![]() |
Re:
Quote:
|
ai ba laso dreq ca nici cu trabantu nu facetzi atat!!! :lol: :lol:
mai vb cu psyho la tel daca intra shi el pe net ca iam dat privat cu nr meu shi v bsigur vineri seara!!!! |
HAl .. fi antena ... k ar fii o problema daca e sa mergem in coloana cu ashtia ... cu care ne int. pe kiselef .. nu mai plecam .. asa de dimineatza .. k ajungem prea devreme ... adik putem pleca k , oamenii .. pe la 10 .. 11 ... sau ceva d genu ala ... k pana la 3 avem tot timpu .. si p seara ziceam sa ieshim intr`un club ceva ...
|
Re:
Quote:
voi mie sa-mi spunetzzi la ce ora ajungetzi ca sa stiu ce program imi fac shi eu intzelegi asta e singura problema restu le rezolvam noi aici!! 8) iar faza cu intalnirea nu ma da pe spate prea tare!! in concluzie voi sa va hotarati la ce ora plecatzi respectiv ajungetzi :wink: |
ok .. te sun eu vineri seara :p
|
treaba-i buna atunci!!!! :lol: :lol:
catzi venitzi (masini)sau inca nu se stie sigur? de curiozitate! :shock: |
nu shtim ink ... 3 - 4 sunt sigur
|
Re:
Quote:
|
pai o sa plece sambata dimineatza omega(BAS) ,vpr...parca..shi inca nishte tovarashi de-ai lu andrei(SAD)
|
Re:
Quote:
Poate vineri nu sambata!!! |
pleaca de sambata...ca or sa vina vineri seara la sala sa discutam...de vineri pleaca doar WRC shi CeReS
|
io zic sa mai ashteptatzi 1 zii k nu muritzi gata
|
poate vin si yo la tuning show.. dar inca nu stiu ce va fi acolo ink nati specificat ? va fi un salon cu masinile voastre si chestii de bazzar ptr masiniile noatre?camm asa ceva? nush poate vi nsi yo... ca am pe cineva in bucuresti .. :roll:
|
hyunday vin`o vineri seara la ora 8 la sala sporturilor si o sa vb mai multe ..c e si cum .. de ce c u cine ... pentru ce ..s i restu .. sau citeshte posturile noastre anterioare
|
HOT HOT HOT
se pare k la buc. v`a merge si adi DMX :) .. el o stii sau shtim noi primii ??? |
am vb cu el a zis ca in seara asta afla daka poate sa mearga sau nu...oricum vine maine la 8 la SS
|
PE zice ce trece se inmulteste lumea care vine la bukale
|
mi se pare k mere si PFl`u ..s a vedem ce zice adi vedem maine seara :)
|
Re:
Quote:
Dak vine PFL`u se lasa cu dureri de burta :lol: |
Re:
Quote:
|
Ia ziceti ma ca sa va bag pe tzeava la el....:)))))
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
lewl .. e mai nebun k mine :)) |
Re:
Quote:
stai linishit k nu e numeni mai nebun k tine MOMENTAN! :wink: |
pfff .. mersii .. ce sa zic k voi otzi fii mai normali :p ... heheheh ....
|
Chiar daca este un pic prea tarziu doresc multa bafata celor din COnstanta care participa la TUNING SHOW si celor care merg sa viziteze DRUM BUN si sa ave-ti grije de voi !!!
|
drumu a fost .. ok ... la fel si baietzii aici .. acum sa vedem daca plecam toti sau nuh .... :))) .... am mancat semintze e .. am beut :p
|
BEI chelule nici la buc nu lasi netu in pace?DIli ...:)))))) Senzatii majore cu duba aseara frate prin bucale...:)))) hihihi
|
Re:
Quote:
hahah aai ajuns inaintea mea acasa :p .. eu am lasat si p ceilaltzi ... a fost mishto .. stii ce`mi pare rau .. kn uam stat mai mult .. sincer .. da poate odat merem la buc si stam mai mult |
Re:
Quote:
frate...eu beat mort...duba lua curbele...sa vezi cum ma balanganeam eu in toate directziile... |
adi .. ia zii cand facem un drum la bucureshti .... sa vedem viatza de noapte asa cum se aude in poveshti k este in bucureshti ... vb si cu andrei si cu ashtia si merem odata ??? t combini ???
|
8 Attachment(s)
shht.. Off`Topic
Cik hai sa pun si eu 2-3poze... care le vretzi pe toate fratzilor nush cum facem.. datzi cd`uri goale... :? |
ai vazsut ce avea tye in portbagaj :) hahahaah discotek :) ... bah ... vrem filmuletze :))
|
mamaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock:
|
Re:
Quote:
|
Ce zicea mah SHM chinezuu???? Ca sta 10 min in masina fara probleme???:))))))))) hihihhi si in 2 minute era out :))))))))0 hahahahah
CREDE CA I_A SARIT MALAIU DIN SCORBURIIII |
frate a fost brea belea \"aventura\" de la Bukle. Intr-adevar senzatzie majora cu duba. Da tot in spate acolo era mai marpha (mai sarea o bere ... DMX stie de ce , mai batzaiam la stopuri de se uita toata lumea la noi, mai vedeam una bucata maybach)
Felicitari si lui ART pentru recordu absolut la borat (omu in mai putzin de 2 ore a dat afara de 4 ori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) |
hahahaha ... a stat el cat a stat da s`a lasat la mana lui ...
|
Re:
Quote:
|
pana la urma ART a borat de 6 ori in 2 ore si 30 min.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:27. |
- Copyright 2026 4Tuning