Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

YZF-PWR 09-06-07 12:23

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Va asteptam , speram sa vina toata tzara!!! Toata comunitatea Tuning

iulian_sasser 09-06-07 15:50

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
nu am fost atent...posibil si un nou numar al revistei 4tuning ?

iulian.ghetto 09-06-07 16:26

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
astept detalii,..vin sigur!

stecherro 09-06-07 23:22

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
abia astept!!:D..

x-28-TRA 10-06-07 10:27

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
LAAA MARE LA SOAREEEE VENITZI SI CU FETE :))) nu venitzi numai baietii:)))

YZF-PWR 10-06-07 14:07

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
un mic montaj de inceput , este neterminat

YZF-PWR 10-06-07 14:13

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
l-am facut mai mic pentru inceput deci nu se vede scrisul inca asa de bine! in curand il voi finaliza

CT-07-APV 10-06-07 15:57

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Abia astept.. presimt 3 zile de vis

YZF-PWR 10-06-07 16:52

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
Am rezolvat problema cu rezolutia si claritatea , se poate citi scrisul acum mai bine zic eu , si problema de la sfarsit cu muzica , ENJOY 4 Tuning FEVER

Psycho 10-06-07 18:38

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by street_racer (Post 940108)
ce sa faci tu la liberty parade mah ? :))) stai cuminte acolo :P:)) CTA RULLZZZ

pai merg si eu cu el acolo la dezmatz ..

foarte tare faza cu 4 tuning fever acum am vazut si eu ... treaba :))

YZF-PWR 10-06-07 21:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 942188)
pai merg si eu cu el acolo la dezmatz ..

foarte tare faza cu 4 tuning fever acum am vazut si eu ... treaba :))

Hoho , dezmatz mare :) , sa vezi show si acolo

DesignPlus 10-06-07 22:37

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Aradul va fi si el prezent....... ;)Abia astept....

DesignPlus 10-06-07 23:04

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
In momentul cand aveti afisele gata trimitei si la Arad cateva sau mie in format electronic si le listez eu aicea....

Daca va putem ajuta de aici de la distanta cu cea mai mare placere...

BT 81 SIM 11-06-07 18:14

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Din Botosani cine merge ??

Geo_ZGA 12-06-07 01:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Asteptam detalii legate de cazare...avem reducere daca avem sticker :D ?

YZF-PWR 12-06-07 02:10

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
In f scurt timp va reveni ONU cu toate detaliile , tot ce pot sa va zic in schimb este ca va fi cazarea exclusiv pt cei din afara orasului Constanta , deci pt cei din tzara vor fi locuri destule , si in caz ca nu vor fi locuri chiar in interiorul campingului sunt locuri imediat langa. Inscrierea va fi gratuita pentru categoriile specificate pe prima pagina dar bine-inteles ca sa nu fie batjocura , vor si verificate masinile ca sa nu ne trezim cu masini "cazute" sau ne-adecvate pt show!
In rest putina rabdare , detaliile vor fi postate de Zoliat sau ONU in f scurt timp.

GolfuletzS 13-06-07 14:53

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
un pret.. pentru cazare.. cate locuri sunt .. etc....

se vor face standuri ... sau asa.. mai mici ... ? pt cluburi

NSL_KiwY 14-06-07 00:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Corturi golf corturi :)))

Geo_ZGA 14-06-07 10:59

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Merge si la cort, de ce nu? daca e cum se zice...cu grupuri sanitare, dusuri si paza, e foarte bine.
Asteptam detalii legate de preturi :D

mishu415 15-06-07 14:11

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super mijto,k d altfel tot c tine d 4tuning:D
pakt k am bac ul anu asta:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Rookie 15-06-07 23:27

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by mishu415 (Post 949828)
super mijto,k d altfel tot c tine d 4tuning:D
pakt k am bac ul anu asta:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Din cate stiu, bac-ul incepe din data de 1 iulie ... Sau nu ejti sigur ca il iei ?! :-P ... Si eu am licenta intre 16 - 21 iulie ... Daca am terminat in 2 zile, direct pe 19 iulie m-am urcat in microbuz si am plecat ... Ca asa ceva nu se rateaza ...

dolb 15-06-07 23:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Rookie (Post 950505)
Din cate stiu, bac-ul incepe din data de 1 iulie ... Sau nu ejti sigur ca il iei ?! :-P ... Si eu am licenta intre 16 - 21 iulie ... Daca am terminat in 2 zile, direct pe 19 iulie m-am urcat in microbuz si am plecat ... Ca asa ceva nu se rateaza ...

bacul incepe pe 18 ;) am aflat si eu acu cateva ore si am ramas socat :D

dolb 15-06-07 23:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 947036)
un pret.. pentru cazare.. cate locuri sunt .. etc....

se vor face standuri ... sau asa.. mai mici ... ? pt cluburi

dai bancheta jos d la masina.. iei o paturica sa vezi ce comfort shporit ai! ;) hai ca s-ar putea sa fie si NSL TGV prezent .. :D

TheBig_X 15-06-07 23:53

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cazare vei gasi mai mult ca sigur faza nasoala ca este in plin sezon si unde se desfasoara evenimentul nu mai este cazare decat daca vii cu cortul sau faci rezervare, dar in imprejurim este pentru ca se afla mamaia sat si este in regim de agroturism o sa va dam mai multe locatii cu cazare.

gavrila 16-06-07 08:51

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
mishu rookie si dolb! :)) bacu e pe 25 iunie prima proba la romana oral...nu a nimerit nimeni...asa ca mishu pana pe 20 iulie ai timp cacalau

GolfuletzS 16-06-07 10:05

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X (Post 950535)
cazare vei gasi mai mult ca sigur faza nasoala ca este in plin sezon si pretzurile vor fii cam maricele in camping unde se desfasoara evenimentul nu mai este cazare decat daca vii cu cortul dar in imprejurim este pentru ca se afla mamaia sat si este in regim de agroturism o sa va dam mai multe locatzi cu cazare.

si ncii al vilele alea nu mai sunt locuri nici in camping

Lucian 16-06-07 10:45

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Cum adik nu mai sunt locuri in camping ?

Geo_ZGA 16-06-07 11:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Aveti mai oameni buni rabdare sa vedem ce zic organizatorii. Nici macar nu s-au anuntat preturile la cazare sau cate locuri sunt la hotel, la casute sau in camping. S-a zis ca vor fi locuri pt cei din provincie care vin la eveniment....
Cum naiba sa se fii ocupat tot de acum?

TheBig_X 16-06-07 14:47

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
In camping sunt 100 de locuri de cazare. Care sunt rezervate in principiu.
In camping potzi sa te cazezi doar la cort, dar in jurul campingului sunt multe locuri unde te potzi caza asa ca avetzi rabdare. O sa punem o lista curand cu locuri si preturi...

Alex_TVX 17-06-07 20:04

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
gud lac :) felicitari 4tuning pt eveniment... super tare si loc si ce`o sa fie acolo ;) e exact cum trebuie .:lol:

Psycho 17-06-07 20:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
care vrea sa vina cu cortu are loc cacalau inspre hanul piratiilor

GolfuletzS 17-06-07 22:36

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
dormi cu mine in cort /? ;;)

CT-07-APV 17-06-07 22:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Eu unu nu cred ca o sa fie timp de dormit ci doar o sa va trebuiasca locuri de parcare pentru masini

x-28-TRA 18-06-07 16:54

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
doua fete(slabutze) pot sa iau eu acasa ca e patul mare :)))

dragos_77 20-06-07 10:51

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
As dori si eu un nr de telefon de la unul din organizatori daca se poate

-=X-Team=-82-MDN 21-06-07 12:31

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by x-28-TRA (Post 954236)
doua fete(slabutze) pot sa iau eu acasa ca e patul mare :)))

ma iei si pe mine ?:)

bineinteles .. impreuna cu alea doua fete ;)

Urban_Racing 21-06-07 18:07

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Deabea ashtept! pai cazarea e problema in ctza ?! cazare se gaseshte peste tot ...e adevarat ca nu toate locurile sunt aproape de hanul piratzilor! shi nu toate sunt accesibile pt toata lumea! Sper sa am mashina gata pana atunci shi cred ca o sa fie ,ca ash dori sa ma inscriu! acum ...se lucreaza se lucreaza se lucreaza!

LKS 21-06-07 19:43

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 959977)
Deabea ashtept! pai cazarea e problema in ctza ?! cazare se gaseshte peste tot ...e adevarat ca nu toate locurile sunt aproape de hanul piratzilor! shi nu toate sunt accesibile pt toata lumea! Sper sa am mashina gata pana atunci shi cred ca o sa fie ,ca ash dori sa ma inscriu! acum ...se lucreaza se lucreaza se lucreaza!



haide haide !

NightClubRacer 22-06-07 03:10

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Vremea sa tina cu noi!!! sa fie la fel de cald ca acuma! :D deabia astept...

radar 22-06-07 03:46

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
stie cineva cum se cheama melod din flimuletzele cu prezentarea de la 4Tuning FEVER ???


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning