Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

marin_m_alex 10-06-07 10:32

sal
 
sal!civicu e o masina superba!imi pare rau ca taicamiu s-a razgandit si nu a mai cumparat noul civic!oricum e o masina destul de scumpa dupa parerea mea!din ce in ce mai multe masini frumose pe strazile noastre dar strazile sunt vai de capu lor...nici o strada din Tulcea nu mi se pare ca are asfaltu ok:sad: dupa 2 luni dupa ce iti aduci o masina din afara si te plimbi destul cu ea pe drumurile astea naspa din Romania deja se simte ca incepe sa fie alta masina:sad:(denivelarile nu mai sunt amortizate la fel de bne,masina incepe sa zdrangane etc:sad: )

Y O B 10-06-07 12:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Touaregu ala e cumva W12? Ca W12 am vazut doar albastre pana acuma. Misto masini aveti prin tulcea

Cosmin255 11-06-07 15:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Civicul ala e frumusel , personal nu`mi place culoarea , dar masina e OK , e si 1.8 140 cp;)

marin_m_alex 11-06-07 16:42

sal
 
am vazut un BMW M3 model 2006 negru la semafor la peco!ce frumos se auzea motoru:shock:

Cosmin255 12-06-07 15:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
de unde stii ca era model 2006?:):):)

marin_m_alex 12-06-07 16:02

salMasini vazute in Tulcea
 
am zis ca era model 2006 ca nu stiu exact ce serie are actualu m3

EMIL_PLETOSU 12-06-07 21:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
v-as zice ce masini am vazut prin Bucuresti....prin dorobanti...milioane de euro pe 40 metri patrati...:D

Tboy 12-06-07 22:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
stim si noi ce e acolo :)

Cosmin255 13-06-07 10:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Stick to the topic please

vlad_Mafiotu 13-06-07 11:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
leon cupra ultimul model galben , numere rosii de bucale parcat pe babadag mai sus aproape de peco

marin_m_alex 13-06-07 20:10

Masini vazute in Tulcea
 
azi am vazut ceva f frumos!un porshe 911 turbo gri de Bucuresti!il conducea o gagica blonda!era prea frumoasa blonda....a si am mai vazut si un escalade ultimu model alb tot de Bucuresti

Tboy 13-06-07 22:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si negru am vazut eu escalade :) lung al draq

vlad_Mafiotu 13-06-07 23:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
dap si eu am vazut escalade`u ala alb . nice rims

Cosmin255 24-06-07 23:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Aston Martin DB9 in fata la trident

Tboy 25-06-07 12:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
cu un sunet de trabi tunat cu toba sparta =))) dar nu cred ca e DB9.. db9 e mai mare ..asta era mai mic :| draq sa-l ia acum

Cosmin255 25-06-07 17:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Db 9 era:)...asa ar fi sunetul la Aston cica....

marin_m_alex 01-07-07 14:56

sal
 
sal!acum 3 sapt am vazut un posche 911Turbo penultimu model il conducea o blonda f buna,dupaia un escalade ultimu model alb!sapt trecuta duminica am vazut aston martin db9 la tridentu mare si BMW M5 ultimu model la semafor la peco!am poze cu porshele si cu aston-u dar nu am cablu de date pt telefon:sad:

marin_m_alex 01-07-07 14:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
apropo desi sunt fan BMW nu prea ma impresionat designu noului BMW M5

Bogyciu 02-07-07 23:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
Sa pun si io cateva...

M-am dat si eu cu acel MG , apartine unui om de afaceri local , nu vreau sa dau nume , foarte bine trage masina , n`am condus dar am mers destul cat sa-mi fac o parere cat de cat

Tboy 07-07-07 16:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
un leon nou ROSU cu un super kit (custom) cred ! jante oz edititie aniversara in spite multe cromate cu interior negru mat,evacuare beton ... dar pacat DIESEL si se auzea motoru nu toba :(

yo_Vlad2002 30-07-07 19:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Sal.ptr.toata lumea, is din Carei jud.SM de unde provine Peugeot'u 206 cameleon SM 09 CIP, se mai vede prin Tulcea mashina? Eu nu am mai vazut-o prin Carei de vreo 3 luni

Eugen_TL 30-07-07 20:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu se mai vede...ultima data am vazut-o cu 4 baieti f lasata muzica la maxim :)

DaViD TL 05-08-07 00:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ceva frumos vazut in seara asta ,una bucata audi tt w12 ,de la anonymous pe faleza !!! rupe masinuta

Eugen_TL 05-08-07 01:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da au venit niste baieti din club prin tulcea..am vazut si un renault si tt ..superbe masinutzele...tt-ul rupere :) si acel S nou 4matic nush cu ce pachet alb si plafon de sticla

Cosmin255 06-08-07 03:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
MG-ul postat de Bogyciu apartine unui om de afaceri local , foarte misto masina , trage bine , am avut placerea sa merg cu ea cat sa-mi fac o parere cat de cat

Eugen_TL 07-08-07 15:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
in ultimele zile am vazut cateva masinute tunate frumos in tulcea! noul leon cu kit je design(daca nu ma insel) alb ! apoi un focus coupe nou rosu pachet sport cu un sound superb rosu , un focus modelul anterior alb modificat la fel cu un sound misto,tt-ul de la anonymous(w12 care vrea sa para),S nou nush ce pachet alb plafon sticla prea adevarat,jante,hummer h2 modificat grav... cred ca am omis cateva

Bogyciu 08-08-07 20:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
Hai sa pun si poze, sa sti lumea despre ce vorbim...


Probabil TT-ul si Focusul alb sunt cele de care zici tu, Audi-ul rosu imi place mie la nebunie iar Bravo arata foarte bine LIVE!!!

Nota moderator : Am sters posturile OT , nu le-am mai mutat la Discutii deoarece am considerat ca problema a fost elucidata . V-as ruga sa incercam sa pastram aceste topicuri cat mai curate , si sa discutam ce e de discutat pe topicul creat special pentru asta . Va multumesc

vlad_Mafiotu 09-08-07 15:41

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumos focusul :D

Cosmin255 09-08-07 19:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
A vazut cineva Fordul Focus Mk2 roshu in 3 ushi cu un pachet frumos pe el?

Bogyciu 09-08-07 19:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Eu l-am vazut, nu cred ca e ceva aftermarket, doar o editie limitata la Focus, parerea mea... Azi am prins mai clar Focusul gri, nu prea imi place capota si stickerele de pe parbriz...

Cosmin255 09-08-07 20:23

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Masina per total arata ok , nu imi place eleronul.
Focusul ala rosu probabil are pachetul Jeans Edition pe el...

Eugen_TL 09-08-07 20:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
eu stiam ca jeans edition e albastru..numai albastru ! pachetu separat nu cred ca l-au avut ! DECAT pe masina acum draq stie frumoasa rau

Cosmin255 10-08-07 13:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Poate in alte tari vine si pe alte culori:)....dupa trendul de la Milano:)

marin_m_alex 13-08-07 17:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
acum 3 zile am vazut un Audi S8 bej langa Banca Carpatica iar azi inca un S8 negru si un Lamborghini gallardo galben cu pachet hamman..superbe toate masinile..moama ce fel se auzea motoru la lambo;:shock: cea mai misto muzica pt mne:lol:

Laur 13-08-07 18:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
In sfarsit s-a imbogatit si Tulcea cu o super masina in adevaratul sens al cuvantului!!

Un LAMBORGHINI GALARDO galben.

Si pentru ca tot suntem pe un site de tuning...masina este preparata de HAMMAN: "doar" 650cp la motorul imens v10 (550 cp in varianta 'de serie'),eleron race negru,praguri negre si jante pe 19' cu cauciucuri 235/35/19 fata si 245/35/19 spate,tot negre.Franele sunt binenteles in varianta race cu 6 pistoane/etrier si...abia incap in jantele de 19'.Iar pentru ca GLARDO este dezvoltata in colaborare cu AUDI,dispune de sistemul quattro de la celebra firma germana.Si la interior sunt multe elemente AUDI STYLE.

Superfericitul proprietar este Mihai Munteanu, patronul clubului MGM,pe care unii poate il cunosc...Si daca nu ne face o tura cu masina macar sa ne incante cu sunetul motorului din cand in cand ca merita

vlad_Mafiotu 13-08-07 19:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
asta da masina 650 de cai omg

Cosmin255 13-08-07 19:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
stiam ca urmeaza sa ii vina Lambo , sa o stapaneasca sanatos , felicitarile mele

Eugen_TL 13-08-07 20:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
tocmai bine cand s-a asfaltat si isacciei :) acum bv lui ... asteptam poze mai clare din mai multe unghiuri... din aceste 2 poze nush dar parca nu-mi place deloc eleronu..da ca nuca in perete(are forme rotunjite) - iar masina are liniile drepte .. in fine ... motorul face totul :)

mikafly 15-08-07 12:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mda...no comment...ce noroc au unii...pacat de masina..pardon...de eleron

Bogyciu 15-08-07 14:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Stai linistit, va veni si vremea noastra...:D Ce sa zic, mult prea tare, da atat, acu sa fie sofer si sa stie sa o conduca, sa nu o tranteasca de vre-un stalp sau orice altceva... Astept sa o vad si "live", nu o inchiriaza cu tura???:D


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning