Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

Japan_tuner 31-03-07 19:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
HAi-u a fost cel mai smecher ca de obicei felicitari...pacat ca nu am vazut prea bine...asteptam filmele;)

Alex-Rahova 31-03-07 20:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
respect pentru toti cei care stiu ce inseamna SHOW - isi imping masinile la limita, cateodata platind scump pentru distractia si binedispunerea publicului...

TzeTze 31-03-07 20:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
filme ceva???? sa ma ajute cineva ca nu gasesc nici unul mai ales de la burn-uri..ale mele inca is pe drum:P

b2k_venom_69 31-03-07 20:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitarile de rigoare celor ce s-au ocupat de organizare....imi venea sa
imi scot ochii cand am vazut ca nu mai aveam baterie la telefon, si nici memorie la aparat...oricum, foarte tare!!
_
S|
u|
p|
3|
r|
b|
_/

b2k_venom_69 31-03-07 20:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Apropos, cand bagati filmele pe site?sau daca le are cineva filmate cum trebuie, ma gasiti pe mess...b2k_venom_69...

God gave us the TIRE...
...and then, we made the burnouts :)

NSL_KiwY 31-03-07 20:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
si NoSpeedLimit Romania

FUBU_S 31-03-07 20:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
:tenisclap prea tare showu nota 20 la toti

B_84_RIP 31-03-07 20:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by [-KiwY-] (Post 826890)
si NoSpeedLimit Romania

corect.... scuze abea m-am trezit...

Al3xius 31-03-07 20:40

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari Anonymous si NSL pt. Burn On Event , organizat foarte bine din pct meu de vedere ! Tot respectul !

Maroo 31-03-07 20:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
eu sunt in doliu :)))) hai frate filme ceva sa-l vad si eu pe al meu in "burn"... si la propriu si la figurat =))

NSL_KiwY 31-03-07 20:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Rabdare ca or sa vina si filmele :lol:

vio[s] 31-03-07 20:48

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari baietilor ...super tare show-ul :peace: :peace: ;) ....

Ce sound avea pisicutza albastra si aox :twisted: :dribble: ....
Pacat de masina lui Maroo :???: .........

monk 31-03-07 20:50

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Maroo spune tu ce s-a intamplat cu motoru pana la urma... ca fiecare vine cu alta varianta. eu din cate am vazut de pe metro de sus din stanga a fost mult fum care venea de la motor si dinauntrul masinii.

toata lumea in partea aia zbiera ca a luat foc motorul. s-a prajit motorul sau doar instalatia electrica ?

Maroo 31-03-07 20:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
asta e se mai intampla eram si io curios daca sa invartit dragutz ca tre sa plec la munca in 5min si vroiam film ceva cu ursanu...asta e vad dimineata oricum ne vedem data viitoare ;) sincer nu stiu nici eu exact ce s-a intamplat motorul nu are nimik e ok cred ca a facut poc un furtun de benzina ceva sau a luat foc izolajul de la tunelul cardanului fiind tobele prea incinse luni o urc pe rampa si va zic exact

NSL_KiwY 31-03-07 20:53

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Maroo tu erai ku ursul care a avut probleme?

Torque_Cosmin 31-03-07 20:53

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari oraganizatorilor si tuturor participantilor care au facut show!

Maroo 31-03-07 20:55

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
da al meu este ursu care ardea de focul burn-ului

NSL_KiwY 31-03-07 20:57

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Nasol, orikum ai fcut show te.au aplaudat toti ;) bafta in continuare fa.l mare pt.data viitoare :D Mai bine ai povesti tu in mare care a fost treaba ca multi or sa vine ku tot felul de variante...

Rebel_Boy 31-03-07 21:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 826942)
da al meu este ursu care ardea de focul burn-ului

Pacat :sad: :rolleyes2 ... dar nici tu nu te-ai lasat pana nu a ars ceva ... ori cauciucurile ori masina :-) ... Bafta si sper sa nu fie ceva grav sa lipseasca prea mult MSK-ul :-P

solo24 31-03-07 21:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tare a fost ursu
app vezi ca ti-ai uitat un pres p acolo
scz acuma nu pot sa urc nici o poza nici un filmuletz

Maroo 31-03-07 21:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
iti dai seama ca eu fiind in masina nu am avut de unde sa-mi dau seama ma ustura pe gat si acum de la mirosul de cauciu maine cand o sa urc masina pe rampa o sa stiu exact oricum mare lucru nu a ars decat cateva fire si mocheta din interior si antifonul pt ca era destul de proaspat probabil din cauza asta a si luat foc de la antifon o fi pocnit vreun furtun nu stiu nici eu dupa ce o spal si o urc pe rampa o sa=mi dau seama pt ca este alba in totalitate...oricum greseala in mare parte a fost a mea pt ca l-am incins prea grav...

Rebel_Boy 31-03-07 21:17

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
" dupa ce o spal si o urc pe rampa o sa=mi dau seama pt ca este alba in totalitate... "

Asta e avantajul de a face masina de la zero ... sa o chelesti sa o iei bucata cu bucata si sa o vopsesti integral ;)
Succes cu reparatia

NSL_KiwY 31-03-07 21:30

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 826961)
iti dai seama ca eu fiind in masina nu am avut de unde sa-mi dau seama ma ustura pe gat si acum de la mirosul de cauciu maine cand o sa urc masina pe rampa o sa stiu exact oricum mare lucru nu a ars decat cateva fire si mocheta din interior si antifonul pt ca era destul de proaspat probabil din cauza asta a si luat foc de la antifon o fi pocnit vreun furtun nu stiu nici eu dupa ce o spal si o urc pe rampa o sa=mi dau seama pt ca este alba in totalitate...oricum greseala in mare parte a fost a mea pt ca l-am incins prea grav...

Mda stiu kum e ku fumul... da ai forjato akolo trebuia sa "vomite" :lol: Bafta ku repararea

F_L_R 31-03-07 21:36

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-I mi pare rau pt masina ta Maroo......dar e bine ca am reusit sa o stingem
-Sper ca evenimentul va placut , in ciuda unor premii mai substantiale eu unul sunt fericit ca am putut da ocazia sa se mai descrce putin adrenalina acumulata timp de -o iarna.
-Va felicit pe toti participantii si sper ca am redeschis portile pentru evenimente de acest gen , considerate periculoase , deci se poate si mai bine de atat.

D R A 31-03-07 21:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 826942)
da al meu este ursu care ardea de focul burn-ului

felicitari in primul rand omule ... chiar ai facut spectacol
sper sa o repari cat mai repede si sa nu fie mari probleme

Felicitari NSL si Anonymous pentru organizarea acestui event
bravo baieti :woowoo:

RAZvan15 31-03-07 21:41

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari organizatorilor si participantilor ... de data asta chiar se poate spune " cel mai tare show de pana acum "
La mai mare ..
pakt de Maroo ... dar bn k nu e grav .. tot raul spre bine ;)

DVDValy 31-03-07 21:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
respect dm florica pt organizarea acestui show ;)

ionutz_ubh 31-03-07 21:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
supertare show-ul...organizarea a fost si ea la inaltime fara incidente...iar hai-ul si cu msk-ul au facut supershow,bv si tineti-o tot asa in continuare si asteptam alte evenimente de genul cat mai curand....;)

F_L_R 31-03-07 21:45

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Intrati pe mesul meu daca vreiti filmul cu Maroo.....de pe telefon filmat. Aici nu-l pot urca.

Slim29 31-03-07 21:45

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Razvan_Still (Post 827023)
felicitari organizatorilor si participantilor ... de data asta chiar se poate spune " cel mai tare show de pana acum "
La mai mare ..
pakt de Maroo ... dar bn k nu e grav .. tot raul spre bine ;)

lasa ca masina se repara , bine ca nu ai patit tu ceva [ sanatate pe primu loc] .. ft frumos show-ul ...oricum HAI the king :D .. ft frumos si RIP-ul ... felicitari participantilor!

AlecsM 31-03-07 21:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
bravo anonymous si nsl !!!

B_84_RIP 31-03-07 21:50

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by AlecsM (Post 827039)
bravo anonymous si nsl !!!

Multumim.......si tu ai ridicat clubul vostru care abea s-a infintat.....LA MULTI ANI

TOBA^ 31-03-07 21:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
FELICITARI PARTICIPANTILOR...!!!! se mai pot face si evenimente frumoase si fara incidente ...conteaza foarte mult si participantii...asta inseamna sa nu poata sa intre cine vrea ... au fost oameni care au fost refuzati!!!!
multumesc in numele ANONYMOUS motorsport si NSL ROMANIA domnului SANDU SEBASTIAN,pt ajutorul dat...vreau sa mai multumesc publicului care a fost la inaltime astazi...

tng 31-03-07 21:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari si din partea mea atat organizatorilor cat si participantilor !

B|shOp-VR6 31-03-07 21:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Sa cante muzicaaa!!! Sper sa dau de soferul din Taxi sa ma aduca repede acolo pana nu consumati tot.. :D :D :D

DeZaXaT 31-03-07 21:55

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Respekt pentru omul care a dat totul de la masina sa , pace omule . Felicitari lui HAI`u :D e piesa omu` ;) si felicitari tuturor celorlalti concurenti precum si organizatorilor...sa speram ka la anu` o sa fie mult mai mare ;)

TOBA^ 31-03-07 22:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Am uitat sa il felicit pe ALEX ,este prima masina care face show din clubul DREAM SQUAD(este si prima zi de cand au facut lansarea...avem timp sa le vedem si pe cele care stau acum ...:D)
LA MULTI ANI DREAM SQUAD!!!!!!!

Rebel_Boy 31-03-07 22:01

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6 (Post 827055)
Sa cante muzicaaa!!! Sper sa dau de soferul din Taxi sa ma aduca repede acolo pana nu consumati tot.. :D :D :D

Sa aveti pofta ... sau cum so spune .. sa va curga lin pe gatlej :lol: ...

solo24 31-03-07 22:02

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
si felicitari pt raz care a alergat toata hala de metro pt a aduce tubu ala mare,care cred eu ca a salvat masina

Johnny Zov 31-03-07 22:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tare!!!asa mai da,hai frate odata si cu filmuletele ca dorim sa revedem:D


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning