![]() |
Re: Intalnirea renault 5
nu a renuntat la ele. trebuia sa mearga la rar vineri dar nu s-a trezit omu :P. nu vezi ca are si semnalizatoare si stopuri pe spate clare :)
astazi la 10 e programat la rar pentru inmatriculare. diseara o sa aiba din nou jantele si semnalizatoarele si stopurile la loc pe masina :D nu mi-ai dat si mie add la mess... |
Re: Intalnirea renault 5
deci propuneri unde sa ne intalnim si ora pentru renault meeting ?
|
Re: Intalnirea renault 5
hai sa ne mai intalnim iar ce ziceti sunte deacord ?
Propun Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 ! |
Re: Intalnirea renault 5
Din pacate pe 11.11 dupa amiaza lucrez,stiu e weekend dar asta e .....next-time prezent,oricum masinuta o sa intre intr-o serie de modificari....sper ...:P
|
Re: Intalnirea renault 5
pe 11.10.2007 nu pe 11.11. hai vezi si tu cum faci poate vii !
Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 ! |
Re: Intalnirea renault 5
tata... azi a inceput oficial luna noiembrie.... adica luna a 11-a :P
nu ai cum sa faci intalnire acum o luna :P |
Re: Intalnirea renault 5
scz greseala mea :))) asadar
Reprogramare pe data 18:11:2007 orele 15:00 Sala Polivalenta am vorbit si cu miliady acum poate ajunge si villytzah |
Re: Intalnirea renault 5
9 Attachment(s)
si pe vreama asta pasionati de reanult5 se intalnesc pentru o mica vorba poate data viitoare pe data 16-12-2007 vom fi mai multi aviz celor care au lipsit :D
si acum poze |
Re: Intalnirea renault 5
deci? next meeting?
|
Re: Intalnirea renault 5
deci poate vi, propune tu... :-)
|
Re: Intalnirea renault 5
eu sunt in sesiune momentan :) dar oricum voi fi prezent. data trecuta a trebuit sa plec in elvetia. acum daca nu se strica masina sau daca nu se intampla cine stie ce chestii voi fi prezent. va veni si gtt-ul argintiu. oricand in weekend intr-o zi cu soare si mai devreme... eventual inainte sa se intunece...
|
Re: Intalnirea renault 5
deci week end asta??? week endul viitor??? nu de alta dar e frumos afara si vremea tine cu noi
|
Re: Intalnirea renault 5
pe 16 februarie e ok orele 15:00 polivalenta ?
|
Re: Intalnirea renault 5
parfum!!!!eu unul o sa fiu acolo...
|
Re: Intalnirea renault 5
bun...merge. dar sper sa fie frumos afara...
|
Re: Intalnirea renault 5
sa inteleg ca pe 16 februarie orele 15:00 intalnire reno5 da ?
|
Re: Intalnirea renault 5
Eu nu pot ajunge, am programat de dinainte de sesiune weekend-ul ala, dar asta e, next time i'll be there...;)
|
Re: Intalnirea renault 5
ce idee buna. presupun ca locul intalnirii e bucuresti, nu i asa?
|
Re: Intalnirea renault 5
nu e musai... poate o amanam pe altadata...
|
Re: Intalnirea renault 5
dk se amana - unde si cand?
dk se tine - am intzeles eu bine 16 feb, ora 15:00 in spate la Polivalenta? |
Re: Intalnirea renault 5
probabil ca da...
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
o s vin si eu
|
Re: Intalnirea renault 5
deci ramane 16 feb adica acum sambata la 15:00 la poli !
|
Re: Intalnirea renault 5
din pacate eu nu am sa pot veni dar o sa vina un prieten cu un R5, tipul nu are internet si i-am transmis locul si data, in spate la polivalenta pe 16.02 la ora 15. sa puneti poze :D
|
Re: Intalnirea renault 5
Iar pierd meeting mare ......dar asta e ....ma cheama partia ....celalalt hobby....:P
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
mai vine maine cineva?
|
Re: Intalnirea renault 5
am vazut in ultimul moment cu intilnirea..la Brasov ninge de rupe si eu pe bondar am botosii de vara:cry:, poate ne organizam mai bine si sa avem noroc de vreme buna
|
Re: Intalnirea renault 5
a nins de a rupt... mai vine cineva?
|
Re: Intalnirea renault 5
pai eu mai vin daca mai vine lume
|
Re: Intalnirea renault 5
eu si fiara venim.....
|
Re: Intalnirea renault 5
a venit cineva? eu nu am fost in bucuresti...
|
Re: Intalnirea renault 5
2 Attachment(s)
asa intalnire mai rar :D foarte multe maisni nu am mai avut pe unde sa le parcam ..
|
Re: Intalnirea renault 5
multi am fost
|
Re: Intalnirea renault 5
am ji eu nevoie pt un r5 de nijte praguri si spoilere din fibra...sunt din buc...
|
Re: Intalnirea renault 5
a si poate imi spune sii mie cineva cum sa scap de ornamentele de plastic d p buburuza mea(r5...:)
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
daca te referi la bandouri ele sunt prinse cu niste cleme din fabrica.ar trebui sa iasa daca tragi de ele in sus,paralel cu tabla.ai grija sa nu zgarii vopseaua.bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:26. |
- Copyright 2026 4Tuning