Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/48012-virtual-4tuning-league-etapa-9-a.html)

HoricutzWSR 14-08-07 11:45

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by ra2 (Post 1045312)
mama bagatiai ce masina....si ce mai adversar...::???: hori nu iti mai zic bafta ca nu meriti :D :D :D :P

omb- ms o sa am nevoie

mda...nici io nu`s prea incantat de masina,lasa vrajeala ra2 ca si tu scoti niste avioane cand vrei :) io chiar nush ce am sa`i fac volvo`ului astuia...we`ll see :)

bafta

tng 14-08-07 18:49

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
am facut-o pe graba :| ... si decat sa nu o fac/ sau sa ma retrag ... nah

Ca][n 15-08-07 08:43

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1046667)
am facut-o pe graba :| ... si decat sa nu o fac/ sau sa ma retrag ... nah

nu stiu de ce mai ocupati locul degeaba in 4tl daca veniti cu replica deja consacrata " nu am avut timp", si este valabil pentru mai multi, tng ule fata de masina...puteai mai mult.

tng 15-08-07 12:37

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by Ca][n (Post 1047562)
nu stiu de ce mai ocupati locul degeaba in 4tl daca veniti cu replica deja consacrata " nu am avut timp", si este valabil pentru mai multi, tng ule fata de masina...puteai mai mult.

nu trebuie sa dau explicatii cu ce-mi ocup eu timpul .... insa vezi pm

maf 15-08-07 12:58

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
bataie bataie bataie :D ........

are dreptate tng........e dreptul lui sa participe cum vrea........ si daca nu vrea :) ............ nu castiga nu pierde nimic daca o face sau nu :P

wlady 15-08-07 19:41

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Bafta maniacule ! Acum mi-am adus aminte de vt league :lol:....

ra2 16-08-07 00:58

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
my c70...urata locatie ptr un vt:sad:

wlady 16-08-07 22:35

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
Asta e a mea...

alex_maniacu_91 17-08-07 17:41

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
masina......si vb lui ra2 urata locatie:sad:

wlady 18-08-07 09:26

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Quote:

Originally Posted by alex_maniacu_91 (Post 1051990)
masina......si vb lui ra2 urata locatie:sad:

Frumoasa masina maniacule... tu esti adversarul meu .... sa vedem ce iese ... :roll:

HoricutzWSR 19-08-07 14:05

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
gata si eu...
https://img263.imageshack.us/img263/7...c70animcp2.gif
Shot at 2007-08-19

Nubyan 19-08-07 16:13

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
Ready. Steady. Go :!: :D

andrE1 19-08-07 17:54

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
si a mea...hope you like it

shantzu 20-08-07 18:50

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
asta e masina mea , nu am gasit material :sad:
P.S. - tng-u e in germania , asha ca daca trece mai departe o sa ramana un loc liber

AdY9005 20-08-07 20:23

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
o sa ma bag eu dak merge tng mai departe ..... :rolleyes2

patriotu90 20-08-07 20:42

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
shantzule ... mi se pare mie sau bati apropouri ... :-) :twisted: :twisted:

Noile batteluri sunt:

shantzu vs. waldy
ra2 vs. andre1


Termenu' limita pentru lucrearea aceasta: 27 august 2007, ora 20:00

Tema de saptamana asta :arrow: :arrow: :arrow:


Succes !!!

andrE1 20-08-07 20:56

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
nice car :D bafta ra2

alex_maniacu_91 21-08-07 14:19

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
felicitari baieti:D succes in continuare :D

shantzu 21-08-07 15:03

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
nu bateam nici un apropo shefu' :mrgreen:
eu concurez cu wlady , nu cu waldy :lol:

andrE1 27-08-07 18:35

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
1 Attachment(s)
cam asta e a mea...

wlady 28-08-07 12:00

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
Imi pare rau dar nu pot face masina ! Eu inca nu am ajuns acasa...

ra2 28-08-07 23:14

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
eu ti as face alta masina cu ff.mare placere da pe unghiu asta....fac pe dreq.deci nuj dak vreti schimbati masina...ori eu abadonez aici

Ace Axel 28-08-07 23:42

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 9-a
 
nu inteleg c are unghiul masinii ... in fine ... in urma neprezentarii lucrarilor...

Castigatorul acestei editii de V4TL este :

andre1



Felicitari tuturor celor care au participat! Imi pare rau k sa terminat asa ... va asteptam la urmatoarea editia, care speram sa o pornim in cateva zile si sa iasa mai bine :)

Toate cele bune,
Ace Axel & patriotu90


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning