![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
HAi-u a fost cel mai smecher ca de obicei felicitari...pacat ca nu am vazut prea bine...asteptam filmele;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
respect pentru toti cei care stiu ce inseamna SHOW - isi imping masinile la limita, cateodata platind scump pentru distractia si binedispunerea publicului...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
filme ceva???? sa ma ajute cineva ca nu gasesc nici unul mai ales de la burn-uri..ale mele inca is pe drum:P
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitarile de rigoare celor ce s-au ocupat de organizare....imi venea sa
imi scot ochii cand am vazut ca nu mai aveam baterie la telefon, si nici memorie la aparat...oricum, foarte tare!! _ S| u| p| 3| r| b| _/ |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Apropos, cand bagati filmele pe site?sau daca le are cineva filmate cum trebuie, ma gasiti pe mess...b2k_venom_69...
God gave us the TIRE... ...and then, we made the burnouts :) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
si NoSpeedLimit Romania
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
:tenisclap prea tare showu nota 20 la toti
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari Anonymous si NSL pt. Burn On Event , organizat foarte bine din pct meu de vedere ! Tot respectul !
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
eu sunt in doliu :)))) hai frate filme ceva sa-l vad si eu pe al meu in "burn"... si la propriu si la figurat =))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Rabdare ca or sa vina si filmele :lol:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari baietilor ...super tare show-ul :peace: :peace: ;) ....
Ce sound avea pisicutza albastra si aox :twisted: :dribble: .... Pacat de masina lui Maroo :???: ......... |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Maroo spune tu ce s-a intamplat cu motoru pana la urma... ca fiecare vine cu alta varianta. eu din cate am vazut de pe metro de sus din stanga a fost mult fum care venea de la motor si dinauntrul masinii.
toata lumea in partea aia zbiera ca a luat foc motorul. s-a prajit motorul sau doar instalatia electrica ? |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
asta e se mai intampla eram si io curios daca sa invartit dragutz ca tre sa plec la munca in 5min si vroiam film ceva cu ursanu...asta e vad dimineata oricum ne vedem data viitoare ;) sincer nu stiu nici eu exact ce s-a intamplat motorul nu are nimik e ok cred ca a facut poc un furtun de benzina ceva sau a luat foc izolajul de la tunelul cardanului fiind tobele prea incinse luni o urc pe rampa si va zic exact
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Maroo tu erai ku ursul care a avut probleme?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari oraganizatorilor si tuturor participantilor care au facut show!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
da al meu este ursu care ardea de focul burn-ului
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Nasol, orikum ai fcut show te.au aplaudat toti ;) bafta in continuare fa.l mare pt.data viitoare :D Mai bine ai povesti tu in mare care a fost treaba ca multi or sa vine ku tot felul de variante...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
super tare a fost ursu
app vezi ca ti-ai uitat un pres p acolo scz acuma nu pot sa urc nici o poza nici un filmuletz |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
iti dai seama ca eu fiind in masina nu am avut de unde sa-mi dau seama ma ustura pe gat si acum de la mirosul de cauciu maine cand o sa urc masina pe rampa o sa stiu exact oricum mare lucru nu a ars decat cateva fire si mocheta din interior si antifonul pt ca era destul de proaspat probabil din cauza asta a si luat foc de la antifon o fi pocnit vreun furtun nu stiu nici eu dupa ce o spal si o urc pe rampa o sa=mi dau seama pt ca este alba in totalitate...oricum greseala in mare parte a fost a mea pt ca l-am incins prea grav...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
" dupa ce o spal si o urc pe rampa o sa=mi dau seama pt ca este alba in totalitate... "
Asta e avantajul de a face masina de la zero ... sa o chelesti sa o iei bucata cu bucata si sa o vopsesti integral ;) Succes cu reparatia |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-I mi pare rau pt masina ta Maroo......dar e bine ca am reusit sa o stingem
-Sper ca evenimentul va placut , in ciuda unor premii mai substantiale eu unul sunt fericit ca am putut da ocazia sa se mai descrce putin adrenalina acumulata timp de -o iarna. -Va felicit pe toti participantii si sper ca am redeschis portile pentru evenimente de acest gen , considerate periculoase , deci se poate si mai bine de atat. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
sper sa o repari cat mai repede si sa nu fie mari probleme Felicitari NSL si Anonymous pentru organizarea acestui event bravo baieti :woowoo: |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari organizatorilor si participantilor ... de data asta chiar se poate spune " cel mai tare show de pana acum "
La mai mare .. pakt de Maroo ... dar bn k nu e grav .. tot raul spre bine ;) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
respect dm florica pt organizarea acestui show ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
supertare show-ul...organizarea a fost si ea la inaltime fara incidente...iar hai-ul si cu msk-ul au facut supershow,bv si tineti-o tot asa in continuare si asteptam alte evenimente de genul cat mai curand....;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Intrati pe mesul meu daca vreiti filmul cu Maroo.....de pe telefon filmat. Aici nu-l pot urca.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
bravo anonymous si nsl !!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
FELICITARI PARTICIPANTILOR...!!!! se mai pot face si evenimente frumoase si fara incidente ...conteaza foarte mult si participantii...asta inseamna sa nu poata sa intre cine vrea ... au fost oameni care au fost refuzati!!!!
multumesc in numele ANONYMOUS motorsport si NSL ROMANIA domnului SANDU SEBASTIAN,pt ajutorul dat...vreau sa mai multumesc publicului care a fost la inaltime astazi... |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari si din partea mea atat organizatorilor cat si participantilor !
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Sa cante muzicaaa!!! Sper sa dau de soferul din Taxi sa ma aduca repede acolo pana nu consumati tot.. :D :D :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Respekt pentru omul care a dat totul de la masina sa , pace omule . Felicitari lui HAI`u :D e piesa omu` ;) si felicitari tuturor celorlalti concurenti precum si organizatorilor...sa speram ka la anu` o sa fie mult mai mare ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Am uitat sa il felicit pe ALEX ,este prima masina care face show din clubul DREAM SQUAD(este si prima zi de cand au facut lansarea...avem timp sa le vedem si pe cele care stau acum ...:D)
LA MULTI ANI DREAM SQUAD!!!!!!! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
si felicitari pt raz care a alergat toata hala de metro pt a aduce tubu ala mare,care cred eu ca a salvat masina
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
super tare!!!asa mai da,hai frate odata si cu filmuletele ca dorim sa revedem:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning