![]() |
Chiar si asa \"nasol\" cum spui ca ai lucrat, nu incerci sa faci un Oltcit ? :wink:
Daca te incumeti, spune-mi din ce pozitie iti trebuie poze, le fac, ti le trimit si... astept :D |
mah gabi imi pare rau sa te dezamagesc dar eu defapt nu am creeat nici o suprafatza in masinile pe care le-am facut.totul este adaptat cu bucati din masina respectiva sau din altele....k sa fac un ocit..nu ar fi rau pentru prima masina....dar pt asta imi trebuie mult timp(profesionistiilor le ia sa faca o masina cel putin cateva luni...),imi trebuie niste \"blueprints\"(nu stiu cum se numesc exact in romana),imi trebuie 3dsmax si in primul si in primul rand trebuie sa invat sa texturez(acolo unde nu am reusit deloc,nu am habar).daca fac rost de 3dsmax,promit k incerc.....ok?
|
No problem, imi incercam norocu' :wink:
|
eh las k nu stii de unde sare norocu.... ;) :peace:
|
1 Attachment(s)
i-a priviti
|
2 Attachment(s)
si intr-o parte asa frumos
|
mah fratilor da cum fac si eu o mashina ca cele puse mai sus?:D....ca eu tot nu am inteles.....am si tweak-ul ala si cand sa dau load la o mashina imi da eroare....ce dreq?
|
mey kirilic.....paraca am scris si mai sus.anyway:in primul rand am zis:tweak-ul alah de care zici tuh nu merge pt toate masinile,pt cele ce nu merg trebuie facute manual modificarile(car.ini)
si masinile facute mai sus,respectiv cele facute de mine,pai pt asta itzi trebie zmodeler(zanoza modeler) dar o versiune gen 1.7f,in nici un caz mai mare de 2,inclusiv.sau ma rog,nu neaparat zmod,yo incerc sa fac rost de 3dsmax(3D Studio Max).mai exista si Maya.oricum astea sunt mult mai complexe decat zmodeler-u.mai citeste cu putina atentie ce am postat mai sus. ;) |
ur right.........my fault :oops:
|
DVD faina dacia ;) Din cate vad nu te prea ajuta placa video :(
|
lol....pai e jocu de vina.....nu e excelent.are 10MB.nu e din placa lui... ;)
iar dacia o reprezinta cat de cat pe a lui in realitate si e facuta de mine.... :P |
:) eu ma refeream la antialising sau cum ii zice iar 21 de frame mi se pare putzin :P Vreau si eu jocu :D
|
jocul nu are antialiasing iar mie pe un FX 5500 GT(= 5600 XT) imi staq in 27-28 de frame-uri.iar dak dau burnout mi se duca intre 10 si 15.am luat chiar si 9 :lol: :lol: :lol:
jocul il gasesti pe www.racer.nl .parca.anyway poate o sa fac yo o arhiva de la jocul meu,doar cu dacii.dar o sa fie mai mult de 10 mb cu mult.asta e sigur.jocul cu o singura masina si un singur track are 10mb. |
mah frate eu am scos si 80-90 frame-uri si in moloz am un Radeon 7500 64 DDRAM....how come u scoti 9 frame-uri?
|
wow! :shock: shi yo pe 128/128 iau doar 30 :lol: pm...nush dc....oricum nu ma incomodeaza.....
poate totusi scot shi yo mai mult de 30 cu 10 dah nu m-am uitat-asta eh...imi bag ceva k nu ma phute la cap asta akuma.... :P |
4 Attachment(s)
UPdate.... :roll: :lol: :lol: :lol: 8)
interior furat dp 2f2f skyline r34..... :twisted: |
1 Attachment(s)
Racer By Mike Macintosh a.k.a. MadSkillz
mai exista lumea careia nu-i merge install-u... :D aicea sunt incluse 3 trackuri meseriase de drift pe care nu le vetzi mai gasii decat dupa o ampla cautare pe forumuri de specialitate :P +dvd-u in varianta finala si restu' de dacii |
1 Attachment(s)
dah fuckin' latest version...mie mi se pare super real shi sa moara masa se vede mai frumos k underground.....yo nu am gasit reflexii k aicea in underground...shi m-am chinuit vre-o juam de ora...
o sa pun o poza sa va convingetzi... |
2 Attachment(s)
:arrow:
|
la varianta asta se poate baga dacii :lol: la ultima pusa de tine
|
nup:(........din pacate nu prea mia merge nici o masina din veriunea veche...adik poate fi baga dar se vede foarte aiurea...portiuni transparente etc...shi in ultia versiune asta....nu toate masinile se vad l afel k supra...si nu ep orice cursa....iluminarea,shader-ele shi texturile sunt foarte bine gandite pe aceasta cursa(Speedest2)...si in combinatie cu o masina facut f bine se vede paote mai bine k in pozele puse de mine....pana akum nu am gasit decat in jur de 6 masini care se vad atat de bine......oricum versiunea e inca la inceput....se tot lucreaza la joc....
|
ba am luat primul model da da o eroare driver component etc nu stii de ce :oops:
|
AM LUAT JOCU DE LA VOI, SI NU MERE!!!!!!!!!
intru in joc selectez masina, PLAY si IESE AFARA :(((((( ce sa fac??? |
si eu am luat jocu si dadea o eroare ceva cu placa video si cred ca tre sa treinstalez windosul fa ce crezi !!!
eu nu il reistalez pt un joc chiar daca e fain te saturi de el :lol: nu ai decat piste nu ai nici un oras unde sa te plimbi ca boieru in dacia aia DVD |
sunt cativa jefoo in asta racer 5.2.9.rar VIRUS... in rest merge :D
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
dah........le-am gasit si eu!
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
1 Attachment(s)
E tare si versiunea asta.....grafica e de nota 10
cum atzi modificat la versiunea veche masinile (nu la motor)??? |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
hmmm....acum am downlodat si eu jocu' ( daca vreau sa scot o dacie imi apare site'ul ministerului comertului sau ceva) dar cand intru in joc imi apare cave cu conecting...si pe urma imi iasa din joc...a mai avut cineva pb asta?
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
bai baietzi vreau si eu jocul asta :D ... cine ma ajuta si pe mine ? vb pe mess si il iau pe odc de la cine al are ..
plssss :) ... ca nu prea ma descurc cu site'urile alea .. ID: razv4n_2005 , sau vb aici ;) |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
ast3riCS => Conteaza EXTRAORDINAR DE MULT cat de calitativa e masina si circuitul ! Daca nu arata bine, nu iau :wink: ... au fost ceva probleme cu fumul dar am testat si eu si se vede ok :wink: ... jocul e chiar tare ...
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
Oare imi mere si mie pe Pentium 1 ??? Pe pagina 6si 7 e tot jocu ? Ce cerinte are ???
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
ma mir cum de iti merge sa postezi la pentium 1 :lol: :lol:
fii serios:)) |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
:))) pentium I?lol :|
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
Nu stiu ce e asa de mirat... in fine...
Baiatu` a intrebat daca ii mere pe p1... si nu iti merge... cerinte nu stiu ce are dar 100% nu iti merge ;) |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
MS ... am jucat jocul la un prieten pe un P4 si mere super bine... derapaje cu dacia , burn out ...prea tare jocu :D
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
vreau si eu jocul de unde il pot lua????
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
ba cum fac burnout?
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
vreau si eu masini, ca nu merge sa le iau de pe site:sad: ma ajuta cineva?
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
www.iroker.com try this...
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
de unde se poate donwloada jocul...? linkurile din paginile precedente au expirat...:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:55. |
- Copyright 2026 4Tuning