Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

Herk 01-02-04 13:35

Mia aparut de 3 ori !!!

Herk 01-02-04 13:35

Lol ...de ce imi apare de 3 ori ?

Herk 01-02-04 13:35

2 Attachment(s)
SI masina asta ar fi tare sa o am ...sau sa o avetzi daca va place ... :)..nu e buna ?

catalin rs4 01-02-04 13:40

:lol: :lol: bora este frumoasa a mai puso cineva pe aic nu mai stiu unde dar bmw nu prea imi place :lol: :lol: :lol:

viviesp 01-02-04 18:45

2 Attachment(s)
:twisted: Haideti sa va arat ce fac japonezii pe visurile noastre :twisted:

catalin rs4 01-02-04 18:46

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: looooooool :lol: :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 01-02-04 22:59

loooool nice pic

Turbo110 02-02-04 16:42

:D
 
Masina visurilor mele M3 e36 (pisicutza) mi e unu imi place mult mai mult decat cel nou si sper ca o daca ce mai cresc sa o si am !

mpa 02-02-04 16:45

Ai dracu japonezi!!! Asa ii invata inca de mici

Turbo110 02-02-04 16:52

:D
 
Bora de sus este tunat de FOLIATEC Il am intr-un catalog OPTION

mpa 02-02-04 16:56

Bah esti nebun hai ca noroc ca am asigurare ca altfel muream de ras!!!
Tunat de FOLIATEC ( folii de geamurii, tinturi de geamuri sau ce mai vrei)))!!!!

FSF 02-02-04 22:23

6 Attachment(s)
Salut am si eu un Bora (poze) tuning destul de tare ......

FSF 02-02-04 22:39

6 Attachment(s)
Mai am aici niste masini mai deosebite si un S, potrivit pentru sosele noastre , si o masina mai ciudata despre care eu zic ca e un Bentley combinat cu noul Rover , nu? ...........

dracula 02-02-04 22:41

las ca S sigur nu are problema in .ro are supensie de la HPS care se ocupa cu pneumatic.
sa vezi cum se ridica la telecomanda :D
leam vazut odata un Vito care a fost la expozitie, era aglomeratie pe autobanda, a apasat butonu si masina sa lipit de asfalt, ca un animal care se odihneste dupa un drum lung :-)

FSF 02-02-04 22:54

6 Attachment(s)
Tare de tot chestia asta sa stii , am mai vazut si pe alte masinute tari stai ca am mai gasit ceva .......... si am si una opusa ...

FSF 02-02-04 22:55

6 Attachment(s)
Tare de tot chestia asta sa stii , am mai vazut si pe alte masinute tari stai ca am mai gasit ceva .......... si am si una opusa ...

cj82ufo 02-02-04 22:55

6 Attachment(s)
acum e randuk meu sa pun niste masini
mercedes nu mai are rost dar am altceva

cj82ufo 02-02-04 22:56

2 Attachment(s)
era sa uit de cei mai important

FSF 02-02-04 23:02

Ma 'UFO' e tare rau aia neagra , nu mai ai altele sau un site ceva cu astfel de masini ? Si pune daca ai si Mercedesuri , pentru mine :-)

catalin rs4 02-02-04 23:56

:lol: :lol: he he bora o stiu adica stiu a cui apartine :lol: :lol: :lol:

FSF 03-02-04 17:07

Ba omule tu ii stii pe toti ? Ai cunostinte tari ba nene...................

Turbo110 03-02-04 17:41

:D
 
Mpa cand o sa ai timp sa treci seara prin herastrau dupa 10 daca se mai strang baietzi acolo si o trec si eu sa iti arat catalogul sa vezi ce scrie sub bora ...........\"Masina de reclama foliatec\" cand mai ai timp treci si tu pe acolo si o sa te convingi !
Daca crezi ca sunt unu dintre aia care abereaza te inseli rau si nici nun sunnt nebunn !

b99sha 03-02-04 18:31

Poate face reclama la foliile de pe geamuri :roll:

dracula 03-02-04 18:39

care ii discutia cu foliatec ?
deci bora, nu asta care lam pus eu, carline tuning a facut 2, deci ala mai portacliu o fost facut de
carlinetuning PENTRU foliatec. deci o fost sponzorizata de foliatec si Recaro si o duc la expoziti.

aiciea o puteti vede pe site la foliatec http://foliatec.de/_conceptcar/100_bora.shtml
unde scrie:


CONCEPT CAR /Folia Tec/ Carline / Recaro
VW BORA

Created in 2002
With the tuning of our partner Car Line, the VW Bora gets a real eye-catcher. Beside numerous special
designs e. g. the gull - wing, the Airbrush-designs and the exhaust-pipe construction with edgewise
exhaust-pipe, more than 25 FOLIA TEC products are installed.
Of course also our latest products like FACT Antenna, WINDOW TATTOO, AutoglassFilm
Twilight Reflex, Yokohama Pedalset. Enjoy!

dracula 03-02-04 18:42

si daca chiar ii vorba de foliatec

http://foliatec.de/_conceptcar/_picts/100_ftr_1.jpg

catalin rs4 03-02-04 18:57

da carline a facut bora aia dar mai era o poza cu o bora cu 4 usi si stiu a cui apartine masina nul cunosc personal tot de pe forum de pe alt forum www.audi.speed.com FSF nu stiu la ce teai referit cand ai spus ca eu ii cunosc pe toti :?: adica ce vrei sa spui?????????

cj82ufo 03-02-04 20:04

FSF masina aia neagra am scos-o de pe www.lowrider.pl
altele asa de tari nu am mai vazut pe acolo
incearca poate gasesti ceva
masinuta aia decapotabila argintie nu e golful ala 4?

FSF 03-02-04 21:27

Mai Cataline eu am spus chestia ca pe ceva de bine , sa nu crezi ca am spus-o la misto , OK ?
Sa stii UFO ca am intrat pe site si nu e mai nimic , si ce e cu Golful 4 ca nu am inteles ?

catalin rs4 03-02-04 22:53

da ii ok dar nu am inteles ce vrei sa spui....acuma stiu.. :?

cj82ufo 03-02-04 23:47

pe una din paginile astea este o poza cu ceva masina argintie si masina ii vw golf 4 (aia ce are usi ce se deschid in sus )poza ii aici in \"masina mea\"
cu vreo doua pagini in urma.o arata din spate .o sa pun poza cu masina din fata

cj82ufo 03-02-04 23:50

pardon ii in pagina 7 de la masinile viselor noastre
poza ii pusa de dracula

FSF 03-02-04 23:50

Ok mai Cataline bine ca ne-am inteles cumva , nu ?
UFO: pune poza si daca ai ceva Mercedesuri........

cj82ufo 03-02-04 23:54

trebuie sa le caut ca is pe ceva cduri
am si un golf 1 tare de tot

dracula 03-02-04 23:54

acuma mai ceva din domeniu meu :-)

http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b3.jpg
http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b7.jpg

10 Woofer, 40 Statii
si: 100.000 Watts RMS :twisted:

GSi 03-02-04 23:58

10.000W per difuzor adica ? Nu cumva ai gresit vreun 0 pe acolo? Nu de alta dar am vazut ceva de la un concurs din Germania si pe la 2400W se vedea cum se misca parbrizul din chedere ...

catalin rs4 04-02-04 00:01

:shock: :shock: :shock: incredibil :lol:

dracula 04-02-04 00:23

nu, nu am gresit cu nici un 0, doar daca au gresit baieti de la termpro, posibil.

aici sunt rezultatele de la concurs cu date.
http://www.termpro.com/asp/competito...petitor_ID=478

sa scos 176.2 dB !! cu instalatia asta :twisted:

si stiu, si eu cu 1600W se misca si usile de pe masina, dar mai parbrizu dar aici ii vorba de treaba serioasa la concurs. dar de obicei baga putere imensa in woofer, mult mai mult decat se recomanda, dar maxim pt catev secunde !
ei asta lam gasit la repezeala, sunt instalati mai imense ca astea.

http://www.termpro.com/dbdrag/photos...M18311P10C.jpg
http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M9591P35C.jpg

si aici cine a facut 2002 recordul mondial cu 177.7 dB

http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P83C.jpg
http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P84C.jpg

din pacate nu sunt mai multe poze ca nu au dat voie sa se facca poze la interior.

acuma putine informati despre campionatul mondial !

64.000 Watts RMS
16 Woofer
64 Statii :twisted:
din pacate nu mai am toate datele in cap, dar in vreo 56 de baterii, 350kg de schine pt curent.
masina are peste 4T :-)

catalin rs4 04-02-04 00:28

dracula am probleme vreau sa ma inregistrez la tine pe site si nu reusesc ori sunt eu prea prost :cry: :cry:

GSi 04-02-04 00:29

Deci tot ce pot zice e :


:shock: :shock: :shock:


incredibil, nu imi inchipuiam ca exista asa ceva.

FSF 04-02-04 00:31

Asa ceva nu e recomandat sa incercati cind sinteti singuri acasa !!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning