![]() |
ia gataaaaaaa beeeeeeeeeeaaaaaaaaaa !!!
Quote:
am uitat sa multumesc pe 10-le masinii :P |
Re: Membrii Dream Squad
am trimis toate datele tale la un specialist, nu a avut timp sa-mi spuna tot dar la prima vedere a zis ca este aproape perfecta . maine sau poimaine are sa faca o analiza a mailului mai detaliata si.mi va zice tot si chiar daca ai uitat sa-i pui ceva . daca este facuta in RO RESPECT PT MECANICI !!! sa ai NOROC de ea .am o singura intrebare : spune-mi te rog cite kg are acum Mustangu ???
|
Re: Membrii Dream Squad
alecs ai cel mai frumos mustang din rom.,e pacat de el sa aibe nr ala indoit pe spate,arata urat tare,unu d-ala mic si patrat i s-ar potrivi perfect
|
Re: Membrii Dream Squad
bike style :) mi se pare ca pe leasing nu se pot scoate numere din alea si a asteptat sa isi puna numerele finale ;)
|
Re: Membrii Dream Squad
Preview Subaru WRC replik bodykit 80% ready [IMG]http://img33.*************/data/img33/3/9/1/f_zzzxm_9c7a8fe.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.*************/data/img32/3/9/1/f_zzzzxm_05dfbbc.jpg[/IMG] |
Re: Membrii Dream Squad
Hahaha !!! Bullshit !!! :peace:
|
Re: Membrii Dream Squad
ACHiM's Civic EP3 [img]http://img33.*************/img/img33/3/8/5/f_type20r2m_41f222f.jpg[/img] EXTERIOR Mugen replica front spoiler - prefacelift Mugen replica wing OEM front bumper - prefacelift ABS badgeless front grill - prefacelift Custom rear deflector Custom xenon angel eyes Custom eyebrows TenzoR 18" DC 6-2 wheels Yokohama Parada 215/35/R18 tires Mugen rear badge Union Jack OEM badge Tinted rear windows OEM Tinted front windows Llumar INTERIOR Skunk2 shift knob Sabelt racing harnesses Becker head-unit Infinity Kappa Perfect 6.1 front speakers JBL BP1024 subwoofer motorul este din nou stock, cu exceptia tampoanelor care sunt intarite prin niste insertii de silicon, dar care vor ceda locul unui amortizor (engine torque damper) de la Spoon sasiul a fost intarit cu un set de bari antiruliu (fata/spate) de la H&R cu diametrul marit si un set TEiN Superstreet (coilover) urmeaza catback Invidia G200, un CAI de la Fujita si electronica Hondata K-Pro Ex mods: BMC CDA, eBay headers with decat, custom catback with Arospeed carbon case muffler, ProFlex sport springs, ATS DTC Superlight 17" wheels |
Re: Membrii Dream Squad
iures masina!
|
Re: Membrii Dream Squad
taman tu bestie :D
|
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
achime ...chiar arata intr un fel masina ;) iar despre subaru ...de maine tre sa fie gata pe strazi :D |
Re: Membrii Dream Squad
mc frumos :oops: am vazut astazi seara Subaru gata 90% ... iuresh :D maine preview ;)
|
Re: Membrii Dream Squad
3 Attachment(s)
|
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
raspunsu cu datele tale l-am primit de mult dar nu l-am afisat pt k 1 nu am stiut k te intereseaza si 2 asa ceva nu pot sa afisez pe forum.daca vrei ti-le trimit pe privat ? Nu trebuie sa te superi pt k aici este facuta o comparatie intre mustangu tau si un alt mustang.in orice caz pot sa-ti spun k m-a intrebat de 3 ori unde a fost facuta masina si nu crede ca in Romania ceea ce si mie imi vine greu sa cred.´omu´ este pilot pe avion si elicopter si in ( este chiar prieten f bun cu Kimi R .)colaborare cu campionu mondial la 1/4 mile si unu dintre cei mai buni tunatori de Mustang din SUA sau chiar din lume. Felicitari!!! |
Re: Membrii Dream Squad
Update... AlecsM -> la Mustang i-au venit ceva piese cum ar fi: "capota, eleron, fulia mica, intinzator profi si alte cateva siretlicuri" Tom -> pt STi a upgradat sistemul audio cu un head-unit double-din Clarion, un sistem component pe fata de la Hertz si un handsfree Parrot, iar la exterior a aparut o priza de aer ProDrive si faruri JDM... interiorul nu a scapat nici el, primind un scaun sport Recaro si urmeaza sa vina un rollbar Cusco si volan Sparco in alcantara albastra |
Re: Membrii Dream Squad
un nou membru ... Bumby si al lui E36 "M3" 318iS |
Re: Membrii Dream Squad
Bine ai venit BUMBYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa ai bafta de ea
|
Re: Membrii Dream Squad
Cata4 - Audi RS6 |
Re: Membrii Dream Squad
Sa o stapanesti sanatos Cata!!!!!
Arata destul de "blanda" P.S cu A4 c s-a intamplat? |
Re: Membrii Dream Squad
S-o stapanesti sanatos !
|
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
|
Re: Membrii Dream Squad
ce de masini frumoase in clubul asta.care mai de care:)..nu-mi vine sa cred...bv voua.
|
Re: Membrii Dream Squad
pe zi ce trece mi se pare mai frumos noul sti, posibil chestie de obisnuinta cu noua forma
alex, oferi drive test? dau la schimb un arc galben :) |
Re: Membrii Dream Squad
Quote:
|
Re: Membrii Dream Squad
a vrut sa le aiba pe toate... FWD, RWD si AWD :lol:
|
Re: Membrii Dream Squad
Povestea restaurarii complete a unui E30 325i (BEU) o puteti urmari aici: http://forum.ddss.ro/viewtopic.php?t=300
http://img4.uploadhouse.com/fileuplo...c451337f6b.jpg urmeaza si detalii despre transplantul de motor si modificarile aduse asupra acestuia ;) |
Re: Membri Dream Squad
As dori ca reprezentantul Clubului da dea add la : katana.piatraneamt , pentru a tine legatura cu noi asupra evenimentelor , intrunirilor si celorlalte lucruri care tin de lumea masinilor.
ps. La adaugarea id'ului, as dori sa spuna ce club reprezinta. Multumesc , cu stima , VaLeX fondator KATANA TEAM |
Re: Membri Dream Squad
am dat add ;)
|
Re: Membri Dream Squad
Avem de anuntat un nou membru ;) Dar asteptam sa o facem cum trebuie
Intre timp... Ar fi cineva tentat de postere (A3, A2 sau kiar A1) cu masini din DreamSquad (individuale, tot grupul, sau grupuri restranse) ?! |
Re: Membri Dream Squad
vor veni si datele de prezentare ale noului membru asa cum trebuie si vom incerca sa demaram un proiect vis-a-vis de "postere" sau poate ceva in genul si va voi tine la curent ;)
pana atunci, AlecsM @ Titi Aur (in afara concursului) https://i131.photobucket.com/albums/p...022_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...046_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...041_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...042_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...h_SANY0048.jpg |
Re: Membri Dream Squad
3 Attachment(s)
RAndrey & Miker ... |
Re: Membri Dream Squad
Arthur's Golf II GTI G60 mit turbo :twisted: |
Re: Membri Dream Squad
|
Re: Membri Dream Squad
Subaru Impreza WRX STi by Vama Preparazione https://photos1.hi5.com/0068/670/728/AbwiQn670728-02.jpg |
Re: Membri Dream Squad
felicitari baieti ... sincer nu ma pot abtine cand vad asemenea masini ;)
subaru asta o sa-l vedem la legale? ... cam ce performante are ?(daca se poate spune:) ) |
Re: Membri Dream Squad
O sa vin la fel ca si in celelalte cazuri cu toate detaliile tehnice pentru a vedea de ce e "in stare" masina. Proprietarul nu este cel mai mare fan al curselor de drag, dar poate il vom corupe sa faca o mica demonstratie. Se presupune ca e cel putin la fel de "rau" ca celalalt produs al italienilor. Am mers cu masina si intr-adevar e extrem de eficienta.
|
Re: Membri Dream Squad
5 Attachment(s)
mai multe cu miker;)
|
Re: Membri Dream Squad
Super fain facut loganul, de mult nu am mai vazut unu sa arate asa de bine ...cat despre restul masinilor un singur cuvant imi vine in minte : WOW :shock:
Felicitari ! |
Re: Membri Dream Squad
iuresh :)
tre sa-i multumesc lu' TITI pt ca mi-a permis sa intru cu masina pe circuit ...cred k a vazut ca imi curgeau balele :):lol: s-a mai si zgariat masina dar nu regret nimic, a meritat fiecare zgarietura !!! pregatim o surpriza ...speram sa ne iasa ...detalii la momentul potrivit :) ! |
Re: Membri Dream Squad
THE WANTED CARS VA UREAZA:
PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA ! HRISTOS A INVIAT.............. |
| All times are GMT +2. The time now is 02:48. |
- Copyright 2026 4Tuning