Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :) (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/40527-olteanu-meu-intors.html)

Magos 02-06-07 21:18

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
.....aa???

:(

e naspa rau fara net... oricum.....
mi-a scos perii albi zilele trecute cand l-am mai bibilit la plastice... sa vezi ce nervi o sa imi faca cand o sa ii dau TOT jos... :(

ZM_FKL 02-06-07 21:19

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 930719)
.....aa???

:(

e naspa rau fara net... oricum.....
mi-a scos perii albi zilele trecute cand l-am mai bibilit la plastice... sa vezi ce nervi o sa imi faca cand o sa ii dau TOT jos... :(

Ce alegi? Vodafone sau orange? Daca este varianta 2 il astept in pm.

Magos 09-06-07 11:57

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
deci ma jur ca daca mai sta mult in fata blocului, o sa mi-o faca cineva praf intr-o buna zi :(((((

Ja_Rule 09-06-07 16:58

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
si pana la urma te apuci de el sau ....?

Magos 09-06-07 17:00

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
daca eventuall m-ar ajuta cineva, m-as apuca.. :( asa...

Ja_Rule 09-06-07 17:02

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
m`am oferit o data... si ai renuntat la oltean pt o dacie... cine stie, poate se iveste alta ocazie

Bryan 09-06-07 17:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
multi gentlemani prin bucuresti..

Ja_Rule 09-06-07 17:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:D :D :D :D nu`i asa?

Magos 09-06-07 17:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
clar .........................

Bryan 09-06-07 20:19

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
nu serios acum de ce nu o ajuta nimeni? macar sa se uite daca nu o si repara..poate cine stie ..:rolleyes2 :???:

Magos 09-06-07 20:21

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
or sa ma ajute ei, e mai greu cu urnitul...
si plus de asta, am avut spitalizare pana acum, nu prea pot sa stau in noxe :(
asa ca toate la timpul lor ... :P

bodyspeed 09-06-07 22:06

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 940997)
or sa ma ajute ei, e mai greu cu urnitul...
si plus de asta, am avut spitalizare pana acum, nu prea pot sa stau in noxe :(
asa ca toate la timpul lor ... :P

lasa magos...ca il faci.. incet si sigur.si frumos.. bafta multa

bogdanlascu 09-06-07 22:19

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 940674)
daca eventuall m-ar ajuta cineva, m-as apuca.. :( asa...

Lascomobile Service&Tuning la dispozitia d-voastra

Magos 09-06-07 23:45

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:P multumesc, multumesc..
stati sa scap si eu de perioada asta sufocanta de carantina si... ma apuc!! :)

e_Max 10-06-07 23:53

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 941290)
:P multumesc, multumesc..
stati sa scap si eu de perioada asta sufocanta de carantina si... ma apuc!! :)

pai ce sa intamplat cu tine?

Magos 11-06-07 00:29

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
poveste lungaaa... :D
si nu e chat sa stau sa depan amintiri...

ideea e ca trebuie pusa pe picioare bestia... HIJ'u sau... HIV 'u cum il botezase cineva =))

Ja_Rule 11-06-07 01:28

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Lascomobile ucenic .. daca e nevoie :)

bodyspeed 11-06-07 08:36

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 942751)

ideea e ca trebuie pusa pe picioare bestia... HIJ'u

dap asta e ideea principala....:D
si iti tin pumnii sa o si aplici...

B-22-GIL 11-06-07 11:24

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
spor la treaba!!.. iti tinem pumnii..................!!

Cristip1970 12-06-07 13:27

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Eh canda da boala peste masina tre neaparat pastile antinevralgice la greu :) . Glumeam dar cam asa e . Toate la timpul lor si cam de la A la Z ar trebui gadilata masina .

Magos 12-06-07 18:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
mda, stiu si eu bubele ei..
aseara am constatat ca bateria care o avea pe ea e moarta :)) degeaba ma chinuiam eu sa ii dau o cheie... ;))

Magos 13-06-07 21:34

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
deci... astazi l-am mutat si am constat cu stupoare ca daca trag de frana de mana (finuuuutz, cat mai finutzzz posibil... ) RAMAN CU EA IN MANA =))

revenind... baieti... am nevoie urgent de instalatia de lumini de pe stopul din dreapta... :( ca eu nu mai am decat masca.... :( stiti, povestea cu furatul in parcare.....

edy99 16-06-07 03:02

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
lasa ca ti-l faci tu pana la urma, nu ramane el asa bolnav :)

mad_mike 10-07-07 23:55

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 947586)
daca trag de frana de mana RAMAN CU EA IN MANA =))

De unde imi suna mie cunoscut oare??????PTK????:lol:

Magos 18-07-07 20:32

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
hi hi hi...
mai amuzant a fost ca am ramas cu toata maneta in mana... =))si nimic altceva

Ja_Rule 18-07-07 22:16

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
e groasa treaba daca ai ramas cu ea`n mânã ;)

Magos 19-07-07 00:44

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Cu Maneta!!! :d

Magos 25-07-07 11:50

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Il vand... :( Il vrea cineva?? :(:rolleyes2 :rolleyes2

Ja_Rule 25-07-07 12:13

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
.... no coment ....

Magos 25-07-07 12:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
...am nevoie de bani ... nevoie serioasa!! !:(

Ja_Rule 25-07-07 12:20

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
vino sa`ti dau eu

Magos 25-07-07 12:21

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:)) bani?? :))

**COSMIN** 25-07-07 14:56

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
pune si tu poze si detalii si pretul .... poate o aparea vreunu interesat

PetricaCBD 25-07-07 15:44

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1013051)
Il vand... :( Il vrea cineva?? :(:rolleyes2 :rolleyes2

gata si tu:lol:

NightClubRacer 26-07-07 13:21

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
iara il vinzi? mai bine imprumutate si termina olteanu :P

e_Max 27-07-07 22:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
las ma ca mogos stie cel mai bine ce poate face cu masina nici eu nas vrea sa o vanda dar........... se pare ca asta e

Magos 27-07-07 22:36

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
...de data aceasta, decizia e definitiva!!!

Magos 28-07-07 19:09

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1015133)
iara il vinzi? mai bine imprumutate si termina olteanu :P


:)) nu-l vrei?? :))

valib 28-07-07 20:06

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
il vreau eu...
how much?

andreimorocos 29-07-07 01:52

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
pacat de masina sa speram ca o sa ajunga pe maini bune


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning