![]() |
Mia aparut de 3 ori !!!
|
Lol ...de ce imi apare de 3 ori ?
|
2 Attachment(s)
SI masina asta ar fi tare sa o am ...sau sa o avetzi daca va place ... :)..nu e buna ?
|
:lol: :lol: bora este frumoasa a mai puso cineva pe aic nu mai stiu unde dar bmw nu prea imi place :lol: :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
:twisted: Haideti sa va arat ce fac japonezii pe visurile noastre :twisted:
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: looooooool :lol: :lol: :lol: :lol:
|
loooool nice pic
|
:D
Masina visurilor mele M3 e36 (pisicutza) mi e unu imi place mult mai mult decat cel nou si sper ca o daca ce mai cresc sa o si am !
|
Ai dracu japonezi!!! Asa ii invata inca de mici
|
:D
Bora de sus este tunat de FOLIATEC Il am intr-un catalog OPTION
|
Bah esti nebun hai ca noroc ca am asigurare ca altfel muream de ras!!!
Tunat de FOLIATEC ( folii de geamurii, tinturi de geamuri sau ce mai vrei)))!!!! |
6 Attachment(s)
Salut am si eu un Bora (poze) tuning destul de tare ......
|
6 Attachment(s)
Mai am aici niste masini mai deosebite si un S, potrivit pentru sosele noastre , si o masina mai ciudata despre care eu zic ca e un Bentley combinat cu noul Rover , nu? ...........
|
las ca S sigur nu are problema in .ro are supensie de la HPS care se ocupa cu pneumatic.
sa vezi cum se ridica la telecomanda :D leam vazut odata un Vito care a fost la expozitie, era aglomeratie pe autobanda, a apasat butonu si masina sa lipit de asfalt, ca un animal care se odihneste dupa un drum lung :-) |
6 Attachment(s)
Tare de tot chestia asta sa stii , am mai vazut si pe alte masinute tari stai ca am mai gasit ceva .......... si am si una opusa ...
|
6 Attachment(s)
Tare de tot chestia asta sa stii , am mai vazut si pe alte masinute tari stai ca am mai gasit ceva .......... si am si una opusa ...
|
6 Attachment(s)
acum e randuk meu sa pun niste masini
mercedes nu mai are rost dar am altceva |
2 Attachment(s)
era sa uit de cei mai important
|
Ma 'UFO' e tare rau aia neagra , nu mai ai altele sau un site ceva cu astfel de masini ? Si pune daca ai si Mercedesuri , pentru mine :-)
|
:lol: :lol: he he bora o stiu adica stiu a cui apartine :lol: :lol: :lol:
|
Ba omule tu ii stii pe toti ? Ai cunostinte tari ba nene...................
|
:D
Mpa cand o sa ai timp sa treci seara prin herastrau dupa 10 daca se mai strang baietzi acolo si o trec si eu sa iti arat catalogul sa vezi ce scrie sub bora ...........\"Masina de reclama foliatec\" cand mai ai timp treci si tu pe acolo si o sa te convingi !
Daca crezi ca sunt unu dintre aia care abereaza te inseli rau si nici nun sunnt nebunn ! |
Poate face reclama la foliile de pe geamuri :roll:
|
care ii discutia cu foliatec ?
deci bora, nu asta care lam pus eu, carline tuning a facut 2, deci ala mai portacliu o fost facut de carlinetuning PENTRU foliatec. deci o fost sponzorizata de foliatec si Recaro si o duc la expoziti. aiciea o puteti vede pe site la foliatec http://foliatec.de/_conceptcar/100_bora.shtml unde scrie: CONCEPT CAR /Folia Tec/ Carline / Recaro VW BORA Created in 2002 With the tuning of our partner Car Line, the VW Bora gets a real eye-catcher. Beside numerous special designs e. g. the gull - wing, the Airbrush-designs and the exhaust-pipe construction with edgewise exhaust-pipe, more than 25 FOLIA TEC products are installed. Of course also our latest products like FACT Antenna, WINDOW TATTOO, AutoglassFilm Twilight Reflex, Yokohama Pedalset. Enjoy! |
|
da carline a facut bora aia dar mai era o poza cu o bora cu 4 usi si stiu a cui apartine masina nul cunosc personal tot de pe forum de pe alt forum www.audi.speed.com FSF nu stiu la ce teai referit cand ai spus ca eu ii cunosc pe toti :?: adica ce vrei sa spui?????????
|
FSF masina aia neagra am scos-o de pe www.lowrider.pl
altele asa de tari nu am mai vazut pe acolo incearca poate gasesti ceva masinuta aia decapotabila argintie nu e golful ala 4? |
Mai Cataline eu am spus chestia ca pe ceva de bine , sa nu crezi ca am spus-o la misto , OK ?
Sa stii UFO ca am intrat pe site si nu e mai nimic , si ce e cu Golful 4 ca nu am inteles ? |
da ii ok dar nu am inteles ce vrei sa spui....acuma stiu.. :?
|
pe una din paginile astea este o poza cu ceva masina argintie si masina ii vw golf 4 (aia ce are usi ce se deschid in sus )poza ii aici in \"masina mea\"
cu vreo doua pagini in urma.o arata din spate .o sa pun poza cu masina din fata |
pardon ii in pagina 7 de la masinile viselor noastre
poza ii pusa de dracula |
Ok mai Cataline bine ca ne-am inteles cumva , nu ?
UFO: pune poza si daca ai ceva Mercedesuri........ |
trebuie sa le caut ca is pe ceva cduri
am si un golf 1 tare de tot |
acuma mai ceva din domeniu meu :-)
http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b3.jpg http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b7.jpg 10 Woofer, 40 Statii si: 100.000 Watts RMS :twisted: |
10.000W per difuzor adica ? Nu cumva ai gresit vreun 0 pe acolo? Nu de alta dar am vazut ceva de la un concurs din Germania si pe la 2400W se vedea cum se misca parbrizul din chedere ...
|
:shock: :shock: :shock: incredibil :lol:
|
nu, nu am gresit cu nici un 0, doar daca au gresit baieti de la termpro, posibil.
aici sunt rezultatele de la concurs cu date. http://www.termpro.com/asp/competito...petitor_ID=478 sa scos 176.2 dB !! cu instalatia asta :twisted: si stiu, si eu cu 1600W se misca si usile de pe masina, dar mai parbrizu dar aici ii vorba de treaba serioasa la concurs. dar de obicei baga putere imensa in woofer, mult mai mult decat se recomanda, dar maxim pt catev secunde ! ei asta lam gasit la repezeala, sunt instalati mai imense ca astea. http://www.termpro.com/dbdrag/photos...M18311P10C.jpg http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M9591P35C.jpg si aici cine a facut 2002 recordul mondial cu 177.7 dB http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P83C.jpg http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P84C.jpg din pacate nu sunt mai multe poze ca nu au dat voie sa se facca poze la interior. acuma putine informati despre campionatul mondial ! 64.000 Watts RMS 16 Woofer 64 Statii :twisted: din pacate nu mai am toate datele in cap, dar in vreo 56 de baterii, 350kg de schine pt curent. masina are peste 4T :-) |
dracula am probleme vreau sa ma inregistrez la tine pe site si nu reusesc ori sunt eu prea prost :cry: :cry:
|
Deci tot ce pot zice e :
:shock: :shock: :shock: incredibil, nu imi inchipuiam ca exista asa ceva. |
Asa ceva nu e recomandat sa incercati cind sinteti singuri acasa !!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning