Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Jante de plastic!!! (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/44288-jante-plastic.html)

B-87-CTE 02-12-07 14:49

Re: Jante de plastic!!!
 
nu s-a mai postat de 3 luni aici cum ai gasit topicu asta :):D?

bogdansv02lah 01-01-08 12:55

Re: Jante de plastic!!!
 
:lol: :lol: unde gasesc ca acum imi iau:lol: :lol:

Dripci 01-01-08 14:27

Re: Jante de plastic!!!
 
@bloodfart : kevlarul si fibra de carbon sunt casante iar combinatiile care se folosesc pe masini super-sport (koenigsegg de ex) sunt extrem de scumpe.

PS: profanatorilor ! :D ati dezgropat topicul asta mort de ceva vreme.

Teo_aveo 02-01-08 14:24

Re: Jante de plastic!!!
 
... eu 1 nu am auzit de plastic care sa se indoaie...pana acum...[/QUOTE]


Fa experimentu asta acasa: Ia o sticla de suc la 2 litri si apasa...vezi se indoaie plasticu sau nu :)) off topic stiu dar nu auzise omu de plastic care se indoaie

riv_gms 02-01-08 14:48

Re: Jante de plastic!!!
 
sunt deja la noi in tara sau mai avem de asteptat

topser 02-01-08 16:04

Re: Jante de plastic!!!
 
eu cred ca nu sunt nicaieri...

Bogdan_ozzy 07-01-08 19:08

Re: Jante de plastic!!!
 
Eu sincer nu mi-asi echipa masina cu astfel de jante !


All times are GMT +2. The time now is 16:29.

- Copyright 2026 4Tuning