PARERI [b/] EvlSantoS \"de ce ? uneori e foarte bine ..
cat despre ... treaba cu spalatul rufelor ..
daca nu stiti ce s-a intamplat ... de fapt ..
nu va mai bagati ..
nu va mai datzi cu parerea aiurea ..
ok?
aveti dreptate. .. cu spalatul .. in public. . NU e frumos .. insa .. mai sunt si exceptii .. iar situatia ... asta ..
a fost o exceptie .. \" 2 la mana tare faza cu taicatu needBrain nu pot reproduce parerile lui taicamiu despre femei :lol: \"

needBrain 23-08-05 08:52

ok.deci pana la urma ce este femeia?
ce anume ne atrage la ea?
ce anume ne face sa ne enrvam pe ea?


astea-s niste intrebari f raspuns :lol:

needBrain 23-08-05 09:24

deci e o vorba:femeia e ca calculatoru'-doar ala care a facut-o o stie si o intelege.
iar cel care a inteles femeia a murit pe loc

PTC 23-08-05 10:28

Tare filozofia ta :lol: :lol: :lol: ma distrat copios,da si calculatoru al poti intelege mai bine :wink:

EvLSant0S 23-08-05 19:32

incercati sa terminati cu posturile inutile ....
ce ziceti ?
incercati ?
sau tre sa sterg cate .. 4 posturi pe zi ?
stay ontopic .

EvLSant0S 01-09-05 03:26

vad ca atzi tacut , hai sa mai discutam un pic despre ele ..
am un chef din ala rau de posturi kilometrice ...
so
Cine poate sa-mi explice si mie ce-o fi in capul lor .. atunci cand
TU .. ca barbat/baiat ... TE ZBATZI .... sa fie BINE ... incerci ... si faci .. si dregi ... efecte ... oha ... nici unul , din contra , mai multa indiferetza din partea ei si bla bla bla, iar atunci cand .... esti foarte relaxxxed ... si nu faci NIMIC .. si stai ca boieru ... pur si simplu , mai usor cu tel`urile si sms`urile si ... intalnirile si tot ... eh atunci e cel mai bine ... esti zeul lor ..
deci cand nu faci nimic , e parfum , primesti de toate , iar atunci cand te zbati si incerci si etc. nu reusesti NIMIC .. din contra mai rau o incurci ..
sa-mi explice si mie cineva cum mama dracu e posibil asa ceva ? cum se poate ? e ilogic ..
stai ... si e parfum
te zbati ... e de cacat ...
huh ? cine poate sa-mi explice ?
astept

flaviutza 01-09-05 03:42

Daca ascutlti de ele,ele sunt fericite defapt ca si orice om.....nu? ce explicatie mai vrei?..........

EvLSant0S 01-09-05 04:46

ce intreb eu ..
si ce raspunzi tu ..
intrebarea e clara
cum se face ca atunci cand te zbati sa fie mai bine - e mai rau ..
iar atunci cand NU faci nimic .. e parfum ?

flaviutza 01-09-05 05:53

EXACT...STAI SI NU FACI NIMIK,DOAR ASCULTI DE ELE....

SpeedeR 01-09-05 17:46

10 things men know about women:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. WOMEN HAVE BOOBS

:D :D :D

needBrain 02-09-05 03:38

@santos:daca femeia vede ca te zbati,iti da de lucru
daca vede ca nu-ti bati capu,sta cuminte k sa nu te supere cu ceva
ilogic???Da
adevarat???iarasi DA
@speeder:korekt(aveau astia de la metallica o melodie:\"sad but true\")

EvLSant0S 04-09-05 03:15

poze de genul ala sunt interzise ....
nu ai voie sa pui asa ceva needbrain , ok ?
stergand postul tau , l-am sters si pe al flaviutzei ... sry .. : /

needBrain 04-09-05 22:22

ok
sorry,sorry :oops:

EvLSant0S 05-09-05 04:19

stai linistit , dar sa stii data viitoare , ca nu-i voie , ptr cei care n-au vazut
NEEDBRAIN postate o poza cu **** **** * ** ** * **** ***** ***
=)) just kidding , postate o poza in care ... se vedea .. tot ce e de vazut ...
la o femeie , wroooooooong , nu-i voie , ok?

needBrain 08-09-05 02:26

oare la ce varsta o fata(domnisoara-adolescenta)devine femeie?

EvLSant0S 08-09-05 02:27

24-25 ?
sa ne zica ele , nu ghicim noi ;)

needBrain 08-09-05 02:30

bai io o cunosc pe una........shaveica la 22(psihic vb)zici ca are 45

EvLSant0S 08-09-05 03:11

exceptii-s multe, si eu stiu una la care la 19 stie de toate, si alta care la 19 ..... stie putine .... :P si tot asa

junkie 08-09-05 09:04

depinde de mediu shi anturaju in care creshte.. 8)

needBrain 08-09-05 22:30

si cat de bine arata......
ca astea bune se maturizeaza mai devreme decat alea mai...normale

EvLSant0S 09-09-05 04:16

pa normal ,ca le ia LaMishto la crescut .. si le invatza ;) :D

needBrain 09-09-05 04:59

pai el le \"dreseaza\"
si noi le luam deja \"invatzate\"

Mustang 24-09-05 09:04

bah..dupa parerea mea o gagica nu se maturizeaza decat dupa 25 de ani :D

ZanDer 24-09-05 09:17

nu chiar ... defapt astea cika se maturizeaza mai rpd decat noi ... numa nush din ce punct d vedere ... ma rog ... io zic ca pe la 19-20 deja ii ceva ...

Mustang 24-09-05 10:40

la 19-20 se maturizeaza toate la corp :D

dpdv ... tot ilogice raman :D...bine: acum toata viata lor sunt ilogice

sponsoru 24-09-05 15:00

re
 
faza ca femeile sunt ilogice nu are absolut nici o legatura cu maturitatea.. :lol: ca sa nu mai zic ca a fi matur este inteles diferit in acceptiunea unei femei respectiv barbat...tocmai de aici rezulta si concluzia ca femeile se maturizeaza mai repede decat barbatii..parerea mea.. :wink: Si in plus eu zic ca nici n-are rost sa te chinuiesti sa intelegi mentalitatea unei femei atata timp cat ea vrea mereu ceva palpitant..vrea noutate.. :twisted: :twisted:

needBrain 24-09-05 20:44

palpitant???????
vrea ceva palpitant??????????
aham......pai de acum incolo nu mai opresc la STOP :lol:

Mustang 24-09-05 22:23

dc mah ? esti sofer de taxi profesionist ? :)

palpitant la o gagica e o noua telenovela...la unele ... :)

needBrain 24-09-05 22:29

las' frate ca ma pricep la senzatii tari
una era sa-mi vomite-n masina,s-a *** pe ea,cand la 160 mi-a taiat unu fatza,in timp ce io faceam slalom


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning