![]() |
Re: Jante de plastic!!!
nu s-a mai postat de 3 luni aici cum ai gasit topicu asta :):D?
|
Re: Jante de plastic!!!
:lol: :lol: unde gasesc ca acum imi iau:lol: :lol:
|
Re: Jante de plastic!!!
@bloodfart : kevlarul si fibra de carbon sunt casante iar combinatiile care se folosesc pe masini super-sport (koenigsegg de ex) sunt extrem de scumpe.
PS: profanatorilor ! :D ati dezgropat topicul asta mort de ceva vreme. |
Re: Jante de plastic!!!
... eu 1 nu am auzit de plastic care sa se indoaie...pana acum...[/QUOTE]
Fa experimentu asta acasa: Ia o sticla de suc la 2 litri si apasa...vezi se indoaie plasticu sau nu :)) off topic stiu dar nu auzise omu de plastic care se indoaie |
Re: Jante de plastic!!!
sunt deja la noi in tara sau mai avem de asteptat
|
Re: Jante de plastic!!!
eu cred ca nu sunt nicaieri...
|
Re: Jante de plastic!!!
Eu sincer nu mi-asi echipa masina cu astfel de jante !
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:29. |
- Copyright 2026 4Tuning