Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

Grecu 02-06-05 21:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Grec, asta este o gluma morbida! :lol: Oricum ai zis ca-ti agati suruburile de lant si sper sa te tii de cuvant! :lol:

Daca imi dau doctorii suruburile dupa ce le scot, imi fac clar lant din ele :lol:

B 68 VLD 02-06-05 22:05

Pai trebuie sa ti le dea doar le-ai platit si sunt ale tale nu?! :lol: Nu ti-au dat factura la suruburi?! :lol:

Grecu 02-06-05 22:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Pai trebuie sa ti le dea doar le-ai platit si sunt ale tale nu?! :lol: Nu ti-au dat factura la suruburi?! :lol:

Nu mai stiu, la cat de drogat am fost in spital :woowoo:

Baby^ 02-06-05 22:10

din ce imi castig bani... am o ocupatie atat de \"secreta\" incat nici eu nu stiu cu ce ma ocup exact 8)

Grecu 03-06-05 14:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Baby^\"
din ce imi castig bani... am o ocupatie atat de \"secreta\" incat nici eu nu stiu cu ce ma ocup exact 8)

Stai degeaba si banii apar? Sa-mi spui unde imi trimit si eu CV-ul :lol: :lol:

B 68 VLD 06-06-05 17:24

Adica si tu iti pui fundu' la bataie?! :lol:

blowwind 06-06-05 17:29

acum ca a venit vara si ciresele s`au comp...m`am gandit sa imi deschid o noua afacere...ferma de viermi :) ...am gasit atat de multi in ciresele din prorpria curte...incat nici nu este nevoie sa bag bani in aceasta afacere... :)

BabyBlue_EVO 06-06-05 17:36

vand diplome de bac .... capacitate shi sesiuni cine mai doreste cine mai pofteste daca vine o clasa intreaga fac reducere :D :roll: :roll:

orlando 06-06-05 18:55

eu adun de pe strada cuti de coca cola de aluminu si fac la bani aolo...
mai am vreo 3 papushi gonflabile cu kirie...
mai fur vara porumb fac malai mai fur cate un porc ma mai duc sa il vand...
ma descurc cat sa nu mor de foame stitzi voi o kiftea acolo in burta...!

Grecu 06-06-05 19:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Adica si tu iti pui fundu' la bataie?! :lol:

:lol:

adrryan 07-06-05 12:22

Imi pare rau sa vad ca sunt printre singurii care face bani dintr-o activitate legala. Sunt ginecolog :dance:. In sfarsit anii de scoala au inceput sa dea roade. :pelvic_th.
Reducere cu pana la 69% pentru doamnele care vin la control in stare de ebrietate :tetter:

XoRRo 05-07-05 18:58

eu ma rog sa castig la lotto

remusrm 15-08-05 06:54

opa, eu lucrez pentru los angeles unified school district( www.lausd.net ) ... guvernul american...

AR120CP 15-08-05 08:12

Eu fac trafic cu gogonele :ciggy: si in timpul liber f@t buha :roll:

XoRRo 19-08-05 00:56

am o idee de afacere... cine vrea sa imi fie partener de afaceri ?

cum aici in ghencea s-a format un munte de pamant (fostu capat 41) m-am gandit sa fac o ferma de rame. deci? cine mai vrea sa investeasca

P.S. ramale sunt pt export sau le iau eu la pescuit... (sunt pescar inrait)

orlando 19-08-05 00:58

iauzi si sa muncim noi si tu sa iei ramele la pescuit...
noi cu ce ne alegem???
apropo eu sunt impingator de tavi la cantina saracilor din ferentari...si cateodata ma m-a ia si pe mine gigi dugheana mai fac un ban in intersectzie la termopane...asa le zice mai nou la parbrize :lol: :lol: :lol:

valib 09-09-05 22:46

momentan colaborez cu MIT la crearea unei baze de date, am inceput sa comercializez piese pt. oltcit, telefoane, si tot ce vine la rand...cu risc minim
:)
alocatia pt copii rulzzzz :lol: :lol: :lol:

needBrain 09-09-05 22:49

io lucrez la nasi-miu la firma
sunt sofer si pe ca masini: peugeot 607(3.0 207 cp)
si ford mondeo 1.8 125CP

CRyS` 26-09-05 00:44

Mdeah.... Lucrez colea unde scrie`n semnatura!...Uitatzi`va si voi si va vetzi da seama!In rest?Mai tzin contabilitatea mamei si`o mai ajut pe prietena mea ... la fel,niste chestii contabile!


Smenuri?Fac dvd`uri,cd`uri cu ORICE!!!Sunt super scump! :P

Psycho 26-09-05 01:15

vand derulatoare de cd`uri dvd`uri si mini cd`uri ...


de asemenea vand lumanari .. de nunta botez si alte nebunii :)

CRyS` 26-09-05 07:13

Apoi nu facem o afacere amandoi?Ce zici :D

Psycho 26-09-05 08:13

nush frate .. mie imi place sa lucrez singur .. k shtii care e problema .. nu`lace sa am prieteni care sa ma lucreze pe la spate sau in dos :))

Mustang 26-09-05 14:34

Poate pentru unii li s-o parea injositor...

Da' eu lucrez la Mc Donalds Obor ;)... fac mai de toate...: curatenie, bucatarie, servire. ;)

GolfuletzS 26-09-05 14:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Poate pentru unii li s-o parea injositor...

Da' eu lucrez la Mc Donalds Obor ;)... fac mai de toate...: curatenie, bucatarie, servire. ;)

dc sa para injositoare ? e o munca ca toate altele ... si la varsta ta .. pot sa zic ca e chiar bine. bafta .... multa

Mustang 26-09-05 15:13

poate unora li se pare injositor sa dea cu mopul si cu maturica in anumite zile...ca nu te pune sa faci asta zilnic :D

needBrain 28-09-05 22:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Poate pentru unii li s-o parea injositor...

Da' eu lucrez la Mc Donalds Obor ;)... fac mai de toate...: curatenie, bucatarie, servire. ;)

pai u esti bun pe langa casa omului

Mustang 29-09-05 13:40

da' sunt al dreacu de scump :D

needBrain 01-10-05 01:23

mare norocoasa o sa fie nevasta-ta :lol:

Ju!ceD 01-01-06 21:26

eu
 
eu sun baiatu cu apa lu shumacher .... imi da 10$ pe bula de la apa mineeala :D

Gabi 02-01-06 00:21

Topic closed! Nu creati altu', ca pe ala nu-l mai inchid, ci il sterg direct! :)


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning