Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

DaViD TL 06-03-07 22:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca u nu aduci nik eugene,eu aduc bunavointa,de restu va ocupati voi !!!;)

mikafly 06-03-07 22:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Aduceti bah niste fufe.....o bere ceva.....nu bunavointza....
parca sunteti copii de 16 ani...lol
Iesim in piatza civica si ne dam cu rolele si ne spargem capetele......

DaViD TL 06-03-07 22:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
eu nu stiu sa merg pe role,insa daca e sa ne plimbam q bicicleta fara maini sunt omul potrivit !!!

mikafly 06-03-07 22:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by tune3r_soul (Post 785031)
eu nu stiu sa merg pe role,insa daca e sa ne plimbam q bicicleta fara maini sunt omul potrivit !!!

Asta era ideea..sa ne spoargem capetele cu rolele....e mai palpitant cand nu stii sa mergi....
Epalpitant pt tine...si amuzant pt altii......cascadorii rasului

DaViD TL 06-03-07 23:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
lasa ca daca e asa,te pun si eu sa mergi cu bicicleta fara maini tot podgoriilor si pe sens invers si apoi ,vedem cum stau scorurile cine pateste cel mai mult damage ?!? te bagi ;)

mikafly 07-03-07 10:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by tune3r_soul (Post 785147)
lasa ca daca e asa,te pun si eu sa mergi cu bicicleta fara maini tot podgoriilor si pe sens invers si apoi ,vedem cum stau scorurile cine pateste cel mai mult damage ?!? te bagi ;)

Nu stiu sa merg pe bicicleta.....nu ma bag la stfel de cascadorii....

Eugen_TL 07-03-07 14:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
loool fara maini ? =))) hai niste trial dar da-mi o bicla de asa ceva ..pe a mea am vandut-o ! iar cu rolele ce sa spun...sunt beton am luat loc 1 la viteza acum vreo 3 ani cred pe judet... de atunci am mai iesit dar rar dar mai merg inca .... chiar ar fi tare o caterinca de genul asta ... ps: is obraznick era in gasca cu rolele =))) (sefule le mai ai?_)

Cosmin255 07-03-07 14:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am si K2-uri de viteza si Roces:)

mikafly 07-03-07 14:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 786005)
am si K2-uri de viteza si Roces:)

Vreau sa invatz sa ma dau pe role...cine ma ajutaa?.....a, nevoie de niste tips and tricks de la cunoscatori......cum sa cad mai bine....cum ma julesc eficient.....
Astept propuneri.....pt scolarizare.....

Eugen_TL 07-03-07 15:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
iti vand un set genunchere,cotiere,si pt palme originale de la rossignol=parca asa se scrie ! folosite de 5 ori sa spunem de mine decat, noi ! si asa poti sa cazi cum vrei tu !!! iar cu invatatul fa rost de niste role pe masura si se invata nu e mare chestie sunt oameni mai mari catine care se chinuie si merg ;)

mikafly 07-03-07 15:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 786067)
iti vand un set genunchere,cotiere,si pt palme originale de la rossignol=parca asa se scrie ! folosite de 5 ori sa spunem de mine decat, noi ! si asa poti sa cazi cum vrei tu !!! iar cu invatatul fa rost de niste role pe masura si se invata nu e mare chestie sunt oameni mai mari catine care se chinuie si merg ;)

O sa vedeti ursu pe bile.....adik eu.....un obuz de 120 de kg scapat de sub control...si pe role......o sa fie f tare......air-bag-uri nu ai?

Eugen_TL 07-03-07 15:34

NU... dar iti poti pune o perna si o usa de la o soba la fund =))) si in cap o casca de cavaler ;) =))))))))))))))

pana una alta ...am gasit ceva fain sa spun asa : http://www.metacafe.com/watch/412867...wer_men_women/

mishaRS 07-03-07 21:54

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pentru mihai - ai venit in constanta si tot pe ''tulcei'' ai tras ???

mikafly 07-03-07 22:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 786896)
pentru mihai - ai venit in constanta si tot pe ''tulcei'' ai tras ???

Oops..dar de unde pana unde?..........ne stim?.....sau imi stii doar masina?

mishaRS 08-03-07 08:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 786962)
Oops..dar de unde pana unde?..........ne stim?.....sau imi stii doar masina?


iti stiu si masina dar ne cunoastem si noi ... de mult eram mai mici ... am stat in tl langa bunicii tai pe mircea voda - in gasgka cu varu florin ...

mikafly 08-03-07 10:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 787370)
iti stiu si masina dar ne cunoastem si noi ... de mult eram mai mici ... am stat in tl langa bunicii tai pe mircea voda - in gasgka cu varu florin ...

Gata mestere....stiu despre cine e vb.......ce mica e lumea.....
Imi pare bine ca ne intalnim aici.....puteai sa ma batzi ca nu stiam ce si cum....

vlad_Mafiotu 08-03-07 10:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ba baieti eu nu am nici bicicleta nici role dar o sa vin cu camera de filmat sa va filmez cum o sa va juliti peste tot :)) si apoi o sa fac bani frumosi de pe urma voastra :lol: cine stie poate dau caseta la pro tv :lol:

mikafly 08-03-07 16:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 787555)
ba baieti eu nu am nici bicicleta nici role dar o sa vin cu camera de filmat sa va filmez cum o sa va juliti peste tot :)) si apoi o sa fac bani frumosi de pe urma voastra :lol: cine stie poate dau caseta la pro tv :lol:

neahhhh...cerem drepturi de autor.....

Eugen_TL 08-03-07 18:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intre timp ar fi bine sa faci asigurare pe viata =))) nu te vad bine daca apar filmuletele=)))

mikafly 08-03-07 19:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 788365)
intre timp ar fi bine sa faci asigurare pe viata =))) nu te vad bine daca apar filmuletele=)))

Adik de ce nu ma vezi bine?...si ce fel de filmulete?...alea cu cascadorii?

Eugen_TL 08-03-07 19:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu il vad bine pe mafiot ....daca le da=))))

DaViD TL 08-03-07 22:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
deci pan la urma cine imi da si mie o bicicleta ,ca a mea in urma unor lungi si extenuante cazaturi si forjari sa strikt la clicheti iam scos aia si acum am ramas si fara bilele alea dinauntru asa ca cine se ofera ?!?

mishaRS 09-03-07 13:03

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
catre mikafly : tu nu stii ca in inteersectie nu se merge cu spatele ?????

mikafly 09-03-07 22:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 789262)
catre mikafly : tu nu stii ca in inteersectie nu se merge cu spatele ?????

OOPPSSS!!!!!...si cand ma rog frumos am mers cu spatele in intersectie?......m-ai vazut tu? ca nu imi aduc aminte...

raza 09-03-07 23:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
PAV shi a pus angel eyes pe Golf4. Sunt curios...ce parere avetzi de kestia asta. -=elemente marpha de tunning=- sau -=Kitsh de 2 lei=- :) 100 euro scz :)

Eugen_TL 09-03-07 23:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
faza e urmatoarea: dau bine pe masina am vazut ! dar locul lor e la BMW ! sunt specifice bmwurile..daca avea un bmw urs de ex si ii punea era alta chestie ! dar acum angel au ajuns sa se vanda si in bazar deci ...nush asta e parerea mea ! daca i-ar fi pus si kit de M pe golf dupa mine era aceeasi chestie ..nu au ce cauta adica!

raza 09-03-07 23:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
10q...de aceeashi parere! :)

mikafly 10-03-07 03:06

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 790162)
10q...de aceeashi parere! :)

Al dreq Razvanele......ai userul de 3 ore...si ai facut o gramada de posturi....vorbaretzule....ce mai stii de Inferioara?.....looool

mishaRS 10-03-07 14:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baieti stie cineva daca pot sa intaresc si eu niste amortizoare si arcuri la noi in oras ???

raza 10-03-07 16:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Robert (inferioara) e cu mine acuma :) Nu s kiar vorbaretz dar aveam nishte kestii de impartashit.... imi apasau pe suflet :)

mikafly 10-03-07 18:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 790852)
Robert (inferioara) e cu mine acuma :) Nu s kiar vorbaretz dar aveam nishte kestii de impartashit.... imi apasau pe suflet :)

Loool...te apasau......ce poetic.....

mikafly 10-03-07 20:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu iese nimeni in seara asta la zone?....eu unu ies la suc cu pretena...si dau si o zona....poate ne vedem prin oras....mai stam la o vorba.....

raza 10-03-07 23:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu in seara asta. Poate altadata. Ne intalnim totzi cand s o incalzi? Poate ne shi tragem...;)

Eugen_TL 10-03-07 23:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
in F||nd =)))))

girafa 12-03-07 15:37

salut baieti

sunt nou pe aici

laur ma numesc am un vw passat si am vazut ca a aparut tulcea la comunitati si am zis sa ma bag si eu dar inca nu stiu care este treaba poate imi explicati si mie care cum sta reaba

raza 12-03-07 15:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 793997)
salut baieti

Hai noroc! O prezentare...ceva?

raza 12-03-07 15:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794015)
laur ma numesc am un vw passat si am vazut ca a aparut tulcea la comunitati si am zis sa ma bag si eu dar inca nu stiu care este treaba poate imi explicati si mie care cum sta reaba

Pai cum sa stea. Destul de bine. Daca ai nishte poze cu mashina intra shi u la thread ul Mashina ta shi uploaduieshte le. Ne intereseaza shi detalii despre ea daca vrei sa le impartasheshti cu noi :)

mikafly 12-03-07 15:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pai cum sa stea treaba.....mai schimbam si noi o impresie..o vorba.....

Eugen_TL 12-03-07 15:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut bine ai venit ! pai acum depinde ce ai vrea sa stii ! este un forum unde poti afla multe chestii ...un prilej de a discuta cu toti din tara pasionati de masini motoare tuning tot ce tine de acest domeniu ! sunt niste reguli ce trebuiesc respectate: atentie la limbaj,la ce scrii,scopul pt care scrii nu doar sa faci un numar de posturi mari ..... asa acum fiecare SECTIUNE are mai multe subiecte (subsectiuni,) cum vrei tu sa le spui...la fiecare se vb altceva... cam asta este in mare parte...ai nelamuriri ! da-mi un pm( private msg)--dai clic pe nickul meu si te descuri mai departe... incerci vezi si tu :)

mikafly 12-03-07 15:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 794026)
salut bine ai venit ! pai acum depinde ce ai vrea sa stii ! este un forum unde poti afla multe chestii ...un prilej de a discuta cu toti din tara pasionati de masini motoare tuning tot ce tine de acest domeniu ! sunt niste reguli ce trebuiesc respectate: atentie la limbaj,la ce scrii,scopul pt care scrii nu doar sa faci un numar de posturi mari ..... asa acum fiecare SECTIUNE are mai multe subiecte (subsectiuni,) cum vrei tu sa le spui...la fiecare se vb altceva... cam asta este in mare parte...ai nelamuriri ! da-mi un pm( private msg)--dai clic pe nickul meu si te descuri mai departe... incerci vezi si tu :)

Hooooo!!!!!.....stopp....cred ca sa prin omul..........


All times are GMT +2. The time now is 01:09.

- Copyright 2026 4Tuning