![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Ba voi sunetzi dusi cu pluta!!! Ce mai avetzi si akum!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
asa mai mere....scuzele iti sunt acceptate..nu de alta k dak te prindeam..iti spargeam geamurile la masina llllllloooooooooolllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: 8)
|
Re: Ramnicu Sarat
Asa mai vedetzi k se poate...(da ce stickerele mele cu nos , blitz si borla venite azi :D )Respectul meu
|
Re: Ramnicu Sarat
Doreste careva sa mearga in seara asta la buzau ca este intalnire akolo cu cei din Buzau!!! Lasatzi un mesaj!!
|
Re: Ramnicu Sarat
ultima achizitie stickere:D cu:-4tuning,16v.borla,nos:twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ai vrea tu ma:lol: :lol: :lol: si masina circula mai mult decat circuli u iti zik sigur;) ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
mhhmmmm la care masina te referi ma ???aia alba??dak da io nu ma refeream a aia;) ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
intre 400 si 700 depinde;) saptamana trecuta a facut 435:lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
:lol: :lol: :lol: :lol: pai ma u ai facut o data o data...pe knd tata face mereu ia intreabal pe k gula kati km am facut knd am fost la peste;) de la 3 la 12 noaptea:twisted:adevaru e k am mers km incet k era drumu varza:cry:
Deci mai usor cu vorbaria:-P |
Re: Ramnicu Sarat
Ba eu am facut intr-o zi cat a facut tactu in toata sapt!! ti-am dat un exemplu ca poate sapt asta plec in franta si fac 3000!!!! Mai face si tactu la fel ca si mine??!!Si nu vb de aici de tactu care munceste sau cine stie ce face cu masina eu vb de tine si mine ca simpli soferi fara munca si care se plimba nu face kilometri ca sa produca banii!!! Nu are rost sa imi bat capul cu tine ca nu pricepi nimik!!
|
Re: Ramnicu Sarat
eeee putza mea ma....io ink nu am carnet...asa k am zis de masina kt face nu cu cine face:twisted:...pleci pa draq in franta
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba yo fac 20.000 km intr-o saptamana :|
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Si din cate vad ai si numai 18 anii deci cat ai fi mers u cu masina cata experientza ai avea nu ai cums a faci 20 de mii!!! Cunosc baietzi care fac italia si dupa un drum de condus non-stop dorm cate 2 zile!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba ma jur...fac mai mult si ca tacto si ca tacso si ca toti tatii...mai facui iar un calcul si iesi 25.000 km :| pe saptamana
|
Re: Ramnicu Sarat
25 d miii??:shock: da ce ma tu mergi non stop???cu ce masina faci u 25 p saptamana??
|
Re: Ramnicu Sarat
cu un Volvo S80
|
Re: Ramnicu Sarat
ia bga o pzoa:D exterior interior si una cu bordul dak ai;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Nu am frate ca sunt soferul unui om de afaceri tare de tot si ma plimba peste tot...
|
Re: Ramnicu Sarat
hmmm cam greu de crezut da hai sa fie si asta
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai da yo sunt din ramnic...
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba u ori si akum in timp ce postezi pe forum esti in masina ca la 25 de mii de km nu mai ai timp de mancat,*** sau alte chestii!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ramnicu valcea-ramnicu sarat sunt orase total diferite;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Ahaaaa...v-ati prins si voi in sfarsit...tu poznasule ai muscat-o...credeai ca sunt soferul unui bastan :)))))
Am glumit ma tot timpul...am postat ca fac 20.000 cand am vazut ca sebastian face mai multi decat toti la un loc :)))) |
Re: Ramnicu Sarat
hmmm cam greu de crezut da hai sa fie si asta......deci nu prea credeam:lol:
si mai usor cu minciunile ma:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ce spui u ma sebastiane numa romania..toata europa:lol: :lol: :lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
aseara ink o intalnire foarte tare am fost cam 10 insi....restu unde sunteti????
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
pai ia dami ma nr d tell k io nu il am
:evil: si aseara dak treceai pe la mn pe la bl eram acoalea;) |
Re: Ramnicu Sarat
Ba...da nebunatici tare mai suntetzi cu atatia km l bord..mai ales miky..:)) oricum aseara eu am fost in bz si nu am putu sa apar...sa speram k in seara asta nu o sa mai plec...da-ti si voi p la mine p la masina si mai vedem noi ce facem mai incolo.Deci respectul meu si a lu draky
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning