![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
misto rauuuuuuuuuuu
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super o sa arate! abia astept sa vad cand o sa fie gata!;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super cu S mare !!! ceva poze cu interioru ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cel mai tare logan...si inca nu e tarminat:D....jante ati ales pt el?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Ar trebui facut ceva cu consola centrala , tare aiurea ii . Ceva in genu Mercedes o vad eu cu ditamai cotiera , impreuna , dintr-o bucata . Ce zici ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super ! Ai dreptate , neaparat tre' facut ceva cu intreg bordu ' . D'abia astept poze ! :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
asta o sa fie cel mai tare logan ever, daca vaiese treaba si cu motoru si interiorul.....puteti merge cu el la saloane internationale ca nu va faceti de rusine.....oricum respect pt baietii care lucreaza la el si pt propritarul care a hotarat sa bage atatia bani in logan....bravo!!!! abia astept sa-l vad finalizat
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Poate ne mai dai ceva poze ! ! ! :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Bine zici . SARBATORI FERICITE ! Si bucura-te de mini pauza !
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super fain kitu la logan :)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super loganul,nimic de zis,dar si la 1000 euro ,eu zic k face toti banii,pacat k nu au ajuns si cu ea la tunning days.bravo baietzi!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super faina....mai vrem poze...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
4 Attachment(s)
surprizaaa!!!eleronul si-a cam schimbat infatisarea!!!se apropie de final!!!astept pareri!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
beton! super fain.........abi asteptam sa vedem produsul final....oricum spor la treaba
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Am si eu o intrebare la mine portbagasul nu este asa scufundat in interior este la nivel cu caroseria, la tine de ce este asa ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
meserie...si ti-am mai spus mare pacat ca n-ai oameni sa lucrezi mai mult..oricum e bine ca faci tu..ca oamenii e posibil sa-ti faca buleli dar merge greu asa ..greu dar sigur totusi :)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super tare...daca poti..fa o poza si din lateral..la inaltimea portbagajului si una de jos...mai din spate..sa ne dam seama cum arata noul fund klumea al loganului. beton eleronu.misto ideea..tinetio tot asa
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
poza cu modelul de eleron inainte de a lua matrita.acuma pot sa spun ca i-mi place!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
arata foarte bine.cam la ce pret te-ai gandit pt eleron?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ss tare arata
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
foarte bine arata :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
spor la treaba in continuare
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Foarte fain eleronu ! Nota 10 + ! Mai aveti mult ? cand o vedem gata ?;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ceva noutati???? abia astept sa fie gata, sper sa o vedem pe copertile revistelor de tuning
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
masina tocmai aztazi a plecat la vopsit!dupa vosit revine pt interior!doar ca avem nevoie de timp sa lucram si pe celalalte masini care asteapta! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
oricum bafta si repet vreau sa cumpar o revista 4tuning cu loganu vostru pe coperta......poate citeste cine trebuie;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cam cand crezi k va fi gata...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
5 Attachment(s)
am adus poze noi cu loganul si cu tapiteria,forma banchetei din spate a fost modificata nu mai arata a bancuta de rezerva!si scaunele din fata sunt incalzite!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
un sfat daca imi este permis: aveti grija la cum montati pleoapele(cat mai aproape de capota) pt ca altfel va capata un aspect ieftin si e pacat de munca voastra(de altfel excelenta)
poate o idee ar fi sa prelungiti capota doar pe far (fara semnalizator) si asa va capata un aspect(parerea mea) mai agresiv decat cu pleoape (mentionez k am vaz treaba asta si arata mult mai bine decat cu pleoape) desenul ala de pe capota e facut cu airbrush sau autocolant? in fine... ce vroiam de fapt sa spun e k spoiler-ul fata cu tot cu grila(dar mai ales curile de aer de jos) arata bestial, k sa nu mai vb de pielea de pe scaune care e la fel de meseriasa multa bafta in continuare si tineti-o tot asa k faceti treaba f buno |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
nu comentam, doar ti-am impartasit o parere k stii cum e omul cat traieste invata
si sa stii k sudura de calitate-->> wig(wolfram inert gas) nu rugineste si un grund bun polistratificat la adaosul de tabla pe care il sudezi face toti banii parerea mea.. respect!! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bravo!!!! spor la treaba
super faina masina.....sunteti cei mai tari |
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning