Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

shaid-kid 07-06-07 16:43

Re: Orice pana in 110 cp
 
1,5dci cati caluti?:D

CroCop 07-06-07 17:00

Re: Orice pana in 110 cp
 
80 caluti :) ingrijiti :P

unix 07-06-07 17:46

Conturi Ftp
 
http://forum.net-hosting.ro/viewtopic.php?t=10



AM putut urca pana si filme.Viteza e buna si continutul interesant!:peace:

Markenstein 07-06-07 18:06

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 922093)
ne dam mah , k nu ne'am mai dat de mult :-P
pai si ce faci ? ramai cu bora ? :sad:

AFA,
am o surpriza pentru tine,
am licitat deja pt Kompresor si astept sa dau bani omului si sa-mi trimite.
am si luat deja intercooleru' asa ca mai am putin si peste vreo 2 saptamani termin masina!
atunci trebuie sa ne intalnim sa vedem cum trage :D

59AFA 07-06-07 19:03

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by Markenstein (Post 937853)
AFA,
am o surpriza pentru tine,
am licitat deja pt Kompresor si astept sa dau bani omului si sa-mi trimite.
am si luat deja intercooleru' asa ca mai am putin si peste vreo 2 saptamani termin masina!
atunci trebuie sa ne intalnim sa vedem cum trage :D

pai oricum.....ai vazut si tu sambata , prima cursa te'ai dus la a 3a si a doua cursa am plecat putin inaintea ta....dar cand ne'am oprit deja recuperai grav...deci oricum n am nici o sansa in fata ta in stadiul in care e masina acum...dupa ce iti pui kompressorul nu vad ce rost mai are sa arzi benzina cu mine :lol:
da oricum, pregateste'o pt ce vine in curand in garajul meu :twisted:
oricum , deja sunt super curios sa vad in ce hal o sa traga a ta dupa ce termini treaba.cam cand estimezi ca e gata?:-P

200SX 07-06-07 23:24

Re: Orice pana in 110 cp
 
Scuzati offtopicul
Quote:

Originally Posted by Markenstein (Post 937853)
am licitat deja pt Kompresor

ar fi interesant de citit sectiunea sisteme turbo si nos, eventual sa postezi cate ceva despre acel compresor electric pe topicul dedicat acestor dispozitive sau pe unul nou.



nu dati click pe linkul respectiv mama lui de virus
btw: stie cineva cum scap de el fara a formata :|

Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay*****

59AFA 09-06-07 18:46

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 936144)
VINERI 06 IUNIE 2007 .... ora 11 in rond la Kiseleff ...care vrea sa se dea cu mine :) 1.5 dCI...

ce ai facut vineri moshule , ai plecat la munte ?! :-P
k daca nu ma insel ti'am vazut masina.am trecut unul pe langa altul.eu ma intorceam de la munte tu te duceai :D

CroCop 11-06-07 07:17

Re: Orice pana in 110 cp
 
:D dap am plecat...imi expira dovada si...na...trebuia sa fac un drum :D k 30 de zile stau pe bara :P ma uit doar ....life sucks dar ce sa fac :(

59AFA 11-06-07 14:18

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 942893)
:D dap am plecat...imi expira dovada si...na...trebuia sa fac un drum :D k 30 de zile stau pe bara :P ma uit doar ....life sucks dar ce sa fac :(

auch...:rolleyes2 cum s a intamplat ? :???: acum tre' sa dai examen ?
apropo....mare grija ca au bagat in intersectii gabori in civil...e pe bune faza , i s a intamplat unui amic...

CroCop 11-06-07 19:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
Maine la ora 7:50 sa fiu prezent la udriste :d nitse idioti dar ma rog....astept sa-mi vina procesul verbal....sa vad si eu ce au mai gresit...k pe dovada aia micutza mi-au gresit CNP-ul si nr la masina...din 11 ei l-au vazut 16 ...cum nush...dar ma rog...

George_P. 29-06-07 16:54

Re: Orice pana in 110 cp
 
S-au dat shaid-kid cu afa pana acum ??

shaid-kid 02-07-07 15:30

Re: Orice pana in 110 cp
 
nu........

adi01 07-07-07 16:52

Re: Orice pana in 110 cp
 
cu un amarat de Vw Golf I ? vrea careva?

George_P. 07-07-07 22:40

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by adi01 (Post 986581)
cu un amarat de Vw Golf I ? vrea careva?

Haha:lol:

Mai degraba cu rechinasul...

adi01 09-07-07 16:24

Re: Orice pana in 110 cp
 
rechinu .. e in service si ma gandesc daca merita sa bag bani in el sau nu ... ca are ceva probleme.. dar Golfu e Available :) ce naiba ma .. voi aveti masini din 2006 2005 .. si din 1979 ..30 de ani aproape :(

George_P. 09-07-07 16:27

Re: Orice pana in 110 cp
 
30 de ani....da' cum fuge:twisted:

adi01 09-07-07 16:31

Re: Orice pana in 110 cp
 
ca un Golf 1 :):P 16v powa

Daedalus 05-09-07 18:37

Re: Orice pana in 110 cp
 
Solenza 1.4 tobe borla, filtru si chip ? Si in starea asta si dupa o curatare de injectoare.. croco, ce zici? Poate ne vedem vineri acolo la pescarus


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2026 4Tuning