![]() |
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
deci e suparat rau de tot...
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
mai multe poze cu masina interior`exterior`motor nu are nimeni?
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
sincer este foarte incarcata.. mai bine mai simpla.. eleronu da oribil.. si nici culoarea nu e stralucita.. nu ii sta bine deloc.. banii astiu ca sunt investiti dar multi sunt aruncati aiurea.. fara suparare. am votat frumoasa dar e pe departe cea mai frumoasa..
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
Quote:
Oricum era foarte frumoasa si este in continuare :D |
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
pune poze sa vedem cum arata acum
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
9 Attachment(s)
Din punctul meu de vedere, e superba. Culoarea o prinde foarte bine :D
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
Motorul si vopseaua cele mai tari
|
Re: BMW 325 i - B-70-CTL
am avut ocazia s-o vad de foarte multe ori .... e frumos lucrata .... felicitari proprietarului ....
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
10 Attachment(s)
cateva poze in timp ce lucram la ea.....
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
5 Attachment(s)
altele
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
de unde ai luat rama pt dublu din ? si clima ai mutat-o jos ? sub obc ? si bordu cat te-a costat sa il imbraci.? eu as vrea alb cu negru
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
2 Attachment(s)
am mai gasit si eu ceva poze:P:D
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
nu pot sa zic eu preturile, pt ca nu e masina mea (eu sunt doar omul negru de pe plantatie) pt piele si manopera discutam in pv. |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
poate unii o sa ma injuratzi ... fiecare cu parerea lui .. deci no offense
bodykitul e radical cu liniile mashinii ... bara fatza nu se potriveste deloc celei din spate ... apoi .. eleronu este incredibil de urat ... ii da tendintza de avion ... iar volanul .. la fel de urat ... si a mai pus is comenzile alea p el ... - DECI NU AM ZIS K BODYKITUL E URAT !!! am zis k bara fatza cu cea din spate nu se potrivesc intre ele .. si bara din fatza nu se potriveste cu liniile masinii ... atat am avut de zis ... :) in rest .. destul de dragutza :) |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
ma refeream la primele poze ... inainte sa fie bordul imbracat , volanul skimbat .. etc...
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
la ce investitie a fost merita macar o clima cu afijaj digital
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
se poate pune o clima cu afisaj digital in locul celei manuale?
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Una dintre cele mai frumoase masini de pe forum.
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
E o legenda....nu am ce comenta...imi place f mult masina....;)
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
E frumoasa masina,intr-adevar. Dar mie unul nu imi plac farurile,adica sunt faine,dar ar da mai bine daca ar fii negre,nu sticla si interiorul farului,nichelul acela o strica zic eu,si stergatoarele sa fie tot negre,ar da mai bine pentru ca ,capota e din carbon.Poate unii au votat kitch din cauza vopselei,e prea tipatoare ca sa zic asa.Dar totusi masina e frumoasa,am votat e frumoasa intr-adevar
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
deci mie unu nu-mi place deloc cum da eleronu ala pe bmw.. plus, un bmw arata mult mai bine "clean" decat incarcat asa, ca un civic.
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
5 Attachment(s)
Quote:
poi parerea mea...era o cursa stransa..nu pot spune castiga sigur wrx-ul....era o cursa stransa parerea mea....niste poze mai recente...sa vedeti cum arata masina acum...sau arata... |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
PS:Cine are filmu CTL vs M3........Ca eu cred ca eram pe luna de nu am vazut...cat ma oftic:(((( |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
7 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
1 Attachment(s)
CTL -vs- M3. e92
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Super tare masina...mereu am avut un respect mai special pt aceasta masina...este un vis...bafta la proprietar si sa aiba noroc de ea,numai bine
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
bordul prea incarcat, prea multe ceasuri ,mergea ceva simplu si agresiv la exteriorul si calutii care ii are
"doar o parere" |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Aduceti-va aminte ca masina e facuta in 2005, judecati-o la standardele de atunci, nu la cele din 2009 :)
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
1 Attachment(s)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Ia uite...eu nici nu stiam ca este un topic despre masina mea
Foarte interesant, am sa ma uit si eu peste el si am sa raspund unora de aici... hahahahah |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
Aproape toate capotele de carbon vin cu mici defecte , din cauza transportului Dar s-a rezolvat....am pus niste prinderi de capota |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Oh, domnu' Soare, bine aţi venit, nu mai contează că e de vreo 4 ani topicul, mai bine mai tārziu decāt niciodată :lol:
Spor la postat :) |
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning