Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

florin_cars 30-08-07 17:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vechi, mare, galben si tare(sau slab..) :lol:

DolusD 30-08-07 18:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
asa ai date si u un sms ceva k vii in tg-jiu :(

florin_cars 30-08-07 20:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai am zis k vin..am intarziat o zi..dar a fost din cauza k mi-am cumparat 2 masini..si avut ceva treaba..dar am zis k vin sigur..si am fost..insa la voi e caldura k la aia cu coarne :oops: si am fost tare stresat ....am umblat pe la Sohodol, Dealu' targului si seara tarziu prin oras..:-P

blad 30-08-07 22:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce ma nu ati vazut audi`u asta ? :|

DolusD 31-08-07 00:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai in drumu spre sohodol treceai pe unde stau yo :( , faceam si noi un gratar ceva :(

florin_cars 31-08-07 12:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a fost duminik, dupa ploaia aceea mareee...eram in fuga, am stat putin si intors spre seara :-P

blade cred k u locuiesti provizoriu in TG-JIU, esti american de origine, nu? :lol:

GTXR 31-08-07 17:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
A5...negru :D

DolusD 31-08-07 18:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e misto si trage si bine :P

florin_cars 31-08-07 18:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nah drace, inca una de TM in TG-JIU :-P
hmm..ma gandesc sa ma apuc de afaceri, aduc masini la voi :oops: :D

GJ 33 KOS 04-09-07 21:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 1071633)
nu prea vad ce filmuletz sa faci,pt ca e cam puturoasa in primele 2 trepte.....

pei ashea e setata mashina sa nu afecteze cutia de viteze

GTXR 09-09-07 15:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
de pe geam :D lene sa cobor jos ,mie imi place mult...

florin_cars 09-09-07 17:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e M5 oare?


Hmm..pe acolo stai? pare cunoscuta cladirea cu rosu, cred k am trecut pe acolo :-P

GTXR 09-09-07 18:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu cred ca e M5 ca nu are priza de aer lateral la aripa,da acolo stau :D

GTXR 09-09-07 18:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e un BMW 330 xd parca in orash, super da am uitat sa fac poze :(

cristea_rotitza 10-09-07 10:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
la piata mik stai?am i io o poza,desi cred k stiti masina d la ranca,a fost p acolo

DolusD 10-09-07 11:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
masina o conduce titi aur ,proprietarul este daniel onoriu "ono" , cred k stitzi de cine e vb :P ! care avetzi filme cu ea la ranca ?

florin_cars 10-09-07 11:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ahhh, porsche-le lui Ono de 700+ Cp :twisted:

DolusD 10-09-07 11:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dap , e belea masina , nici un ma gandesc c a facut tit aur cu ea la ranca :D

florin_cars 10-09-07 11:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ah...de fapt are doar 700Cp(de la cei 630 "stock") tuning by Gemballa, oricum...Aur nu e prea multumit :???: :rolleyes2

Titi Aur: (despre participarea sa ca deschizator cu Porschele de strada a lui Onoriu)"Merg cu masina ca si cum as merge la un prieten in statiune. Totul este de strada la ea inclusiv sistemele anti derapaj asa ca si micile mele incercari de a face spectacol in fata spectatorilor au esuat. Daca ar fi sa aleg intre masina mea de curse care are 300 de CP si Porschele de strada de 700CP as aalege fara nici o ezitare masina de curse. Asta nu inseamna ca aceasta masina nu este una fantastica."

DolusD 10-09-07 12:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai normal k nu putea sa faca mare lucru , dar dupa cate stiu putea sa decupleze ct-u si altele k sa faca spectacol cat de cat !

florin_cars 10-09-07 12:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
n-o fi stiut care's butoanele :oops: :-P

GTXR 10-09-07 12:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
tare masina .dap la piata mica stau :P

confuzzling 10-09-07 15:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
super smecher bmwu' ala alb :X

DolusD 10-09-07 20:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1091719)
ah...de fapt are doar 700Cp(de la cei 630 "stock") tuning by Gemballa, oricum...Aur nu e prea multumit :???: :rolleyes2

Titi Aur: (despre participarea sa ca deschizator cu Porschele de strada a lui Onoriu)"Merg cu masina ca si cum as merge la un prieten in statiune. Totul este de strada la ea inclusiv sistemele anti derapaj asa ca si micile mele incercari de a face spectacol in fata spectatorilor au esuat. Daca ar fi sa aleg intre masina mea de curse care are 300 de CP si Porschele de strada de 700CP as aalege fara nici o ezitare masina de curse. Asta nu inseamna ca aceasta masina nu este una fantastica."

masina nu are 630 stock pt k ono a cumparat-o cund avea 420 cp (a zis treaba asta si la pro motor ) ! oricum la 700 cp trage de rupe , am vazut un filmuletz cand face o linie cu un lambo !

florin_cars 10-09-07 22:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu ma gandesc k din asa ceva a pornit
:arrow: https://forum.4tuning.ro/287-porsche-tuning/34172-porsche-techart-gtstreet-911-turbo.html
TechArt 630cp, apoi Gemballa a adaugat inka 70Cp.. sau poate nu :-P

blad 11-09-07 01:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1091566)
la piata mik stai?am i io o poza,desi cred k stiti masina d la ranca,a fost p acolo

asta e masina lui Titi AUR~

florin_cars 11-09-07 11:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
s-a trezit cineva? :oops: ...Nu cred :lol: :lol:

DolusD 11-09-07 13:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ono a luat masina stock ,la 480 cp , dak citesti atent articolul cu porche-ul de la tech art ,scrie undeva mai jos in paranteza k masina stock are 480 cp !
blad : masina nu e a lu titi aur ,el doar a concurat pe ea. Proprietarul este Daniel onoriu , participa si el .

GTXR 12-09-07 17:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P

Sasha_z 12-09-07 20:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(

GTXR 12-09-07 21:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu sunt fan dacia ,poate deasta ,oricum ,sorry :(

DolusD 12-09-07 21:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1096643)
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(

Mai sasha , nu toata lumea are audi sau bmw , printre dacii potzi sa zici k e frumoasa , dak te uitzi bine are o linie perfecta !

florin_cars 13-09-07 00:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
YEP..si se prezinta betooonn :D
am gasit una debelea la linie, nr noi, 1970(frana de mana sub volan)..2000LEi..ma gandesc..dk o iau..sau nu :-P

Mustang 13-09-07 12:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1096643)
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(

Ce inseamna pt tine o masina TARE, draga Sasha? :D
Sunt si eu curios.

Sasha_z 13-09-07 14:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1097752)
Ce inseamna pt tine o masina TARE, draga Sasha? :D
Sunt si eu curios.



auzi...pune u la topic : "Masini tari vazute la noi: ... o daci ...cu orice fel de modificari...sa vezi ce parere au baietii de acolo....
hai sa fim seriosi...nu e nici pe aproape una dintre cele mai tari masini din oras.....


https://forum.4tuning.ro/showthread.p...08#post1098008
puneti aici cate Dacii vreti....si lasati topicu asta pt masini tari ;)
:peace:

app intr`o saptamana o sa apara un Subaru Impreza pe oras :oops::oops

DolusD 13-09-07 18:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sunt deja subaru impreza pe oras ! si c te deranjaza daciile ???? e o dacie 1300(adik r12) la acr (visinie) care pot sa zic k e extraordinar de frumoasa ,dar tu ai audi ce pot sa zic !

GTXR 13-09-07 21:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P

florin_cars 13-09-07 22:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
unde e dracia aia visinie? :shock:
a aparut de curand..sau era si acum 3 saptamani k n-am vazut-o? :(

DolusD 13-09-07 22:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1098629)
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P

ce rau esti dar asa mare dreptate ai ........ :twisted: :evil: :evil: :twisted:

Sasha_z 13-09-07 23:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1098629)
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P

or fi.....dar dacia aia nu`i ajunge nici macar la teava de esapament.....whatever...nu vreau sa fac comparatii din astea dintr`o dacie si un audi....
o fi stock...da e nemteasca =))))
bft fanilor dacia;) :peace:


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning