Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Cele mai reusite poze din colectia personala (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/395309-reusite-poze-colectia-personala.html)

s3rgyu 28-02-14 16:41

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
5 Attachment(s)
Un prieten si-a cumparat un Golf 4 Maisto 1:24, iar a 2-a zi a inceput modificarile prin a o vopsi, urmand in viitorul apropiat sa-i schimbe si jantele cu unele de Porsche.
Fiind PRIMA lui macheta zic ca i-a iesit bine, exceptand anumite " defecte ".
Vopseaua este violet de Porsche.
Stiu ca nu suntem la sectiune " Machete in lucru ", dar m-am gandit ca v-ar placea sa vedeti si asta.

2010 28-02-14 16:46

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Poza doi este foarte misto!

s3rgyu 28-02-14 16:50

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5672839)
Poza doi este foarte misto!

Si mie dintre toate aia imi place cel mai mult.

s3rgyu 03-03-14 15:54

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Shelby GT500 Eleanor - Shelby Collectibles - 1:18

2010 03-03-14 16:46

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Placi maxim!

adibutcovan 26-04-14 22:31

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
alt R12

Reme 02-05-14 21:46

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Porsche 911 Carrera Cabrio 993 1/18 Bburago

adibutcovan 27-05-14 17:38

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
IFA W50

2010 27-05-14 19:06

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Foarte frumoasa Ifa..

madalinilinca 30-05-14 20:38

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Macheta Redbull, castigata la Race for 2013 ( singura cursa organizata de pilotul Mihai Marinescu pe simulatorul lui din Brasov). E unica si cred ca asta e macheta mea favorita, desi am mai castigat si la concursul RENAULT un Megane.

arctix 07-06-14 21:54

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
La ce scara este?

CALIN 79 13-06-14 17:40

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Skoda Fabia 2 Super 2000 Hanninen - ABREX 1:43

lauTM 05-11-14 03:45

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Plymouth gtx - GMP 1/18

Reme 06-11-14 19:08

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
5 Attachment(s)
BMW 335i F30 Welly 1/24

D Florin 08-11-14 21:24

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5757002)
BMW 335i F30 Welly 1/24

Arată bine Welly in poze astea. La mai multe.

Reme 09-11-14 22:49

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Quote:

Originally Posted by D Florin (Post 5757508)
Arată bine Welly in poze astea. La mai multe.

Multumesc! L-am prins in ipostaze dragute :D

adibutcovan 29-12-14 15:34

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Skoda Liaz 1/43.

2010 29-12-14 15:38

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Ce frumusete..

collectionar 29-12-14 17:55

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
...Minichamps--Alfa Romeo 8C 2900 Lungo...

18MAI 30-12-14 17:31

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Frumoasa Alfa ...culoarea ii vine ca o manusa !!

2010 31-12-14 06:19

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Arata super bine Alfa!

Reme 31-12-14 10:27

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
11 Attachment(s)
Shelby Cobra 1/24 by Revell

steaua23 11-01-15 20:27

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
mie imi place asta ...

s3rgyu 27-01-15 13:03

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
4 Attachment(s)
Mercedes-Benz 280CE -OTTO- 1:18

2010 27-01-15 13:26

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Ce frumuseti..

Reme 27-01-15 21:27

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
foarte frumoase cadre!

Reme 08-03-15 13:02

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
mai aruncam ceva aici...


...Chevrolet Corvette C1 1957 MotorMax 1/18

adibutcovan 29-03-15 19:11

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Roman

2010 29-03-15 19:13

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
O pauza in parcare.. frumoasa poza!

Julyo 19-04-15 22:11

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
5 Attachment(s)
Tinand cont ca eu sunt fan scarilor mici (1/64&1/87) ...am facut poze la niste maruntele de a mele! Mie imi plac mult...sper si voua sa va placa!? ;)

1. Man TGA + Trailer -Siku, 1/87 (2003);
2. Liebherr 580 Vola -Siku, 1/87 (2003);
3. Liebherr 674 Buldozer -Siku, 1/87.

Reme 11-05-15 22:32

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
mai facem si poze frumoase :D


Hummer H2 SUT 1/27 Maisto Restored

adibutcovan 02-04-16 10:22

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
2 Attachment(s)
A iesit soarele, mai scoatem una alta la aer...

arctix 03-04-16 22:41

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Superbe pozele Adi!

VanuX 04-04-16 20:18

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
4 Attachment(s)
Cateva poze:)

adibutcovan 04-04-16 22:39

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Ferrarist sau asa s-au nimerit? 8)

VanuX 04-04-16 22:52

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Nimereala...sunt mai mult porsche-ist:D

Reme 04-04-16 23:23

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
Quote:

Originally Posted by VanuX (Post 5838385)
Cateva poze:)

Auch, aici m-ai lovit la inima cu cateva modele :D Am si eu 3 din ele!

Julyo 09-04-16 13:17

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
3 Attachment(s)
"Off-road"

Prima macheta Matchbox facuta dupa un model de masina Romaneasca!

- GHE-O Rescue -MATCHBOX, 1/64 (2015)

https://m.youtube.com/watch?v=6hQkMi...le&gl=RO&hl=ro

adibutcovan 30-11-16 15:39

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
De 1 decembrie.

adibutcovan 15-01-17 15:43

Re: Cele mai reusite poze din colectia personala
 
1 Attachment(s)
Tot eu sunt la rand....:lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning