![]() |
Re: Orice pana in 110 cp
1,5dci cati caluti?:D
|
Re: Orice pana in 110 cp
80 caluti :) ingrijiti :P
|
Conturi Ftp
http://forum.net-hosting.ro/viewtopic.php?t=10
AM putut urca pana si filme.Viteza e buna si continutul interesant!:peace: |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
am o surpriza pentru tine, am licitat deja pt Kompresor si astept sa dau bani omului si sa-mi trimite. am si luat deja intercooleru' asa ca mai am putin si peste vreo 2 saptamani termin masina! atunci trebuie sa ne intalnim sa vedem cum trage :D |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
da oricum, pregateste'o pt ce vine in curand in garajul meu :twisted: oricum , deja sunt super curios sa vad in ce hal o sa traga a ta dupa ce termini treaba.cam cand estimezi ca e gata?:-P |
Re: Orice pana in 110 cp
Scuzati offtopicul
Quote:
nu dati click pe linkul respectiv mama lui de virus btw: stie cineva cum scap de el fara a formata :| Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay***** |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
k daca nu ma insel ti'am vazut masina.am trecut unul pe langa altul.eu ma intorceam de la munte tu te duceai :D |
Re: Orice pana in 110 cp
:D dap am plecat...imi expira dovada si...na...trebuia sa fac un drum :D k 30 de zile stau pe bara :P ma uit doar ....life sucks dar ce sa fac :(
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
apropo....mare grija ca au bagat in intersectii gabori in civil...e pe bune faza , i s a intamplat unui amic... |
Re: Orice pana in 110 cp
Maine la ora 7:50 sa fiu prezent la udriste :d nitse idioti dar ma rog....astept sa-mi vina procesul verbal....sa vad si eu ce au mai gresit...k pe dovada aia micutza mi-au gresit CNP-ul si nr la masina...din 11 ei l-au vazut 16 ...cum nush...dar ma rog...
|
Re: Orice pana in 110 cp
S-au dat shaid-kid cu afa pana acum ??
|
Re: Orice pana in 110 cp
nu........
|
Re: Orice pana in 110 cp
cu un amarat de Vw Golf I ? vrea careva?
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
Mai degraba cu rechinasul... |
Re: Orice pana in 110 cp
rechinu .. e in service si ma gandesc daca merita sa bag bani in el sau nu ... ca are ceva probleme.. dar Golfu e Available :) ce naiba ma .. voi aveti masini din 2006 2005 .. si din 1979 ..30 de ani aproape :(
|
Re: Orice pana in 110 cp
30 de ani....da' cum fuge:twisted:
|
Re: Orice pana in 110 cp
ca un Golf 1 :):P 16v powa
|
Re: Orice pana in 110 cp
Solenza 1.4 tobe borla, filtru si chip ? Si in starea asta si dupa o curatare de injectoare.. croco, ce zici? Poate ne vedem vineri acolo la pescarus
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:52. |
- Copyright 2026 4Tuning