Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

VaLeX 14-09-07 13:47

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
b0b0 vs. DACIA-Wrc

mai aveti pana la 16:00 sa afisati rezultatul

VaLeX 14-09-07 13:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 1099963)
hai ca a fost un succes.. asteptam editia a doua sau poate campionatul de table pe messenger :lol:

:D pai asta ma gandeam , cand mai postati p'aci vreau si eu o parere

Scrieti la sfarsitul postului dac sunteti de acord sa mai facem un campionat , DA sau NU

69WRX 14-09-07 13:59

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
BMW-E30dak vs 69WRX | 0 - 2


trebuie sa mai facem un campionat... :))

VaLeX 14-09-07 14:02

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1099990)
BMW-E30dak vs 69WRX | 0 - 2


trebuie sa mai facem un campionat... :))

Si avem primu Finalist :D ..gOOd jOb :D , acu ia si asteapta :lol:

Magos 14-09-07 14:06

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
:twisted::twisted::twisted:Haideti sa dam o revansa ... LIVE!!!

Sa va vad atunci... :lol:

69WRX 14-09-07 15:41

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
cand o sa ajung pe la bucuresti..poate :)

DACIA-Wrc 14-09-07 15:54

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
bobo-dacia-wrc 2-1
asta e, am pierdut din motive tehnice

b0b0 14-09-07 16:03

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Cristi-T care e idul tau?....sau dami tu ADD : bobo_razvy

Cristi T 14-09-07 16:14

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by b0b0 (Post 1100399)
Cristi-T care e idul tau?....sau dami tu ADD : bobo_razvy

tiam dat add prietene :)

b0b0 14-09-07 16:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
b0b0 vs. Cristi T 2:0

Bmw_E30dak 14-09-07 16:54

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
dar finala mica nu se joaca??

boy_wonder 14-09-07 17:00

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
FINALA se va disputa intre 69WRX si b0b0..

26WRC 14-09-07 17:45

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
oki
incep inscrierile pt part2...
id: totolino90

Bmw_E30dak 14-09-07 17:49

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
pana acum inscrisi pt part 2:
bmw-e30dak
69wrx
26WRC™

Cheloo Parazitu 14-09-07 18:14

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ma pot inscrie si eu ?? ID: cheloo_parazitu

VaLeX 14-09-07 21:23

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Sa revenim :

~ de cateva secunde (2 mai precis) am fost anuntat ca se vor inmana "cupe" 3 la numar , primele 3 locuri

~ Se va disputa si finala mica , sa vdm locul 3 ;)

~ rezultatele pana Sambata ora 16:00 , amebe Finale ;)

si dupa cum urmeaza ->

Finala mica : BMW-E30dak vs. Cristi_T
Finala MARE : 69WRX si b0b0

Decernarea premiilor , dupa aflarea castigatorilor :D

ps. nu mai postati aiurea ;)

Xel'Naga 14-09-07 21:27

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1100977)
Sa revenim :

ps: nu mai postati aiurea ;)

Ma mir ca s-a observat acest LUCRU :idea: ... ai vazut ca nu m-am bagat dar sugerez asa :

- lista cu participanti ( id msg )
- scorul meciurilor si persoanele care se califica
- finala si semifinalele
- castigatorul

Restul il consider OFFTOPIC ( deci se sterge de acum :arrow: ) :oops: ... puteti stabili detalii pe MSG ca oricum vb acolo inainte de meciuri !! ;) :arrow:

Sper sa conteze ce am zis :idea: :!: ...

VaLeX 14-09-07 21:31

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1100981)
Ma mir ca s-a observat acest LUCRU :idea: ... ai vazut ca nu m-am bagat dar sugerez asa :

- lista cu participanti ( id msg )
- scorul meciurilor si persoanele care se califica
- finala si semifinalele
- castigatorul

Restul il consider OFFTOPIC ( deci se sterge de acum :arrow: ) :oops: ... puteti stabili detalii pe MSG ca oricum vb acolo inainte de meciuri !! ;) :arrow:

Sper sa conteze ce am zis :idea: :!: ...

nu neaparat off topic , ca se mai schimba o parere nush ce..cum m'a batut e'n regula , insa sa nu se mai spuna cine cu cine joaca ..alte scoruri "amicale" ca pe mine ma'ncurca si avem incidente ca nu trebuia sa joc cu ala.da nush ce..ca n'am vazut ca pana la 16:00 trebuiau afisate rezultatele , in concluzie o discutie nu strica , da cu folos ;)

Cristi T 15-09-07 00:49

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
BMW-E30dak vs. Cristi_T 2 - 0

69WRX 15-09-07 13:13

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
b0b0 - 69wrx | 2 - 1

am pierdut...da nu ma multumesc cu locu 2...ne vedem in sesiunea a 2-a...btw..felicitari tuturor..mai ales lui b0b0 ;) good job man! si are 11 ani :-P

b0b0 15-09-07 13:14

Multumesc..

Felicitari si tie!!

Bafta la urmatoarea sesiune!!


Ma inscriu si la next ssn :)

andrey2003 15-09-07 13:29

Congratulations!!!
 
[img]http://img40.*************/img/img40/9/9/15/f_locul1zm_b7b714d.jpg[/img]

Felicitari b0b0!!



[img]http://img32.*************/img/img32/9/9/15/f_locul2zm_9544fc9.jpg[/img]

Felicitari 69WRX!!



[img]http://img38.*************/img/img38/9/9/15/f_locul3zm_fed822d.jpg[/img]

Felicitari Bmw_E30dak!!


...

VaLeX 15-09-07 14:47

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Sa trecem la treaba ca lumea vrea Sezonul II
Incepem cu inscrieriile pt sezonul II
! mai intai sa vedem cati se'nscriu si apoi vedem cum ne impartim
! inscrierile au loc pana Duminica ora 16:00
! Postati Nick'ul si langa el ID'ul (chiar dac l'ai mai pus in editia trecuta)
! orice alt post va fi sters de dl. moderator , asa ca respectati regulile , ca am avut plangeri de OFF TOPIC sezonul trecut
! sa'i dam drumu :D

Cristi T 15-09-07 14:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Cristi T --> yo_cristi04

sandrin 15-09-07 14:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
sandrin (sandryn89v) :)

69WRX 15-09-07 14:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
69WRX | sorin_dj1005 succes la toti

boy_wonder 15-09-07 14:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
boy_wonder --> boy_wonder_ll :D

VaLeX 15-09-07 15:16

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
VaLeX -->> str82valli

dagosh88 15-09-07 15:30

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Dagosh88 => dagosh88

bmw_fear 15-09-07 15:31

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
bmw_fear - farcau_catalin

b0b0 15-09-07 15:51

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
b0b0 - bobo_razvy

Xel'Naga 15-09-07 16:52

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Felicitari celor 3 castigatori si ma bucur ca lumea se poata civilizat ... :D ;) :idea:
Bafta in TURUL 2 si astept sa vd cum decurg meciurile ... :idea: :arrow:

Bmw_E30dak 15-09-07 18:14

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
bmw_e30dak ---- insomnia_squad

26WRC 15-09-07 18:16

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
iar.....:rolleyes2 .....

26WRC™- totolino90

DACIA-Wrc 15-09-07 21:54

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
DACIA-Wrc ==> alecs_rg

buddy_lexx 15-09-07 22:22

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
daca se joaca seara dupa 21:00 si eu ma bag:D
Buddy Lexx : budy_lex

MKE 15-09-07 23:01

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ia ca ma bag si eu... :D
MKE -> b_22_mke

bodo 15-09-07 23:42

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
nick: c_bodo id: bodo_costin

Xel'Naga 15-09-07 23:48

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by MKE (Post 1102531)
ia ca ma bag si eu... :D
MKE -> b_22_mke

4 SS se bazeaza pe tine :lol: :rolleyes2 :idea: :arrow:

Magos 16-09-07 06:17

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
din nou eu ...
Magos_5 :D


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning