Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

miliady 15-10-07 10:23

Re: Intalnirea renault 5
 
nu a renuntat la ele. trebuia sa mearga la rar vineri dar nu s-a trezit omu :P. nu vezi ca are si semnalizatoare si stopuri pe spate clare :)

astazi la 10 e programat la rar pentru inmatriculare. diseara o sa aiba din nou jantele si semnalizatoarele si stopurile la loc pe masina :D
nu mi-ai dat si mie add la mess...

browser 16-10-07 22:49

Re: Intalnirea renault 5
 
deci propuneri unde sa ne intalnim si ora pentru renault meeting ?

browser 31-10-07 21:32

Re: Intalnirea renault 5
 
hai sa ne mai intalnim iar ce ziceti sunte deacord ?
Propun Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 !

villytzah 31-10-07 22:38

Re: Intalnirea renault 5
 
Din pacate pe 11.11 dupa amiaza lucrez,stiu e weekend dar asta e .....next-time prezent,oricum masinuta o sa intre intr-o serie de modificari....sper ...:P

browser 01-11-07 07:26

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 11.10.2007 nu pe 11.11. hai vezi si tu cum faci poate vii !


Duminica 11.10.2007 orele 15:00 Sala polivalenta intalnire R5 !

miliady 01-11-07 11:25

Re: Intalnirea renault 5
 
tata... azi a inceput oficial luna noiembrie.... adica luna a 11-a :P

nu ai cum sa faci intalnire acum o luna :P

browser 01-11-07 11:36

Re: Intalnirea renault 5
 
scz greseala mea :))) asadar
Reprogramare pe data 18:11:2007 orele 15:00 Sala Polivalenta am vorbit si cu miliady acum poate ajunge si villytzah

browser 18-11-07 16:01

Re: Intalnirea renault 5
 
9 Attachment(s)
si pe vreama asta pasionati de reanult5 se intalnesc pentru o mica vorba poate data viitoare pe data 16-12-2007 vom fi mai multi aviz celor care au lipsit :D
si acum poze

miliady 31-01-08 16:28

Re: Intalnirea renault 5
 
deci? next meeting?

browser 31-01-08 18:29

Re: Intalnirea renault 5
 
deci poate vi, propune tu... :-)

miliady 31-01-08 19:31

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sunt in sesiune momentan :) dar oricum voi fi prezent. data trecuta a trebuit sa plec in elvetia. acum daca nu se strica masina sau daca nu se intampla cine stie ce chestii voi fi prezent. va veni si gtt-ul argintiu. oricand in weekend intr-o zi cu soare si mai devreme... eventual inainte sa se intunece...

Ferny 31-01-08 21:25

Re: Intalnirea renault 5
 
deci week end asta??? week endul viitor??? nu de alta dar e frumos afara si vremea tine cu noi

browser 01-02-08 11:32

Re: Intalnirea renault 5
 
pe 16 februarie e ok orele 15:00 polivalenta ?

Ferny 01-02-08 11:34

Re: Intalnirea renault 5
 
parfum!!!!eu unul o sa fiu acolo...

miliady 01-02-08 17:54

Re: Intalnirea renault 5
 
bun...merge. dar sper sa fie frumos afara...

browser 01-02-08 18:30

Re: Intalnirea renault 5
 
sa inteleg ca pe 16 februarie orele 15:00 intalnire reno5 da ?

villytzah 02-02-08 12:01

Re: Intalnirea renault 5
 
Eu nu pot ajunge, am programat de dinainte de sesiune weekend-ul ala, dar asta e, next time i'll be there...;)

mirel vicaru 02-02-08 16:02

Re: Intalnirea renault 5
 
ce idee buna. presupun ca locul intalnirii e bucuresti, nu i asa?

miliady 02-02-08 20:32

Re: Intalnirea renault 5
 
nu e musai... poate o amanam pe altadata...

eddiepinta 05-02-08 15:44

Re: Intalnirea renault 5
 
dk se amana - unde si cand?

dk se tine - am intzeles eu bine 16 feb, ora 15:00 in spate la Polivalenta?

miliady 05-02-08 15:46

Re: Intalnirea renault 5
 
probabil ca da...

eddiepinta 05-02-08 15:51

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1337037)
probabil ca da...

ei, pai atunci o sa vin acolo, si dk nu se infiintzeaza nimeni in 2 ore macar sint sigur ca se amana :lol:

praz 13-02-08 12:38

Re: Intalnirea renault 5
 
o s vin si eu

browser 14-02-08 13:12

Re: Intalnirea renault 5
 
deci ramane 16 feb adica acum sambata la 15:00 la poli !

50mps 14-02-08 18:26

Re: Intalnirea renault 5
 
din pacate eu nu am sa pot veni dar o sa vina un prieten cu un R5, tipul nu are internet si i-am transmis locul si data, in spate la polivalenta pe 16.02 la ora 15. sa puneti poze :D

villytzah 14-02-08 23:35

Re: Intalnirea renault 5
 
Iar pierd meeting mare ......dar asta e ....ma cheama partia ....celalalt hobby....:P

50mps 15-02-08 21:12

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by villytzah (Post 1358031)
Iar pierd meeting mare ......dar asta e ....ma cheama partia ....celalalt hobby....:P

poate venim si noi odata in "haita" mai la vara ca deja suntem 3 din zona asta :D

praz 15-02-08 22:09

Re: Intalnirea renault 5
 
mai vine maine cineva?

Catalyn 15-02-08 22:15

Re: Intalnirea renault 5
 
am vazut in ultimul moment cu intilnirea..la Brasov ninge de rupe si eu pe bondar am botosii de vara:cry:, poate ne organizam mai bine si sa avem noroc de vreme buna

miliady 15-02-08 23:35

Re: Intalnirea renault 5
 
a nins de a rupt... mai vine cineva?

praz 16-02-08 09:48

Re: Intalnirea renault 5
 
pai eu mai vin daca mai vine lume

Ferny 16-02-08 12:15

Re: Intalnirea renault 5
 
eu si fiara venim.....

miliady 16-02-08 20:51

Re: Intalnirea renault 5
 
a venit cineva? eu nu am fost in bucuresti...

NightDevil 17-02-08 00:41

Re: Intalnirea renault 5
 
2 Attachment(s)
asa intalnire mai rar :D foarte multe maisni nu am mai avut pe unde sa le parcam ..

praz 17-02-08 17:31

Re: Intalnirea renault 5
 
multi am fost

florin_bilutza 17-02-08 18:07

Re: Intalnirea renault 5
 
am ji eu nevoie pt un r5 de nijte praguri si spoilere din fibra...sunt din buc...

florin_bilutza 17-02-08 18:07

Re: Intalnirea renault 5
 
a si poate imi spune sii mie cineva cum sa scap de ornamentele de plastic d p buburuza mea(r5...:)

M Y U 17-02-08 19:02

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by florin_bilutza (Post 1364300)
a si poate imi spune sii mie cineva cum sa scap de ornamentele de plastic d p buburuza mea(r5...:)

Cu flexu...:))

turbo_crys 19-02-08 21:35

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by florin_bilutza (Post 1364295)
am ji eu nevoie pt un r5 de nijte praguri si spoilere din fibra...sunt din buc...

vb cu bnz....sau daca vrei iti dau nr unor baieti care fac asa ceva super bine;)

valir5gts 22-02-08 14:03

Re: Intalnirea renault 5
 
daca te referi la bandouri ele sunt prinse cu niste cleme din fabrica.ar trebui sa iasa daca tragi de ele in sus,paralel cu tabla.ai grija sa nu zgarii vopseaua.bafta


All times are GMT +2. The time now is 22:26.

- Copyright 2026 4Tuning