![]() |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
.....aa???
:( e naspa rau fara net... oricum..... mi-a scos perii albi zilele trecute cand l-am mai bibilit la plastice... sa vezi ce nervi o sa imi faca cand o sa ii dau TOT jos... :( |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
deci ma jur ca daca mai sta mult in fata blocului, o sa mi-o faca cineva praf intr-o buna zi :(((((
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
si pana la urma te apuci de el sau ....?
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
daca eventuall m-ar ajuta cineva, m-as apuca.. :( asa...
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
m`am oferit o data... si ai renuntat la oltean pt o dacie... cine stie, poate se iveste alta ocazie
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
multi gentlemani prin bucuresti..
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
:D :D :D :D nu`i asa?
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
clar .........................
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
nu serios acum de ce nu o ajuta nimeni? macar sa se uite daca nu o si repara..poate cine stie ..:rolleyes2 :???:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
or sa ma ajute ei, e mai greu cu urnitul...
si plus de asta, am avut spitalizare pana acum, nu prea pot sa stau in noxe :( asa ca toate la timpul lor ... :P |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
:P multumesc, multumesc..
stati sa scap si eu de perioada asta sufocanta de carantina si... ma apuc!! :) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
poveste lungaaa... :D
si nu e chat sa stau sa depan amintiri... ideea e ca trebuie pusa pe picioare bestia... HIJ'u sau... HIV 'u cum il botezase cineva =)) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Lascomobile ucenic .. daca e nevoie :)
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
si iti tin pumnii sa o si aplici... |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
spor la treaba!!.. iti tinem pumnii..................!!
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Eh canda da boala peste masina tre neaparat pastile antinevralgice la greu :) . Glumeam dar cam asa e . Toate la timpul lor si cam de la A la Z ar trebui gadilata masina .
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
mda, stiu si eu bubele ei..
aseara am constatat ca bateria care o avea pe ea e moarta :)) degeaba ma chinuiam eu sa ii dau o cheie... ;)) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
deci... astazi l-am mutat si am constat cu stupoare ca daca trag de frana de mana (finuuuutz, cat mai finutzzz posibil... ) RAMAN CU EA IN MANA =))
revenind... baieti... am nevoie urgent de instalatia de lumini de pe stopul din dreapta... :( ca eu nu mai am decat masca.... :( stiti, povestea cu furatul in parcare..... |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
lasa ca ti-l faci tu pana la urma, nu ramane el asa bolnav :)
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
hi hi hi...
mai amuzant a fost ca am ramas cu toata maneta in mana... =))si nimic altceva |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
e groasa treaba daca ai ramas cu ea`n mânã ;)
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Cu Maneta!!! :d
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Il vand... :( Il vrea cineva?? :(:rolleyes2 :rolleyes2
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
.... no coment ....
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
...am nevoie de bani ... nevoie serioasa!! !:(
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
vino sa`ti dau eu
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
:)) bani?? :))
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
pune si tu poze si detalii si pretul .... poate o aparea vreunu interesat
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
iara il vinzi? mai bine imprumutate si termina olteanu :P
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
las ma ca mogos stie cel mai bine ce poate face cu masina nici eu nas vrea sa o vanda dar........... se pare ca asta e
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
...de data aceasta, decizia e definitiva!!!
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
:)) nu-l vrei?? :)) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
il vreau eu...
how much? |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
pacat de masina sa speram ca o sa ajunga pe maini bune
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning