![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
c e aici aproape toate le am si in oras la mn :) ...... (aveti noroc k aveti mai multi barosani cu turismu vostru) :) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
poi sa vii la vatra dornei sa vezi si u,te astept cu placere sa o dam de un play
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
poi najpa e ca inca nu l-am luat dar asta nu inseamna ca nu-s shofer:D:D:D si am sa-l am si pe ala cat de curand:D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
mai tipule... dar dc nu arati care sunt acele super masini de la voi.. si aici ii rog pe yob si restu gastii sa nu se bage... si cand o sa ai carnetu at sa dai play ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
nah poate am exagerat si eu putin cu ''cela mai tari masini'' si ce daca nu am permis nu pot sa o dau de un play :D:D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Pe viitor incearca sa fi si tu mai modest. |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
auzi... sincer nu te mai lauda atata ;) cand o sa ai carnet at sa te lauzi... pana at.. vb lui yob.. fi mai modest.
YOOBBUULE... mai da si tu p mess.. sa stam la un pahar de vb.. cum te mai simti :(... c ai mai rezolvat cu asigurarea... pe cand o masina noua? ;)) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
YOOBBUULE... mai da si tu p mess.. sa stam la un pahar de vb.. cum te mai simti :(... c ai mai rezolvat cu asigurarea... pe cand o masina noua? ;))[/QUOTE]
Pai lumea mai si munceste mai Kami:D :D Lasa ca, cu prima ocazie cand te vad on te abordez:D :D in ceea ce priveste noua masina mai am de asteptat ceva pt ca modelu care il vreau eu se gaseste greu in Germanglia, dar bolidul vine incet si sigur:D :D |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
pai ma bucur sa aud ca majina e pecale sa ajunga;)).. mai lasa munca ca .. na.. stii tu.. restu provestii cu munca.. c iti mai face spatele :( te mai doare de la accident... ;))
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Spatele inca ma mai doare si ma va durea cam toata viata, imi va trece numai daca fac nu stiu ce tratamente pe care sincer nu am nici un chef sa le fac.:D :D :D Da ma duc la vara la mare sa ma dau cu namol:D :D :D Pe la Sv care mai e treaba?
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
nu am zis ca ma cred pliot de curse si stai linistit ca am iesit si cu masina asa ca nu are rost sa vb asa degeaba
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
auzi... fara suparare.. eu zic sa te calmezi.. ca eu am condus majina fara carnet.. ca am mai condus masina si inainte.. ;) spre binele tau ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
hmnmmmm......careva interesat de aerograf prin dorna????
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
parerea mea este ca pana la aerografe masinile trebuie sa treaca prin modificari serioase si apoi sa primeasca un paint corespunzator...
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE=yob_87;1244853]Daca cautai pe forum gaseai poze si cu 05 YOB, ca, cu 87 nu am. Si inca ceva eu mergeam incet in cimparatie cu tine:D :D[/QUOT
Daca tu mergeai incet in comparatie cu mine ?????? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE=razvan86;1244868]A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?
O sa vada el cand o sa aiba permis ce o sa faca. Il provocam noi la o liniuta cand ajungem acasa.:D :D |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Chiar daca este putin cam tarziu va urez un an nou fericit si fara incidente neplacute si nu in ultimul rand asfalt uscat
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
In memoriam celor 2 fiare, care s-au dus.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Ii rog pe bull si pe razvan86 sa-si arate si ei masiniile aici la sectiunea asta
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Asteptam....dak e ceva de adus kla 4tuning days ...va rog sa ziceti din timp ..bafta mare ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
ma gandeam k poate ne faci si u o surpriza Yobule ...dar...mna ..nu e nimic ..peste 1 an ...2 ..:D numai sa fiti anul asta acolo :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Eu unu 100% voi fi acolo cu CD Bucuresti, as fi vrut sa fac o surpriza dar daca oameni nu-mi aduc masina mai repede. De abia pe 20 martie imi ajunge.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Nu conteaza :D noi te vrem si fara :)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
9 Attachment(s)
Sa fie pe plac lui 87YOB.
Masina este un AUDI A4 tip 8e din 2004. Motor de 2.5 tdi V6 quattro de 132kw adik 180cp. |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
nu uita sa porti centura, pt orice eventualitate, airbagurile nu ai nevoie nici de ele, dar tot le ai acolo pt orice eventualitate nuh ? ;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE=maf;1456572]si noi la a ta
pai acuma in mai ma bag la ceva modificari.. Mafule vezi ca pe 1 mai trec prin Falticeni, poate nu esti acasa |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
1 Attachment(s)
Inca o poza cu noul meu bolid si noul meu club
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning