![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Va asteptam , speram sa vina toata tzara!!! Toata comunitatea Tuning
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
nu am fost atent...posibil si un nou numar al revistei 4tuning ?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
astept detalii,..vin sigur!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
abia astept!!:D..
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
LAAA MARE LA SOAREEEE VENITZI SI CU FETE :))) nu venitzi numai baietii:)))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
un mic montaj de inceput , este neterminat
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
l-am facut mai mic pentru inceput deci nu se vede scrisul inca asa de bine! in curand il voi finaliza
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Abia astept.. presimt 3 zile de vis
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
Am rezolvat problema cu rezolutia si claritatea , se poate citi scrisul acum mai bine zic eu , si problema de la sfarsit cu muzica , ENJOY 4 Tuning FEVER
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
foarte tare faza cu 4 tuning fever acum am vazut si eu ... treaba :)) |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Aradul va fi si el prezent....... ;)Abia astept....
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
In momentul cand aveti afisele gata trimitei si la Arad cateva sau mie in format electronic si le listez eu aicea....
Daca va putem ajuta de aici de la distanta cu cea mai mare placere... |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Din Botosani cine merge ??
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Asteptam detalii legate de cazare...avem reducere daca avem sticker :D ?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
In f scurt timp va reveni ONU cu toate detaliile , tot ce pot sa va zic in schimb este ca va fi cazarea exclusiv pt cei din afara orasului Constanta , deci pt cei din tzara vor fi locuri destule , si in caz ca nu vor fi locuri chiar in interiorul campingului sunt locuri imediat langa. Inscrierea va fi gratuita pentru categoriile specificate pe prima pagina dar bine-inteles ca sa nu fie batjocura , vor si verificate masinile ca sa nu ne trezim cu masini "cazute" sau ne-adecvate pt show!
In rest putina rabdare , detaliile vor fi postate de Zoliat sau ONU in f scurt timp. |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
un pret.. pentru cazare.. cate locuri sunt .. etc....
se vor face standuri ... sau asa.. mai mici ... ? pt cluburi |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Corturi golf corturi :)))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Merge si la cort, de ce nu? daca e cum se zice...cu grupuri sanitare, dusuri si paza, e foarte bine.
Asteptam detalii legate de preturi :D |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super mijto,k d altfel tot c tine d 4tuning:D
pakt k am bac ul anu asta:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cazare vei gasi mai mult ca sigur faza nasoala ca este in plin sezon si unde se desfasoara evenimentul nu mai este cazare decat daca vii cu cortul sau faci rezervare, dar in imprejurim este pentru ca se afla mamaia sat si este in regim de agroturism o sa va dam mai multe locatii cu cazare.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
mishu rookie si dolb! :)) bacu e pe 25 iunie prima proba la romana oral...nu a nimerit nimeni...asa ca mishu pana pe 20 iulie ai timp cacalau
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Cum adik nu mai sunt locuri in camping ?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Aveti mai oameni buni rabdare sa vedem ce zic organizatorii. Nici macar nu s-au anuntat preturile la cazare sau cate locuri sunt la hotel, la casute sau in camping. S-a zis ca vor fi locuri pt cei din provincie care vin la eveniment....
Cum naiba sa se fii ocupat tot de acum? |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
In camping sunt 100 de locuri de cazare. Care sunt rezervate in principiu.
In camping potzi sa te cazezi doar la cort, dar in jurul campingului sunt multe locuri unde te potzi caza asa ca avetzi rabdare. O sa punem o lista curand cu locuri si preturi... |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
gud lac :) felicitari 4tuning pt eveniment... super tare si loc si ce`o sa fie acolo ;) e exact cum trebuie .:lol:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
care vrea sa vina cu cortu are loc cacalau inspre hanul piratiilor
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
dormi cu mine in cort /? ;;)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Eu unu nu cred ca o sa fie timp de dormit ci doar o sa va trebuiasca locuri de parcare pentru masini
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
doua fete(slabutze) pot sa iau eu acasa ca e patul mare :)))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
As dori si eu un nr de telefon de la unul din organizatori daca se poate
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
bineinteles .. impreuna cu alea doua fete ;) |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Deabea ashtept! pai cazarea e problema in ctza ?! cazare se gaseshte peste tot ...e adevarat ca nu toate locurile sunt aproape de hanul piratzilor! shi nu toate sunt accesibile pt toata lumea! Sper sa am mashina gata pana atunci shi cred ca o sa fie ,ca ash dori sa ma inscriu! acum ...se lucreaza se lucreaza se lucreaza!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
haide haide ! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Vremea sa tina cu noi!!! sa fie la fel de cald ca acuma! :D deabia astept...
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
stie cineva cum se cheama melod din flimuletzele cu prezentarea de la 4Tuning FEVER ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning