![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frate crek a facut tzurtzuri fata
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
pai si lasai fata desculta.... :lol: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Ce ati chinuit saraca fata :)) frumoasa poza
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:o :o :o :o :o :o :o :o
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ce frumos ai incaltato:) :) :) ...si fata acuma e la dezghetare?? ...cat d greu ai convinso sa stea??
super poze:p |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
pai , nu am convins-o sa stea, ba chiar m-a platit 1 milion sa-i fac pozele astea :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Foarte tare omule .... mie i-mi ingetaza mana pe aparat pe frigu asta ei ns ce ia inghetzat mai rpd :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
suuuuupertarefrate
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
6 Attachment(s)
8)8)8)8)8)8)8)8)8)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ft misto le`ai facut cu nikonu ?
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
32 Attachment(s)
ln aceeasi seara cu santos :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
tari.. si evlsklz si alecsm.. Bv.. ;)
Dri Squa :) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Astept si eu o invitatie cu urmatoarea ocazie.
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
fff tari pozele felicitari celor 2 fotografi.........a iesti ff bine cupra :p
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
tre sa i ceri voie lu' blazeyblaze :D:D:D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
audi estrei
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ft tare ideea insa era drama daca faceai si una doar cu luna mare ...
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
io acu am citit titlul topicului ....sorry ca am postat pozele alea pe topicu vostru
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeRbaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaack :X
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
realy nice.. :D
si locatia...;) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
+2.............................
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
:lol:
Quote:
photoshop cumetre.. nu rupeam si eu campurile alea la fuga daca intradevar era o fetita pe acolo ? sau o rupeam pe ea :lol::lol: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Eu as zice mai degraba ca aplicai prima varianta :lol:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Te dai la fantomele fetitelor de 15-16 ani???? @_@
On Topic: Tari pozele, dar un pachet mai complet acolo?? Ceva mai multe cu bmw-u. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
sunt 400+ poze..
insa lenea e 500% ... + :D deci , somn , editing .. later.. maine etc.. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
Sau ai lipit scoth pe declansator LE: Am uitat scoth-ul se bea nu se lipeste |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
bmwZtreiheihei
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
poiuytrewq
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:19. |
- Copyright 2026 4Tuning