Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

catalin rs4 30-01-04 15:04

la mine este ca ne cunoastem de mic copi dar nu stiu cum sa zic dar ne intelegem foare bine ne mai certam si noi dar din lucruri mai mici important este sa te intelegi intro relatie aicad poate ca ii arati ca o iubesti prea mult si poate ea profita din chestia asta??nu prea ii bine sa le arati cat de mult ti la ele astai replica mea si functioneaza destul de bine dar este bine sa ai pe cineva langa tine.. asa ca aveti grija ce faceti aicad 2 is multi ...cateodata ajut a doar sa stati de vorba ...sper ca cand o sa vi la nunt ala mine sa vi cu ea :wink: o sa va invit pe toti dar o sa mai dureze ceva ... :lol:

aicad 30-01-04 17:28

Astept cu nerabdare si vorba lu Marty daca nu o sa vin cu ea o sa vin cu alt autobuz ;)
Mersi baieti! Noi sa fim sanatosi! :)


PS: marty ai ceva antibiotice?

EvLSant0S 30-01-04 20:10

Salut.....am si eu un hobby ....nush daca e chiar hobby oricum....imi place la nebunie....Breakdance-u .....ash vrea si eu sa stiu ce parere aveti voi de dansul asta, sunt super curios si as mai vrea sa stiu daca vreunul dintre voi practica \"sportul\" asta...?

catalin rs4 30-01-04 20:28

:lol: :lol: :lol: mie unul imi place mult sportul asta :lol: sti sa dansezi?!?poate imi arati si mie la vara :lol: :lol:

EvLSant0S 30-01-04 22:00

LoL cata cu CEA MAI MARE placere serios la vara vorbim am inteles ca esti prieten cu un amic de al meu bmw193cp.....cristi_bmw ..pe yahoo messenger....oricum inca o data mi-ar face placere mai vb ...bye

TNos 30-01-04 22:46

mi-ar place sa stiu sa dansez,am incercat,inca o fac,dar se pare ca eu chiar am doua picioare stangi!bravo tie!

FiReBuRn 30-01-04 22:50

Aicad ..nici eu nu stau prost cu dragostea..stai linistit..SUNT CEL MAI FERICIT..indragostit..cum vrei sa-i zici...nu-ti dai seama cat ma bucur ca m-am impacat cu ea..!!! :P

augustin 30-01-04 22:52

stiu sa dansez slow :D atat ... hehehe sau alte chestii daca sunt beat :lol:

TNos 30-01-04 23:08

la bautura stiu si eu sa fac multe!chiar fac frumos!pana adorm!

FiReBuRn 30-01-04 23:13

Eu dansez si pe manele dupa o sticla de Garone :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 30-01-04 23:26

tnos de cat timp faci break? e unu fac de 2 ani de zile si inca imi place si trag la break in fiecare seara ...ce scheme faci??

augustin 30-01-04 23:27

eu dansez pe ORICE dupa o sticla de garone :D

catalin rs4 30-01-04 23:40

he he ce mica ii lumea :lol: da vb cu cristi de ceva vreme lasa ca o sa vb noi la vara poate ma inveti si pe mine sa dansez :lol:

FiReBuRn 30-01-04 23:41

Mama..cate planuri ne-am facut pentru la vara.. :wink:

EvLSant0S 31-01-04 07:57

oke cata, cat stai in Romania?:P ca sa stiu cat am sa te invatz:P

FiReBuRn 31-01-04 11:23

Da Cataline..cat stai ..poate te invatz sa desenezi (graph) :wink:

Gabi 31-01-04 11:34

FiReBuRn: graph ma inveti pe mine, ca de grafitti ( sau graffiti ) naspet m-am saturat.

catalin rs4 31-01-04 14:22

:lol: :lol: o sa stau ceva timp 3 luni :lol: daca o sa invat de la fiecare cate ceva o sa fie bine :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 31-01-04 17:53

pe bune?? chiar trei luni?? supperrr avem timp :P cati ani ai?

catalin rs4 31-01-04 19:22

:lol: :lol: :lol: :lol: da o sa stau 3 luni in tara nu stiu cat o sa stau in bucuresti dar o sa stau o vreme :lol: am 21 merg pe 22 in 6 martie :lol: tu?

EvLSant0S 31-01-04 22:58

:)) merg pe 16 pe 1 ianuarie:PP stiu sunt mic:)

catalin rs4 31-01-04 23:00

:lol: :lol: :lol: sincer te credeam mai mare putin :lol: dar nu ma deranjeza varst din contra am multi prieteni de varsta ta :wink:

augustin 01-02-04 00:13

evl tu ai 15 ani si o luna???

aicad 01-02-04 00:48

Mie imi place sa dansez house super mult, si multi spun ca dansez bine. mie mi se pare amuzant dansul asta mai ales cand ii vad pe altii, pe mine ma ajuta foarte mult sa ma descarc de nervi :)
Si muzica asta ma carcterizeaza cel mai mut. :D O SIMT! :)

cataline cred ca la vara nu prea o sa ai timp de stat: vii aici sa faci cursuri de vara. :D
eu sper sa reusim sa ne intalnim si sa ma uit la masina ta :) (vreo doua zile :twisted: , cat ma costa :D )

PS: sper sa ma lase dz1 sa ii ating masina :)

PPS: ce idei am si eu la ora asta. cred ca m-am invartit prea mult cu masina. :D

catalin rs4 01-02-04 02:04

:lol: :lol: :lol: ce sa te coste stai linistit ne plimbam cu ea si o sa te lase dz1 sai atingi masina o sa te si plimbe o sa vezi tu numai sa treca timpul odat...... :?

EvLSant0S 01-02-04 10:10

fuck,this shit is wack, hmm cata imi dai si mie id`ul tau de la messenger sau e ok daca-l inreb pe cristi? peace

EvLSant0S 01-02-04 10:12

da mai augustine am 15 ani si o luna :P azi am implinit-o :) de ce intrebi? :wink:

catalin rs4 01-02-04 13:21

:lol: :lol: :lol: :lol: katalinrs4 :lol:

Herk 01-02-04 13:22

:LOL: lolololololol :D :D :D :o

aicad 01-02-04 15:53

catalin abia astept ;)

catalin rs4 01-02-04 17:23

:lol: :lol: :lol: he he he si eu :wink:

bogdan 02-02-04 12:51

mai nou dupa ce mi-am rupt cateva oase :cry: mi-am descoperit un nou hobby ,i-mi place sa ma dau cu placa iar acum vreu sa-mi cumpar una aveti vreounul de vanzare? :D

EvLSant0S 02-02-04 15:58

nu nu avem...apucate ma de break e mult mai frumos/spectaculos si nu tre sa dai 5-6 milioane cum dai ptr placa + ca iti faci corp adevarat ...:P aaa si intr-o discoteca dai 5 airtackuri(o schema in breakdance) si pleci cu 5 femei de acolo:))) pe bune:) cati ani ai bogdane?

bogdan 02-02-04 16:05

sunt un tip mult prea comod sa ma apuc de astfel de activitati iar de femei nu prea mai am nevoie ca o am pe a mea

bogdan 02-02-04 16:05

doar 24

mpa 02-02-04 16:06

Hai facem un trabant snowmobil!!!!

bogdan 02-02-04 16:08

nu este bun ca ingheata cartonul si se sparge repede

mpa 02-02-04 16:15

Crezi ca vorbeam serios nu!!!??? LOL
Io unu nu cred ca se sparge dupa ce am vazut pozza aia cu trebantu inghetat

bogdan 02-02-04 16:20

eu as fi vrut sa-l vad cant se dezgheata ,sa vad daca bagi mina prin plafon

mpa 02-02-04 16:25

Nu cred!!!!
Stii ce trbant misto am vazut: Ala din pisica alba, pisica neagra!!!


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning