Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

wolverine 10-09-08 09:52

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
deci e suparat rau de tot...

wolverine 10-09-08 10:07

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
mai multe poze cu masina interior`exterior`motor nu are nimeni?

B-14-BYE 27-11-08 22:01

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
sincer este foarte incarcata.. mai bine mai simpla.. eleronu da oribil.. si nici culoarea nu e stralucita.. nu ii sta bine deloc.. banii astiu ca sunt investiti dar multi sunt aruncati aiurea.. fara suparare. am votat frumoasa dar e pe departe cea mai frumoasa..

Brian 28-11-08 15:12

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1890427)
sincer este foarte incarcata.. mai bine mai simpla.. eleronu da oribil.. si nici culoarea nu e stralucita.. nu ii sta bine deloc.. banii astiu ca sunt investiti dar multi sunt aruncati aiurea.. fara suparare. am votat frumoasa dar e pe departe cea mai frumoasa..

Vezi ca masina nu mai arata asa .. asa arata in 2005 ;)
Oricum era foarte frumoasa si este in continuare :D

IonutzMFF 30-11-08 10:25

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
pune poze sa vedem cum arata acum

Brian 30-11-08 12:04

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
9 Attachment(s)
Din punctul meu de vedere, e superba. Culoarea o prinde foarte bine :D

CT-82-PWR 01-12-08 14:16

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
Motorul si vopseaua cele mai tari

stefan_88 01-12-08 22:40

Re: BMW 325 i - B-70-CTL
 
am avut ocazia s-o vad de foarte multe ori .... e frumos lucrata .... felicitari proprietarului ....

bix 02-12-08 23:15

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
10 Attachment(s)
cateva poze in timp ce lucram la ea.....

bix 02-12-08 23:45

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
5 Attachment(s)
altele

B-14-BYE 03-12-08 11:08

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru

yamahaer1cip 03-12-08 16:32

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
2 Attachment(s)
am mai gasit si eu ceva poze:P:D

bix 03-12-08 18:28

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1899757)
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru

avem pe cineva care lucreaza ieftin si de calitate.... orice in piele
nu pot sa zic eu preturile, pt ca nu e masina mea (eu sunt doar omul negru de pe plantatie)
pt piele si manopera discutam in pv.

scturoag 08-12-08 11:50

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
poate unii o sa ma injuratzi ... fiecare cu parerea lui .. deci no offense

bodykitul e radical cu liniile mashinii ... bara fatza nu se potriveste deloc celei din spate ...
apoi .. eleronu este incredibil de urat ... ii da tendintza de avion ...
iar volanul .. la fel de urat ... si a mai pus is comenzile alea p el ...
- DECI NU AM ZIS K BODYKITUL E URAT !!! am zis k bara fatza cu cea din spate nu se potrivesc intre ele .. si bara din fatza nu se potriveste cu liniile masinii ... atat am avut de zis ... :) in rest .. destul de dragutza :)

scturoag 08-12-08 11:53

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
ma refeream la primele poze ... inainte sa fie bordul imbracat , volanul skimbat .. etc...

B-14-BYE 08-12-08 12:30

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
la ce investitie a fost merita macar o clima cu afijaj digital

wolverine 08-12-08 13:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
se poate pune o clima cu afisaj digital in locul celei manuale?

VladM 21-12-08 12:46

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Una dintre cele mai frumoase masini de pe forum.

mitza mtb 23-12-08 01:52

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
E o legenda....nu am ce comenta...imi place f mult masina....;)

narko_rules 23-12-08 09:29

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 1937510)
E o legenda....nu am ce comenta...imi place f mult masina....;)

superba din toate punctele de vedere...sa vazut la buzau ce poate masina:> felicitari! poze mai recente?

StreetStyle22 23-12-08 22:23

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
E frumoasa masina,intr-adevar. Dar mie unul nu imi plac farurile,adica sunt faine,dar ar da mai bine daca ar fii negre,nu sticla si interiorul farului,nichelul acela o strica zic eu,si stergatoarele sa fie tot negre,ar da mai bine pentru ca ,capota e din carbon.Poate unii au votat kitch din cauza vopselei,e prea tipatoare ca sa zic asa.Dar totusi masina e frumoasa,am votat e frumoasa intr-adevar

narko_rules 24-12-08 02:04

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1938980)
E frumoasa masina,intr-adevar. Dar mie unul nu imi plac farurile,adica sunt faine,dar ar da mai bine daca ar fii negre,nu sticla si interiorul farului,nichelul acela o strica zic eu,si stergatoarele sa fie tot negre,ar da mai bine pentru ca ,capota e din carbon.Poate unii au votat kitch din cauza vopselei,e prea tipatoare ca sa zic asa.Dar totusi masina e frumoasa,am votat e frumoasa intr-adevar

fiecare cu gusturile sale...masina este spectaculoasa...in felul ei...

mistreku 24-12-08 11:17

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
deci mie unu nu-mi place deloc cum da eleronu ala pe bmw.. plus, un bmw arata mult mai bine "clean" decat incarcat asa, ca un civic.

negoitacata 24-12-08 23:01

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by mistreku (Post 1939523)
deci mie unu nu-mi place deloc cum da eleronu ala pe bmw.. plus, un bmw arata mult mai bine "clean" decat incarcat asa, ca un civic.

Acele poze sunt din 2005...acuma nu mai are eleronu arata super masina....am auzit ca a batut un e92.......dar la tulcea ce probleme a avut masina ca a luat bataie de la un e36 M3..3.2??

narko_rules 25-12-08 12:11

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1940650)
Acele poze sunt din 2005...acuma nu mai are eleronu arata super masina....am auzit ca a batut un e92.......dar la tulcea ce probleme a avut masina ca a luat bataie de la un e36 M3..3.2??

Poze mai recente sunt pe pagina 6 ....la bazau masina a batut un bmw e92...si in finala nu sa mai dat cu un subaru impreza wrx deoarece consider eu ca nu isi avea rostul....dar cine stie poate facea o surpriza placuta...numai bine!

shantzu 25-12-08 13:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by narko_rules (Post 1941249)
si in finala nu sa mai dat cu un subaru impreza wrx deoarece consider eu ca nu isi avea rostul

in ce sens nu mai avea rost ? nu avea sanse WRX-ul sau CTL-u ?

narko_rules 25-12-08 19:59

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1941351)
in ce sens nu mai avea rost ? nu avea sanse WRX-ul sau CTL-u ?


poi parerea mea...era o cursa stransa..nu pot spune castiga sigur wrx-ul....era o cursa stransa parerea mea....niste poze mai recente...sa vedeti cum arata masina acum...sau arata...

negoitacata 26-12-08 22:24

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by narko_rules (Post 1941815)
poi parerea mea...era o cursa stransa..nu pot spune castiga sigur wrx-ul....era o cursa stransa parerea mea....niste poze mai recente...sa vedeti cum arata masina acum...sau arata...

Stiti dc nu sa mai dat cu WRX???........pentru ca proprietaru a recunoscut ca se nu are rost sa se dea....CTL-U are vro 400cp........si Subi 650 cp....sursa sigura(proprietaru)...



PS:Cine are filmu CTL vs M3........Ca eu cred ca eram pe luna de nu am vazut...cat ma oftic:((((

narko_rules 27-12-08 19:57

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1943313)
Stiti dc nu sa mai dat cu WRX???........pentru ca proprietaru a recunoscut ca se nu are rost sa se dea....CTL-U are vro 400cp........si Subi 650 cp....sursa sigura(proprietaru)...



PS:Cine are filmu CTL vs M3........Ca eu cred ca eram pe luna de nu am vazut...cat ma oftic:((((

daca am timp il caut si o sa ti-l dau eu k am filmat tot:P

bix 05-01-09 19:36

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
1 Attachment(s)
CTL -vs- M3. e92

DJ_Primaru 14-01-09 15:14

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Super tare masina...mereu am avut un respect mai special pt aceasta masina...este un vis...bafta la proprietar si sa aiba noroc de ea,numai bine

pytyk' 16-01-09 17:39

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
bordul prea incarcat, prea multe ceasuri ,mergea ceva simplu si agresiv la exteriorul si calutii care ii are
"doar o parere"

narko_rules 16-01-09 19:05

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by pytyk' (Post 1986661)
bordul prea incarcat, prea multe ceasuri ,mergea ceva simplu si agresiv la exteriorul si calutii care ii are
"doar o parere"

La cat de multe are masina asta pe ea e si normal sa aiba atatea ceasuri...presiunea in turbo...indicator de ulei...etc etc etc lista poate continua....bineinteles fiecare cu gusturile lui:)

kox_kox 18-01-09 10:55

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 132554)
BMW 325 i - B-70-CTL

- PASTREAZA la nivel general linia sportiva germana
- motorul adus peste un M3
- un plus pentru vopsea
- interior unitar cu ansamblul
- totul original
- plus mare pt jante armonios alese cu restul
- un minus - se simte nevoia unui plus de agresivitate
- alt minus cand se pornesc neoanele multicolore de sub masina

frumoasa foc:D

aleks 18-01-09 13:59

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Aduceti-va aminte ca masina e facuta in 2005, judecati-o la standardele de atunci, nu la cele din 2009 :)

StreetStyle22 18-01-09 14:19

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
1 Attachment(s)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:

narko_rules 18-01-09 18:39

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1990834)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:

nu, masina nu a suferit niciun accident...chestiile alea tin de imbinari...nu cred ca este vorba de vreun acicdent...

CTL-ul 10-03-09 18:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Ia uite...eu nici nu stiam ca este un topic despre masina mea
Foarte interesant, am sa ma uit si eu peste el si am sa raspund unora de aici...
hahahahah

CTL-ul 10-03-09 18:25

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1990834)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:

Masina nu a avut nici un accident
Aproape toate capotele de carbon vin cu mici defecte , din cauza transportului
Dar s-a rezolvat....am pus niste prinderi de capota

aleks 10-03-09 18:26

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Oh, domnu' Soare, bine aţi venit, nu mai contează că e de vreo 4 ani topicul, mai bine mai tārziu decāt niciodată :lol:
Spor la postat :)


All times are GMT +2. The time now is 22:09.

- Copyright 2026 4Tuning