Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

maf 23-11-07 17:54

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1200736)
cele mai tari masini sunt la vatra dornei

si care is alea ? :D ;))

c e aici aproape toate le am si in oras la mn :) ...... (aveti noroc k aveti mai multi barosani cu turismu vostru) :)

18 vld 23-11-07 18:44

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
poi sa vii la vatra dornei sa vezi si u,te astept cu placere sa o dam de un play

Y O B 25-11-07 17:01

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1212766)
poi sa vii la vatra dornei sa vezi si u,te astept cu placere sa o dam de un play

Alooo las-o frate mai moale. de abia ai luat permisu si te dai Schumacher:D :D :D

18 vld 25-11-07 19:37

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
poi najpa e ca inca nu l-am luat dar asta nu inseamna ca nu-s shofer:D:D:D si am sa-l am si pe ala cat de curand:D

KAmikazee2005 26-11-07 10:24

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
mai tipule... dar dc nu arati care sunt acele super masini de la voi.. si aici ii rog pe yob si restu gastii sa nu se bage... si cand o sa ai carnetu at sa dai play ;)

18 vld 26-11-07 12:50

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
nah poate am exagerat si eu putin cu ''cela mai tari masini'' si ce daca nu am permis nu pot sa o dau de un play :D:D

Y O B 26-11-07 18:14

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1216655)
nah poate am exagerat si eu putin cu ''cela mai tari masini'' si ce daca nu am permis nu pot sa o dau de un play :D:D

Om avea si noi la Vatra Dornei masini tari dar nu poti spune ca sunt cele mai tari.
Pe viitor incearca sa fi si tu mai modest.

KAmikazee2005 26-11-07 22:22

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
auzi... sincer nu te mai lauda atata ;) cand o sa ai carnet at sa te lauzi... pana at.. vb lui yob.. fi mai modest.


YOOBBUULE... mai da si tu p mess.. sa stam la un pahar de vb.. cum te mai simti :(... c ai mai rezolvat cu asigurarea... pe cand o masina noua? ;))

Y O B 27-11-07 16:55

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
YOOBBUULE... mai da si tu p mess.. sa stam la un pahar de vb.. cum te mai simti :(... c ai mai rezolvat cu asigurarea... pe cand o masina noua? ;))[/QUOTE]

Pai lumea mai si munceste mai Kami:D :D Lasa ca, cu prima ocazie cand te vad on te abordez:D :D in ceea ce priveste noua masina mai am de asteptat ceva pt ca modelu care il vreau eu se gaseste greu in Germanglia, dar bolidul vine incet si sigur:D :D

KAmikazee2005 29-11-07 23:57

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
pai ma bucur sa aud ca majina e pecale sa ajunga;)).. mai lasa munca ca .. na.. stii tu.. restu provestii cu munca.. c iti mai face spatele :( te mai doare de la accident... ;))

Y O B 30-11-07 17:33

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Spatele inca ma mai doare si ma va durea cam toata viata, imi va trece numai daca fac nu stiu ce tratamente pe care sincer nu am nici un chef sa le fac.:D :D :D Da ma duc la vara la mare sa ma dau cu namol:D :D :D Pe la Sv care mai e treaba?

Al3xxx 04-12-07 20:51

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1215646)
poi najpa e ca inca nu l-am luat dar asta nu inseamna ca nu-s shofer:D:D:D si am sa-l am si pe ala cat de curand:D

ce imi plac mie astia care se nasc soferi... ei nu au iesit in viata lor pe strada cu masina si deja sunt mai tari decat pilotii de raliuri...

18 vld 05-12-07 13:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
nu am zis ca ma cred pliot de curse si stai linistit ca am iesit si cu masina asa ca nu are rost sa vb asa degeaba

KAmikazee2005 05-12-07 21:13

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
auzi... fara suparare.. eu zic sa te calmezi.. ca eu am condus majina fara carnet.. ca am mai condus masina si inainte.. ;) spre binele tau ;)

Y O B 06-12-07 17:01

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by 18 vld (Post 1231195)
nu am zis ca ma cred pliot de curse si stai linistit ca am iesit si cu masina asa ca nu are rost sa vb asa degeaba

Vb lu kami las-o mai moale cu masina fara permis. Ai vazut ce am patit eu, vrei si tu??? Poti incepe sa te faci cunoscut in threadu asta prin ati prezenta masina, ce ganduri de viitor, nu sa te certi cu toata lumea.

no limits design 06-12-07 22:08

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
hmnmmmm......careva interesat de aerograf prin dorna????

Y O B 09-12-07 17:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1233795)
hmnmmmm......careva interesat de aerograf prin dorna????

Sincer sa fiu nu cred

bull 09-12-07 19:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
parerea mea este ca pana la aerografe masinile trebuie sa treaca prin modificari serioase si apoi sa primeasca un paint corespunzator...

razvan86 09-12-07 20:02

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909071)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.

Ma dece nai pus poze cu mashinile tale (sparte ) ca LMF-ul o fo parfum pe langa ale tale :lol:

Y O B 13-12-07 17:11

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by razvan86 (Post 1238441)
Ma dece nai pus poze cu mashinile tale (sparte ) ca LMF-ul o fo parfum pe langa ale tale :lol:

Daca cautai pe forum gaseai poze si cu 05 YOB, ca, cu 87 nu am. Si inca ceva eu mergeam incet in cimparatie cu tine:D :D

razvan86 13-12-07 17:16

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE=yob_87;1244853]Daca cautai pe forum gaseai poze si cu 05 YOB, ca, cu 87 nu am. Si inca ceva eu mergeam incet in cimparatie cu tine:D :D[/QUOT
Daca tu mergeai incet in comparatie cu mine ??????

razvan86 13-12-07 17:21

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?

Y O B 13-12-07 19:38

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE=razvan86;1244868]A dat duma Vladi....... El e miezu la play........... :pistoles: A facut vreodata vreun play cu careva ?

O sa vada el cand o sa aiba permis ce o sa faca. Il provocam noi la o liniuta cand ajungem acasa.:D :D

Y O B 05-01-08 13:01

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Chiar daca este putin cam tarziu va urez un an nou fericit si fara incidente neplacute si nu in ultimul rand asfalt uscat

Y O B 22-01-08 10:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
In memoriam celor 2 fiare, care s-au dus.

Y O B 17-02-08 17:31

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Ii rog pe bull si pe razvan86 sa-si arate si ei masiniile aici la sectiunea asta

Low_Ridah 18-02-08 15:04

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Asteptam....dak e ceva de adus kla 4tuning days ...va rog sa ziceti din timp ..bafta mare ;)

Y O B 18-02-08 17:02

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1366512)
Asteptam....dak e ceva de adus kla 4tuning days ...va rog sa ziceti din timp ..bafta mare ;)

Ce dracu ma Low, de unde masini de prezentat la 4td, poate anul viitor sau peste 2 ani. Deocamdata nimic

Low_Ridah 19-02-08 01:26

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
ma gandeam k poate ne faci si u o surpriza Yobule ...dar...mna ..nu e nimic ..peste 1 an ...2 ..:D numai sa fiti anul asta acolo :D

Y O B 26-02-08 16:37

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Eu unu 100% voi fi acolo cu CD Bucuresti, as fi vrut sa fac o surpriza dar daca oameni nu-mi aduc masina mai repede. De abia pe 20 martie imi ajunge.

Low_Ridah 29-02-08 13:21

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Nu conteaza :D noi te vrem si fara :)

razvan86 29-03-08 15:41

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
9 Attachment(s)
Sa fie pe plac lui 87YOB.
Masina este un AUDI A4 tip 8e din 2004.
Motor de 2.5 tdi V6 quattro de 132kw adik 180cp.

Y O B 30-03-08 16:45

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by razvan86 (Post 1454094)
Sa fie pe plac lui 87YOB.
Masina este un AUDI A4 tip 8e din 2004.
Motor de 2.5 tdi V6 quattro de 132kw adik 180cp.

asa razvane, vezi ca nu e greu. Asteptam si noi ceva modificari pe la masina ta

maf 30-03-08 21:17

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 1455920)
asa razvane, vezi ca nu e greu. Asteptam si noi ceva modificari pe la masina ta

si noi la a ta

nu uita sa porti centura, pt orice eventualitate, airbagurile nu ai nevoie nici de ele, dar tot le ai acolo pt orice eventualitate nuh ? ;)

Y O B 01-04-08 14:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE=maf;1456572]si noi la a ta



pai acuma in mai ma bag la ceva modificari.. Mafule vezi ca pe 1 mai trec prin Falticeni, poate nu esti acasa

Y O B 06-06-08 16:29

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
1 Attachment(s)
Inca o poza cu noul meu bolid si noul meu club


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning